שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אריאל הרוש בדרך החוצה מנתניה
26-Jan-2015, 13:44
הודעה: #81
RE: אריאל הרוש בדרך החוצה מנתניה
עידן. מדוע אתה לוקח את דברי רמון כדברי אלוקים חיים. לא מאמין לשום מילה של הפוליטקאי הנחות הזה.
רק שפיגלר יכול להתחרות איתו במספר הפעמים שאומר" אני" ביחידת זמן.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Jan-2015, 13:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jan-2015 על ידי 13:47 nitzan.)
הודעה: #82
(26-Jan-2015 13:33)פיליפצוק כתב:  הרוש הוא הנפגע השני (אחרי הקבוצה כמובן) מאי שיתופו היום במשחק וזאת עקב אי תשלום דמי ההשבחה לטביב בהתאם לפסק הבורר.
מי מעניש את טביב על זה שהוא לא ממלא גם כן את פסק הבורר ומשלם להרוש את מה שנקבע?
דין אחד לשחקן ודין אחר לעבריין.

אין קשר לצערנו.
דרכו של הרוש להוצאה לפועל פתוחה בפניו, הקצב- תלוי בעורכי הדין שלו...
יש בידיו פסק בורר- שיממש אותו. חבל שלא עשה זאת מזמן...
בנושא של נתניה- היא תלויה בוועדה מהיבט של הכשר המעבר...מה לעשות?
אולי בדיעבד היה טוב יותר מבחינת כולנו אם לא היו מאשרים את המעבר של הרוש עד העברת דמי ההשבחה?
שאלה למחשבה...( הרוש עם כל חסרונותיו הוא עדיין שוער ליגה ראוי שהביא נקודות, נגד רעננה, נגד עכו, אפילו בסכנין הוא לקח כדור גדול מגדיר במצב של 0:0)..
26-Jan-2015, 13:57
הודעה: #83
(26-Jan-2015 13:35)עידן444 כתב:  
(26-Jan-2015 11:29)אייל ס כתב:  עידן יקירי,אתה קראת במקום כזה או אחר התיחסות לעוצמה או אי עוצמה של הפועל ת"א,אתה קראת במקום כזה או אחר היתייחסות של לחיים רמון ולמעשיו,מכיוון שאני מכבד אנשים אענה לך בכבוד למרות שהפוסט שלך מזמין תשובה לא מכובדת.
כל היתייחסותי היתה לאיך הפועל ת"א בנו את הקהל שלהם בתחילת שנות ה2000 את הסיבות לכך את מבנה הקהל ואיך היתייחסות ניהולית לא נכונה שלהם גרמה ל"גרעין הקשה" שמונה בין 1000 ל2000 איש בשערים 4/5 ומונהג כמריונטה ע"י עו"ד מהולל (שהואשם בעבר בחיבה לנערים רכים) להשתלט על המועדון.
ובלי קשר להפועל ת"א יש מספר אוהדים בעלי ממון שמממנים את המועדון ב3 שנים האחרונות(אגב,עזרו גם לטביב בתחילת דרכו),כל אחד מסיבותיו ועוד מספרי אלפי אוהדים שנרתמים מפעם לפעם לתרום למועדון ואף להחזיק בחלק מהבעלות.
לצערנו הרב לנו אין אוהדים בעלי ממון שמוכנים להשקיע מכספם,לנו אין גרעין של אלפי אוהדים שמוכנים לשלם כדי להיות חלק מגרעין שליטה ומצד שני נבנה לו לאט לאט גרעין אנרכיסטי שאם המועדון לא יעקור אותו מהשורש(עכשיו כשהוא קטן),הנזקים שלו יהיו כבדי משקל בעתיד ואיש לא ירצה להשקיע במכבי נתניה.

ועכשיו תסביר לי בקצרה,איך מהאמירות האלו שלי כתבת את מה שכתבת ועוד הלכת בדרכו של אפריים ונהנת לרשום את שמי המלא בראש חוצות?

א. לא נראה לי שיש כאן אחד שלא יודע מי אתה. האמת שמרוב שזה ברור לי קצת הופתעתי להביט עכשיו על שמך ולגלות שרק האות ס' מופיעה בשם המשפחה. אם הייתי אני זה שחושף אותך בעת כתיבת הפוסט הייתי מתנצל, אבל בשל כך שהכל ידוע ואתה לא מתחבא מאף אחד זה נראה לי טפשי.

ב. את כל מה שכתבתי הייתי כותב שוב לאור מה שכתבת ממש בתגובה הזו.

ג. לדעתי לא ראית את מסיבת העיתונאים של חיים רמון, וגם לא שמעת את אייל ברקוביץ' מתראיין בערב. לגבי אמינותו של חיים רמון גם אני לא סגור. על אייל ברקוביץ' אפשר להגיד הרבה דברים- שקרן הוא לא.

ד. אם היית שומע את מסיבת העיתונאים של חיים רמון היית מוצא מיד את ההקבלה בינך ובינו בנושא "תרומה להצלת המועדון בימים קשים".

ה. מלבד השימוש בשמך המלא שגרם לך משום מה לחשוב שמדובר בתגובה לא מכובדת שדורשת תשובה לא מכובדת, אני לא מבין מה לא מכובד בה.

תרשה לי לצטט מזיכרוני(ציטוט לא מדוייק כמובן) את חיים רמון, אולי האיש היחיד שבאמת דואג להפועל ת"א וגם סיכן רבות עבורה-
"פניתי לאנשים, עשירים בהרבה ממני. אוהדים של הפועל ת"א. אמרתי להם בלי עזרה שלכם אין הפועל! אני חייב 500,000 ש"ח. בלי זה אין הפועל!!! ולאף אחד זה לא הזיז!!! אנשים הרבה הרבה יותר עשירים ממני! ומתוך יאוש, שאף אחד לא רוצה לעזור הלכתי וסיכנתי את כל עתידי הכלכלי. הבאתי צ'ק אישי שלי לאורליצקי כדי להעביר את הפועל ת"א בבקרה. אם אנחנו לא מגיעים לאירופה הייתי פושט רגל! אורליצקי הסתכל עלי ואמר לי חיים, נפלת על הראש?".

ועל השלושה ארבעה תורמים האלה שאתה מדבר עליהם, כולל עידו חג'ג' האינטרסנט שגם היה בעיריית נתניה וכנראה בגלל שלא קיבל איזו עסקת נדל"ן מפוצצת וכנראה בשל כך לא יעזור למכבי נתניה באגורה, אייל ברקוביץ' אמר- הם האסון של הפועל ת"א! והוא גם הולך להראות תמונות שלהם בכתבה בערוץ 2 שכולם ידעו אחת ולתמיד מי אלה הפחדנים האלה שמתחבאים כל הזמן "הגורמים בהפועל" שיחד עם עיתונאי חצר עושים את כל התוהו ובוהו שיש בהפועל ת"א ופוגעים בה.

שוב אתה משחית עצמך לשווא.
חיים רמון הוא מהאנשים שאני פחות מכבד/מעריך/מוקיר מהרבה מאוד סיבות וכדי לא להפוך אותן לדיון,לא אכנס לזה.
אייל ברקוביץ כבן אדם/מנהל/דמות הוא רחוק מלהיות "כוס התה שלי" ולכן,אני נהנה מאוד מהריב המתוקשר בין השניים ומהאמת שיוצאת לאור על יציע 4/5,שתתפלא....תקרא כאן היסטוריה,אני שנים טוען שאנרכיסטיים בעייתים מאוהדי בית"ר ומכבי חיפה השתלטו עליו.
ושוב,אתה ממש לא מבין את שכתבתי לכן אתה הופך את הדברים פעם אחרי פעם.

