מכבי נתניה

גירסה מלאה: פעם ראשונה שאני מחזיק אצבעות למכבי ת"א
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Ar...84465.html

שיתנו את האור הירוק להרחבת המגרש.
יאללה הגדלה.
במקביל להגדיל את השיווק ולהביא יותר בני נוער מחטיבות הביניים במחיר של חינם או 10 ש"ח. כדי ליצור גירוי.

זה כדי שאחר כך תהיה מוטיבציה להגדיל את מספר המושבים ליותר מעשרים אלף מקומותיהם
שלוש קבוצות באותו מגרש ..? המשחקים יחלו בשתיים ?
גם לא ברור היציע הזה . 2500 מקומות ? זה בכלל שווה את ההשקעה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
שלוש קבוצות זה לא הבעיה גם בבלומפילד שיחקו 3 אחת תמיד בחוץ ומכבי גם בד"כ משחקים בראשון או שני.
1.לטובת 17000,צריך יציע של 3500 ואישור של התמ"ת.
2.לראשונה אני מרשה לעצמי להתעצבן על עירית נתניה ועל העומדים בראשה ובראש האיצטדיון ומי כמוכם יודע כמה הקפדתי לפרגן להם.
3.עירית נתניה לא עשתה דבר וחצי דבר לעזור למכבי נתניה בכל שקשור להתמודדות מול המשטרה בכל נושא כמות הסדרנים והשוטרים בכל משחק,לא בנושא הסדרי החניה,הכניסות והיציאות לאזור המגרש וכיוון התנועה,עד למשחק האחרון.
על מנת לקדם את משחקי מכבי ת"א בנתניה,הופיעו נציגי העיריה(לראשונה),לישיבת התאום,דאגו שכמות הסדרנים והשוטרים תפחת,מימנו חלק מכוחות השיטור,דאגו שסדרני העיריה יהיו חלק מכ"א,הקיצר "הביאו לי ת'סעיף" ובגדול!
זה רעיון טוב מכיוון אחר. לתת את היציע הזה אם וכאשר יבנה לכל קבוצה אורחת שתגיע לנתניה ולא שישבו ביציע המזרחי .אוהדי מכבי נתניה כשמגיעים למשחקי חוץ נותנים להם לשבת מאחורי שערים או יציעים צדדים שזוית הצפיה בהם לא נוחה .
בקיצור אייל התחלת להתלונן ..?

(10-Feb-2015 13:54)אייל ס כתב: [ -> ]1.לטובת 17000,צריך יציע של 3500 ואישור של התמ"ת.
2.לראשונה אני מרשה לעצמי להתעצבן על עירית נתניה ועל העומדים בראשה ובראש האיצטדיון ומי כמוכם יודע כמה הקפדתי לפרגן להם.
3.עירית נתניה לא עשתה דבר וחצי דבר לעזור למכבי נתניה בכל שקשור להתמודדות מול המשטרה בכל נושא כמות הסדרנים והשוטרים בכל משחק,לא בנושא הסדרי החניה,הכניסות והיציאות לאזור המגרש וכיוון התנועה,עד למשחק האחרון.
על מנת לקדם את משחקי מכבי ת"א בנתניה,הופיעו נציגי העיריה(לראשונה),לישיבת התאום,דאגו שכמות הסדרנים והשוטרים תפחת,מימנו חלק מכוחות השיטור,דאגו שסדרני העיריה יהיו חלק מכ"א,הקיצר "הביאו לי ת'סעיף" ובגדול!

על זה נאמר "יש דרג ויש זרג".
מכבי ת"א מביאה מזומנים והרבה ומי שמביא כסף כל הדלתות נפתחות בפניו, ככה עובדת עירייה.
אייל צודק!
צעד שכולו בושה אחת גדולה!
האצטדיון הזה מתאים לצרכים של מכבי נתניה ובנקודת הזמן הזו אף גדול עליה וכולנו יודעים זאת עם כל הכאב והצער.

אם לא יבוא לכאן גולדהאר משלנו או מישהו שיבנה כאן משהו רציני, קבוצה שמתמודדת על תארים(ומידי פעם גם זוכה), קבוצה שלא חיה מהיד לפה ורק רוצה לשרוד, ואפילו עם בעלים שלא מכוון ליותר מבינוניות(כמו רוב בעלי הקבוצות בארץ) זה גם לא הולך להשתנות- מכבי נתניה תמשיך להביא ביום טוב 6,000, ביום טוב מאוד 7,000, במשחקים נדירים 10-12 אלף(כמו משחק ירידה לא עלנו), ובממוצע 4,000.

4,000 צופים על אצטדיון של 13,400 מקומות עם שני יציעים זה עוד איכשהו נסבל. שימו 4,000 צופים על אצטדיון של 17,000 עם שלושה צדדים זה כבר ללכת לאיבוד. שלא נדבר על זה שזה נשמע כמו איזה טלאי כי בתכנון המקורי היציעים מאחורי השערים אמורים להכיל 5,000 מקומות ולהגדיל אותו ל 24,000 אלף. מה זה יציע של 2,500? חצי יציע? מה זה הגועל הזה?

כתושב נתניה ואחד ה"פטריוטים" הגדולים של העיר הזו, אני מתבייש היום בעיריה שלי!

מחפשים לאצטדיון הזה שם?
אצטדיון הזונה זה השם שמתאים לו!!!
(10-Feb-2015 13:55)טל.מ כתב: [ -> ]בקיצור אייל התחלת להתלונן ..?

חזרתי להתלונן Smile
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's