שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פעם ראשונה שאני מחזיק אצבעות למכבי ת"א
10-Feb-2015, 16:28
הודעה: #21
RE: פעם ראשונה שאני מחזיק אצבעות למכבי ת"א
מה יהיה במשחקי האליפות של מכבי עונה הבאה נגד מכבי חיפה? חייבים כבר שיהיה 24 אלף שגם נבחרת ישראל תשחק פה וגם הופעות גדולות יוכלו להתקיים
חבל להרוס את המראה היפה של האיצטדיון
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Feb-2015, 16:31
הודעה: #22
למה להיות מטומטם ? כבר מתוכנן מראש להגדיל את האיצטדיון ל 24 אלף מושבים ככה שהכל ידוע !!!
מכבי נתניה לא מסוגלת להביא יותר מ מ 10000 אוהדים , לכן עד עכשיו לא בנו , אבל אם ייבנו אולי זה יעודד יותר אנשים להגיע אולי זה יעודד משקיע לבוא על מנת למלאות יציעים ....

לדעתי הפאשלה הכי גדולה היא שהעירייה לא נתנה למכבי נתניה להיות הבעלים של האיצטדיון ואני זוכר את יבלונסקי פוסל לנו כל תחילת עונה את הקופסא כי היתה לו כבר הבטחה לנהל את האיצטדיון החדש
אם העירייה הייתה נותנת למכבי נתניה את האיצטדיון כל ס"מ פרסום היה מכניס כסף לקבוצה ולא ליבלונסקי

מי מוכן לנחש כמה מרוויח יבלונסקי בחברה שמתפעלת את האיצטדיון ? הוא בכלל אוהד נתניה ? או רמת גן ?
צריך על ידי האוהדים להעביר את האיצטדיון למכבי נתניה או את רווחי החברה למכבי נתניה
10-Feb-2015, 17:09
הודעה: #23
תגיד לי אתה בסדר.... ? העיריה שמה 280 מיליון שקל על האצטדיון ואתה רוצה שהוא ינתן למכבי נתניה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Feb-2015, 17:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Feb-2015 על ידי 17:23 אני gad.)
הודעה: #24
לפחות שיבנו יציעים קבועים כדי שהגוש המעודד יעבור לאחורי השער, וימכרו לשם כרטיסים ומנויים בקטגוריה נמוכה.

פרט לכך ביום שמכבי ת"א יעזבו את נתניה חזרה לבלומפילד אנחנו נבין שאיתם עזבו עוד אוהדים פוטנציאלים רבים

מפגר ולא אופטימי.
10-Feb-2015, 17:40
הודעה: #25
איש העסקים אפרים,בוגר מחזור 80 בבית ספר ע"ש טשרניחובסקי.
לבנות איצטדיון ב280 מיליון או ב190 זו הבעיה הקטנה.
.להחזיקבאותו בשוטף זו הבעיה הגדולה,יש לך 7/8 מיליון ש"ח לשנה לתחזוקת האיצטדיון שבבעלותנו?
10-Feb-2015, 17:43
הודעה: #26
(10-Feb-2015 17:40)אייל ס כתב:  איש העסקים אפרים,בוגר מחזור 80 בבית ספר ע"ש טשרניחובסקי.
.להחזיקבאותו בשוטף זו הבעיה הגדולה,יש לך 7/8 מיליון ש"ח לשנה לתחזוקת האיצטדיון שבבעלותנו?
מה אתם בעצם אומר? שהשכרת האצטדיון ל 2 קבוצות+ מלא רדיוסים+ שימושים של ההתאחדות במשחקי נבחרות\גמרי גביע, לא מכסה את התפעול שלו?
10-Feb-2015, 17:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Feb-2015 על ידי 17:56 אריאל.)
הודעה: #27
(10-Feb-2015 16:06)amir כתב:  בהילסברו בודאי היה.

צודק, באינגליה כן, בחיפה לא

לפי ויקיפדיה, המסקנה היתה שאין קשר ליציעי העמידה, אבל מומלץ לבטלם

(10-Feb-2015 17:43)עידן444 כתב:  
(10-Feb-2015 17:40)אייל ס כתב:  איש העסקים אפרים,בוגר מחזור 80 בבית ספר ע"ש טשרניחובסקי.
מה אתם בעצם אומר? שהשכרת האצטדיון ל 2 קבוצות+ מלא רדיוסים+ שימושים של ההתאחדות במשחקי נבחרות\גמרי גביע, לא מכסה את התפעול שלו?

א איצטדיון לא מתנהל מעצמו, אם לא יהיה "יבלו" מטעם העיריה, יהיה "יבלו אחר" מטעם המועדון.

ב העירייה יכולה לנצל בעלי פונקציות נוספות לטיפול באיצטדיון, פונקציות שלמועדון אין.

ניהול האיצטדיון, כולל תחזוקה וגינון, השקיה, חשמל (בטירוף...), ארנונה, ניהול חוזים עם שוכרים, ביקורת לפני ואחרי לראות נזקים, תביעות משפטיות, שיווק לארועים נוספים וכו' דורש כ"א שהעיריה מפעילה ממילא שלמועדון אין.

אם העירייה רוצה "לקבור" את מכבי נתניה, שתיתן לה את האיצדיון לניהולה...

מפגר אבל אופטימי
10-Feb-2015, 17:57
הודעה: #28
(10-Feb-2015 17:43)עידן444 כתב:  

ברור שלא.
.זו הבעיה של לא מעט "פילים לבנים" במדינת ישראל.
כדי לכסות את העלויות צריך יותר מ200 משחקים בשנה ואז,יזדקקו לעוד 50 משחקים על מנת לכסות את העלויות הנוספות.
10-Feb-2015, 18:19
הודעה: #29
פעם ראשונה שאני מחזיק אצבעות למכבי ת"א
(10-Feb-2015 14:37)amir כתב:  זה הבעיות הקטנות הבעיה הכי גדולה תהייה שכל הילדים באזור ובמיוחד של קריית השרון יקבלו ליד הבית את האלופה אתה יכול להניח שהם ימשיכו להיות אוהדי מכבי ת"א אח"כ.
אם זה באמת יציע רעוע לשנה ואח"כ מפרקים אז רק רע יצמח מזה. מילא שיעשו יציע אמיתי עם גג שמתחבר כמו בטדי אז לא נורא.

כל מילה. הנזק הוא באיבוד דור העתיד של הקהל, אבל מה זה מעניין את ראשת העיר...
אם כבר בונים יציע אז אני מקווה (ובטח לא ייצא אל הפועל) שייבנו את היציע המקורי על פי התכניות ושיתחבר אל היצעים המערבי והמזרחי וכמובן שיהיה מקורה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
10-Feb-2015, 18:22
הודעה: #30
עוד אופציה לכלכל את עלות החזקת האצטדיון היא להשכיר שטחי מסחר http://www.netanya.muni.il/?CategoryID=2...cleID=7721

מפגר ולא אופטימי.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים