שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפועל ת"א - מכבי נתניה
16-Sep-2015, 1:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Sep-2015 על ידי 1:01 ORENARIEL.)
הודעה: #101
RE: הפועל ת"א - מכבי נתניה
טל זה מאוד מגמתי אצלו, הוא עוזב את המקום שלו כל הזמן ולא שומר על שחקנים..
בכל משחק הוא עושה את זה! ובכמויות

עד שלא יכנסו כמה שערים כאלה אף אחד לא יבין את זה

ואופיר.. זה לא זכוכית מגדלת יש אנשים ששמים לב לזה ברגיל..
באימונים ובגביע הטוטו ראיתי את זה אצלו, ואתה עוד תראה את זה הרבה.. זו הפעם הראשונה שבכלל שמת לב זה, ולא הפעם האחרונה העונה..
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Sep-2015, 1:10
הודעה: #102
בוודאי שיהיה עליהום. כזאת קטנוניות מרגיזה שכל תכליתה לנסות להוכיח את התיאוריה המופרכת שהסקאוטר שלנו בכח מנסה לדחוף. ותאמין לי, לא רק שאתה לא מוכיח את זה אתה יוצא עוד יותר קטן.

אז זה שהחלוץ עשה תנועה ומישנקו איבד אותו אומר שהוא לא בלם?
ומה עם חילוצי הכדור?
ומה עם זה שהיה ראשון לכל כדור?
ומה עם השקט שלו עם הכדור?
ומה עם ההקרבה?
כל אלה הופכים אותו לבלם ענק? לא. בדיוק כמו שאם ברח לו השחקן פעם אחת לא הופך אותו למוקצה.

וטל, אני מבין שאורן אחד ממעריצך. זה לא אומר שצריך ללכת אחריו באש ובמים ולתת לו גב על כל דבר שאומר

Sent from my LG-D855
16-Sep-2015, 1:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Sep-2015 על ידי 1:17 ORENARIEL.)
הודעה: #103
אופיר אם לא אכפת לך שנקבל שער באשמתו פעם בשני משחקים אז סבבה הוא מעולה..

משחק אחרון קבלנו שני שערים באשמתו.. נראה מה תהיה דעתך עליו בעוד כמה מחזורים..

חפרתם עליו כבר.. אל תדברו עליו יותר

ואם כבר אז גם סרגיי אחלה בלם לשיטתך.. היה לו את כל הפרמטרים
16-Sep-2015, 1:16
הודעה: #104
(16-Sep-2015 1:01)ORENARIEL כתב:  טל זה מאוד מגמתי אצלו, הוא עוזב את המקום שלו כל הזמן ולא שומר על שחקנים..
בכל משחק הוא עושה את זה! ובכמויות

עד שלא יכנסו כמה שערים כאלה אף אחד לא יבין את זה

ואופיר.. זה לא זכוכית מגדלת יש אנשים ששמים לב לזה ברגיל..
באימונים ובגביע הטוטו ראיתי את זה אצלו, ואתה עוד תראה את זה הרבה.. זו הפעם הראשונה שבכלל שמת לב זה, ולא הפעם האחרונה העונה..

אז היות ויש לך עין חדה ואתה סקאוטר מאד אובייקטיבי, בוא תעבור שוב על השידור ותדגים לנו גם את הדברים הטובים שהוא עשה במשחק. אני בטוח שאיש מקצוע כמוך ראה גם משהו טוב במשחק שלו.

בסוף אני מצפה לראות אקסל עם כל הפלוסים והמינוסים של אותו משחק וסיכום הוגן כמו שאיש מקצוע ישר אמור לעשות....

Sent from my LG-D855
16-Sep-2015, 1:26
הודעה: #105
הפועל ת"א - מכבי נתניה
(16-Sep-2015 1:10)אופיר34 כתב:  בוודאי שיהיה עליהום. כזאת קטנוניות מרגיזה שכל תכליתה לנסות להוכיח את התיאוריה המופרכת שהסקאוטר שלנו בכח מנסה לדחוף. ותאמין לי, לא רק שאתה לא מוכיח את זה אתה יוצא עוד יותר קטן.

אז זה שהחלוץ עשה תנועה ומישנקו איבד אותו אומר שהוא לא בלם?
ומה עם חילוצי הכדור?
ומה עם זה שהיה ראשון לכל כדור?
ומה עם השקט שלו עם הכדור?
ומה עם ההקרבה?
כל אלה הופכים אותו לבלם ענק? לא. בדיוק כמו שאם ברח לו השחקן פעם אחת לא הופך אותו למוקצה.