ולגבי שמי,מעולם לא הסתרתי אותו ומעולם לא נכנסתי בשמות אחרים,אך למעט אפרים ואולי עוד איזה עיתונאי מתחזה כזה או אחר,כולם כאן(ולא רק כאן),כיבדו את רצוני להיות "אחד האדם" ולשוחח בגובה העיניים,כשאוהד כמוני/כמוך מתנגח איתי ומזכיר את שמי המלא ועושה השוואה ביני ובין חיים רמון שבחר להיות בראש חוצות מסיבותיו,זה לא לעיניין/זה מיותר וזה בעיקר מחזק את דעת שותפי העיסקיים/אישתי/ילדי שמבקשים פעם אחרי פעם להתרחק "מהרעה החולה" הזו....

ובזה מיציתי את העיניין וכפי שאני מתעלם מכל הערותיהם הלא מכובדות של אותם עלומי שם,מבטיח לא להתייחס יותר לשמי/עיסוקי/כוונותי.
26-Jan-2015, 14:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jan-2015 על ידי 14:06 עידן444.)
הודעה: #84
(26-Jan-2015 13:44)חזום חזום כתב:  עידן. מדוע אתה לוקח את דברי רמון כדברי אלוקים חיים. לא מאמין לשום מילה של הפוליטקאי הנחות הזה.
רק שפיגלר יכול להתחרות איתו במספר הפעמים שאומר" אני" ביחידת זמן.

למרות שאני ממש לא מת עליו, מאמין לו הרבה יותר מאשר לכמה עיתונאים מסריחים שמרכיבים את תקשורת הספורט המטונפת שיש לנו בארץ!

(26-Jan-2015 13:57)אייל ס כתב:  
(26-Jan-2015 13:35)עידן444 כתב:  
(26-Jan-2015 11:29)אייל ס כתב:  עידן יקירי,אתה קראת במקום כזה או אחר התיחסות לעוצמה או אי עוצמה של הפועל ת"א,אתה קראת במקום כזה או אחר היתייחסות של לחיים רמון ולמעשיו,מכיוון שאני מכבד אנשים אענה לך בכבוד למרות שהפוסט שלך מזמין תשובה לא מכובדת.
כל היתייחסותי היתה לאיך הפועל ת"א בנו את הקהל שלהם בתחילת שנות ה2000 את הסיבות לכך את מבנה הקהל ואיך היתייחסות ניהולית לא נכונה שלהם גרמה ל"גרעין הקשה" שמונה בין 1000 ל2000 איש בשערים 4/5 ומונהג כמריונטה ע"י עו"ד מהולל (שהואשם בעבר בחיבה לנערים רכים) להשתלט על המועדון.
ובלי קשר להפועל ת"א יש מספר אוהדים בעלי ממון שמממנים את המועדון ב3 שנים האחרונות(אגב,עזרו גם לטביב בתחילת דרכו),כל אחד מסיבותיו ועוד מספרי אלפי אוהדים שנרתמים מפעם לפעם לתרום למועדון ואף להחזיק בחלק מהבעלות.
לצערנו הרב לנו אין אוהדים בעלי ממון שמוכנים להשקיע מכספם,לנו אין גרעין של אלפי אוהדים שמוכנים לשלם כדי להיות חלק מגרעין שליטה ומצד שני נבנה לו לאט לאט גרעין אנרכיסטי שאם המועדון לא יעקור אותו מהשורש(עכשיו כשהוא קטן),הנזקים שלו יהיו כבדי משקל בעתיד ואיש לא ירצה להשקיע במכבי נתניה.

ועכשיו תסביר לי בקצרה,איך מהאמירות האלו שלי כתבת את מה שכתבת ועוד הלכת בדרכו של אפריים ונהנת לרשום את שמי המלא בראש חוצות?

א. לא נראה לי שיש כאן אחד שלא יודע מי אתה. האמת שמרוב שזה ברור לי קצת הופתעתי להביט עכשיו על שמך ולגלות שרק האות ס' מופיעה בשם המשפחה. אם הייתי אני זה שחושף אותך בעת כתיבת הפוסט הייתי מתנצל, אבל בשל כך שהכל ידוע ואתה לא מתחבא מאף אחד זה נראה לי טפשי.