וטל, אני מבין שאורן אחד ממעריצך. זה לא אומר שצריך ללכת אחריו באש ובמים ולתת לו גב על כל דבר שאומר

Sent from my LG-D855

אני מצטט את עצמי כדי להקל עליך ...
״ אני עדיין לא חושב שהוא בלם גרוע . במקרה הספציפי הזה אתה צודק. צריך להמשיך ולראות אם זו מגמה או כמה דק של רפיון וחוסר ריכוז.״
עכשיו הכל בסדר ?

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Sep-2015, 9:33
הודעה: #106
עכשיו באמת הוקל לי.... אפשר להתחיל את השבוע בנחת...

התגובה שלי בעקרון כוונה לאורן ,אבל זה שאתה מגבה אותו ממש לא מפתיע אותי. מעניין אותי אם היית מגבה אותו גם אם היה קוטל ככה את ירין או דודי...

ואורן, קודם כל קיבלנו שער אחד במשחק הקודם ואי אפשר להגיד על השער הזה שהוא באשמת הבלם. זה שער של כדורגל שכמוהו רואים בכל משחק ,בכל ליגה כל הזמן. חלוץ עשה תנועה וברח לבלם ,מישנקו עוד הספיק לעשות גליץ ולחסום את הבעיטה. ואם כבר ,לדעתי לברק לוי יש גם חלק בשער הזה כי לא כיסה את השער כמו שצריך.

ואנחנו נדבר עליו כמו על כל אחד אחר, לטוב וגם לרע.
ואני מבין שקשה לך, אבל כרגע מישנקו אחד השחקנים היציבים בקבוצה. אף אחד חוץ ממך לא רואה כזה חתול בשק. זכותך להנעל על התיאוריה שלך אבל אני במקומך הייתי מחכה מספר שבועות. כרגע אתה בעיקר עושה צחוק מעצמך.
16-Sep-2015, 10:16
הודעה: #107
הפועל ת"א - מכבי נתניה
תגיד לי מה עם כללי הנימוס ? שאלתי אותו שאלה , הבנאדם ענה לי עם דוגמאות מצולמות , וראיתי שבמקרה הספציפי הוא צודק. ואולי בעוד מיקרים, לא יודע. לגבי כל מה שרשמת אתמול - ראשון לכדור הקרבה וכו ... גם סירגי הקריב וגם סירגי ניסה להיות ראשון לכדור .. זה עדיין לא מנע ממנו לעשות שטויות ולגרום לגולים כמעט כל שבוע.. תפקידו של בלם להגן ואם ברגע האמת הוא מפשל אז הוא לא עושה את תפקידו . לגבי מישצ׳נקו - לא יודע , ימים יגידו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

16-Sep-2015, 11:03
הודעה: #108
הבנתי.... אז עכשיו אתה על תקן חנה בבלי...

זה נחמד שאתה מכניס את סרגי לכל ויכוח שיש פה על שחקנים זרים אבל זה לא רלוונטי. וסרגי לא היה חף מטעויות אבל הוא כמובן שלא גרם לגולים כל שבוע (למרות שמאד קל לך להטפל לשחקן זר) , זה שלידו מבחינתי היה אחראי לא פחות ממנו לשערים שחטפנו.

ובכלל, אם אתה מצפה לאפס טעויות משחקן , בטח זר חדש ,בטח צעיר כזה ובטח בעלויות האלו אז אני ממליץ לך לעשות תיאום ציפיות. גדולים ממנו טועים וראית אתמול דוגמה לזה במנצ'סטר יונייטד למשל.

מישנקו בינתיים עושה את העבודה כמצופה וחבל שאתה לא תקיף בתגובות שלך לאורן כמו שאתה תקיף בנושאים אחרים שעולים פה.
16-Sep-2015, 11:20
הודעה: #109
הפועל ת"א - מכבי נתניה
למה שאהיה תקיף כלפיו ? עשה לי משהו ? זכותו להחזיק בדעתו כמו שזכותך להחזיק בדעתך. אני לא שמתי לב לחורים שאורן הצביע עליהם. אני חשבתי ועדיין חושב שמישצ׳נקו בלם טוב בטח לסדר הגודל שלנו ובטח שאף אחד לא חף מטעויות . השאלה תבחן לאורך העונה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

16-Sep-2015, 11:54
הודעה: #110
גם אני לא עשיתי ועונים לי אחרת...

הוא אכן יבחן לאורך עונה ,ונכון לנקודת הזמן הזאת הוא עושה עבודה טובה וגם טועה כמו כולנו. הבנת אורן ??
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 10 אורחים