ב. את כל מה שכתבתי הייתי כותב שוב לאור מה שכתבת ממש בתגובה הזו.

ג. לדעתי לא ראית את מסיבת העיתונאים של חיים רמון, וגם לא שמעת את אייל ברקוביץ' מתראיין בערב. לגבי אמינותו של חיים רמון גם אני לא סגור. על אייל ברקוביץ' אפשר להגיד הרבה דברים- שקרן הוא לא.

ד. אם היית שומע את מסיבת העיתונאים של חיים רמון היית מוצא מיד את ההקבלה בינך ובינו בנושא "תרומה להצלת המועדון בימים קשים".

ה. מלבד השימוש בשמך המלא שגרם לך משום מה לחשוב שמדובר בתגובה לא מכובדת שדורשת תשובה לא מכובדת, אני לא מבין מה לא מכובד בה.

תרשה לי לצטט מזיכרוני(ציטוט לא מדוייק כמובן) את חיים רמון, אולי האיש היחיד שבאמת דואג להפועל ת"א וגם סיכן רבות עבורה-
"פניתי לאנשים, עשירים בהרבה ממני. אוהדים של הפועל ת"א. אמרתי להם בלי עזרה שלכם אין הפועל! אני חייב 500,000 ש"ח. בלי זה אין הפועל!!! ולאף אחד זה לא הזיז!!! אנשים הרבה הרבה יותר עשירים ממני! ומתוך יאוש, שאף אחד לא רוצה לעזור הלכתי וסיכנתי את כל עתידי הכלכלי. הבאתי צ'ק אישי שלי לאורליצקי כדי להעביר את הפועל ת"א בבקרה. אם אנחנו לא מגיעים לאירופה הייתי פושט רגל! אורליצקי הסתכל עלי ואמר לי חיים, נפלת על הראש?".

ועל השלושה ארבעה תורמים האלה שאתה מדבר עליהם, כולל עידו חג'ג' האינטרסנט שגם היה בעיריית נתניה וכנראה בגלל שלא קיבל איזו עסקת נדל"ן מפוצצת וכנראה בשל כך לא יעזור למכבי נתניה באגורה, אייל ברקוביץ' אמר- הם האסון של הפועל ת"א! והוא גם הולך להראות תמונות שלהם בכתבה בערוץ 2 שכולם ידעו אחת ולתמיד מי אלה הפחדנים האלה שמתחבאים כל הזמן "הגורמים בהפועל" שיחד עם עיתונאי חצר עושים את כל התוהו ובוהו שיש בהפועל ת"א ופוגעים בה.

שוב אתה משחית עצמך לשווא.
חיים רמון הוא מהאנשים שאני פחות מכבד/מעריך/מוקיר מהרבה מאוד סיבות וכדי לא להפוך אותן לדיון,לא אכנס לזה.
אייל ברקוביץ כבן אדם/מנהל/דמות הוא רחוק מלהיות "כוס התה שלי" ולכן,אני נהנה מאוד מהריב המתוקשר בין השניים ומהאמת שיוצאת לאור על יציע 4/5,שתתפלא....תקרא כאן היסטוריה,אני שנים טוען שאנרכיסטיים בעייתים מאוהדי בית"ר ומכבי חיפה השתלטו עליו.
ושוב,אתה ממש לא מבין את שכתבתי לכן אתה הופך את הדברים פעם אחרי פעם.

ולגבי שמי,מעולם לא הסתרתי אותו ומעולם לא נכנסתי בשמות אחרים,אך למעט אפרים ואולי עוד איזה עיתונאי מתחזה כזה או אחר,כולם כאן(ולא רק כאן),כיבדו את רצוני להיות "אחד האדם" ולשוחח בגובה העיניים,כשאוהד כמוני/כמוך מתנגח איתי ומזכיר את שמי המלא ועושה השוואה ביני ובין חיים רמון שבחר להיות בראש חוצות מסיבותיו,זה לא לעיניין/זה מיותר וזה בעיקר מחזק את דעת שותפי העיסקיים/אישתי/ילדי שמבקשים פעם אחרי פעם להתרחק "מהרעה החולה" הזו....

ובזה מיציתי את העיניין וכפי שאני מתעלם מכל הערותיהם הלא מכובדות של אותם עלומי שם,מבטיח לא להתייחס יותר לשמי/עיסוקי/כוונותי.

עזוב, אין טעם בדיון כי אתה לא בעניינים. אתה מדבר מתוך הדעות שלך לגבי האנשים מימים ימימה.
אייל ברקוביץ' וחיים רמון סך הכל, למרות מה שמנסים לצייר ולחמם(כולל החברה הבהמה של ברקוביץ'), פירגנו אחד לשני, ואתה נהנה מהריב שלהם כשלמעשה אתמול הוכח לפי דברי שניהם שאין ביניהם שום ריב. ברקוביץ' אפילו אמר אתמול שאם חיים מרים לו טלפון ומבקש ממנו לחזור הוא חוזר.
26-Jan-2015, 14:09
הודעה: #85
אני מקווה שמישהו מרגיע את דורי שלא יבוא עם עודף מוטיבציה. מספיקה שטות כדי להיות מורחק ולנו אין שוער שני. המועדון הזה הוא חלם אחד גדול.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Jan-2015, 14:28
הודעה: #86
(26-Jan-2015 14:09)טל.מ כתב:  אני מקווה שמישהו מרגיע את דורי שלא יבוא עם עודף מוטיבציה. מספיקה שטות כדי להיות מורחק ולנו אין שוער שני. המועדון הזה הוא חלם אחד גדול.

כן, חלם זאת הגדרה די מתאימה...
26-Jan-2015, 16:50
הודעה: #87
(26-Jan-2015 14:09)טל.מ כתב:  אני מקווה שמישהו מרגיע את דורי שלא יבוא עם עודף מוטיבציה. מספיקה שטות כדי להיות מורחק ולנו אין שוער שני. המועדון הזה הוא חלם אחד גדול.

לגבי הרוש זה מורכב מכמה דברים :
1. כסף
2. הרבה אנשים בסביבת המועדון לא אוהבים את ההתנהלות איתו ...
3. אגו שזו הרעה החולה בחברה שלנו ונורא בולט בכדורגל...
לגבי שוער שני אין אשמה לאף אחד זו פשוט סיטואציה שיכולה לקרות לכולם.
26-Jan-2015, 16:56
הודעה: #88
"חלם" -חשבתי שפוטרו כמה מהחכמים.

רק שהשוער לא יקבל "חלם" ויתחיל לחלום על אירופה...
26-Jan-2015, 17:30
הודעה: #89
דוד אני אומר לך למה כן חלם. כי היה מספיק זמן להבין שאין כסף בשביל הרוש ולקבל החלטה לשחרר אותו ולהביא את דני עמוס או להחליט ששניר דורי הוא השוער הראשון ולדאוג לשוער שני. רק ענין של להחליט, אבל בנתניה כמו בנתניה מעדיפים שלא להחליט ומתפללים שהכל יסתדר מעצמו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Jan-2015, 18:43
הודעה: #90
(26-Jan-2015 17:30)טל.מ כתב:  דוד אני אומר לך למה כן חלם. כי היה מספיק זמן להבין שאין כסף בשביל הרוש ולקבל החלטה לשחרר אותו ולהביא את דני עמוס או להחליט ששניר דורי הוא השוער הראשון ולדאוג לשוער שני. רק ענין של להחליט, אבל בנתניה כמו בנתניה מעדיפים שלא להחליט ומתפללים שהכל יסתדר מעצמו.

טל, במצב של הקבוצה העונה הכל נראה לא נורמלי ובצדק,אבל זה שהקבוצה מצליחה לשרוד זה גם לא נורמלי, בוא נקווה לגמור את העונה בליגת העל , זה הכי חשוב.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים