שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אריאל הרוש בדרך החוצה מנתניה
25-Jan-2015, 18:25
הודעה: #71
RE: אריאל הרוש בדרך החוצה מנתניה
ממליץ בחום לחבר הפורום אייל סגל שמהלל לא פעם את עוצמתה של בפועל ת״א ואוהדיה בכלל והאמידים בפרט להקשיב לדברי חיים רמון במסיבת העיתונאים שלו היום. בנושא תרומות האוהדים זה היה די נראה כמו חיים רמון בתפקיד אייל סגל רק שאייל סגל מדבר על מכבי נתניה וחיים רמון על הפועל ת״א. אייל סגל כמובן לא אומר אני ואני כמו חיים רמון. אני מדבר על הנכונות של אנשים(מאוד עשירים) לעזור כדי להשאיר את המועדון בחיים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Jan-2015, 11:29
הודעה: #72
עידן יקירי,אתה קראת במקום כזה או אחר התיחסות לעוצמה או אי עוצמה של הפועל ת"א,אתה קראת במקום כזה או אחר היתייחסות של לחיים רמון ולמעשיו,מכיוון שאני מכבד אנשים אענה לך בכבוד למרות שהפוסט שלך מזמין תשובה לא מכובדת.
כל היתייחסותי היתה לאיך הפועל ת"א בנו את הקהל שלהם בתחילת שנות ה2000 את הסיבות לכך את מבנה הקהל ואיך היתייחסות ניהולית לא נכונה שלהם גרמה ל"גרעין הקשה" שמונה בין 1000 ל2000 איש בשערים 4/5 ומונהג כמריונטה ע"י עו"ד מהולל (שהואשם בעבר בחיבה לנערים רכים) להשתלט על המועדון.
ובלי קשר להפועל ת"א יש מספר אוהדים בעלי ממון שמממנים את המועדון ב3 שנים האחרונות(אגב,עזרו גם לטביב בתחילת דרכו),כל אחד מסיבותיו ועוד מספרי אלפי אוהדים שנרתמים מפעם לפעם לתרום למועדון ואף להחזיק בחלק מהבעלות.
לצערנו הרב לנו אין אוהדים בעלי ממון שמוכנים להשקיע מכספם,לנו אין גרעין של אלפי אוהדים שמוכנים לשלם כדי להיות חלק מגרעין שליטה ומצד שני נבנה לו לאט לאט גרעין אנרכיסטי שאם המועדון לא יעקור אותו מהשורש(עכשיו כשהוא קטן),הנזקים שלו יהיו כבדי משקל בעתיד ואיש לא ירצה להשקיע במכבי נתניה.

ועכשיו תסביר לי בקצרה,איך מהאמירות האלו שלי כתבת את מה שכתבת ועוד הלכת בדרכו של אפריים ונהנת לרשום את שמי המלא בראש חוצות?
26-Jan-2015, 12:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jan-2015 על ידי 12:12 דוד חטב.)
הודעה: #73
הכי עצוב/מצחיק שהשוער השני יהיה השוער השני של הנוער ...

שאפילו השוער של הנערים טוב ממנו...
26-Jan-2015, 12:19
הודעה: #74
(26-Jan-2015 12:12)דוד חטב כתב:  הכי עצוב/מצחיק שהשוער השני יהיה השוער השני של הנוער ...

דין חטף אדום,לפני שבוע.
.מזל שהמשחק לא היה בשבת,אז גם לא היה לך שוער שני.
26-Jan-2015, 12:38
הודעה: #75
(26-Jan-2015 12:19)אייל ס כתב:  
(26-Jan-2015 12:12)דוד חטב כתב:  הכי עצוב/מצחיק שהשוער השני יהיה השוער השני של הנוער ...

דין חטף אדום,לפני שבוע.
.מזל שהמשחק לא היה בשבת,אז גם לא היה לך שוער שני.

אם המשחק היה בשבת השוער השני היה שניר דורי, כי הרוש היה יכול לשחק בשבת.
26-Jan-2015, 12:38
הודעה: #76
כן אני יודע...אלוהים יעזור לנו...
למרות שאני לא מת על זה שחלק מהשחקנים כבר מכינים תירוצים בתקשורת...
אגב בנושא הרוש היה לנו ויכוח בפייסבוק עם חברים קרובים אם העובדה שהוא נוהג במרצדס חדשה ושחורה של אוליגרכים אמורה להשפיע על חדר ההלבשה בימים כאלה...
26-Jan-2015, 12:50
הודעה: #77
היתה לי הרגשה מאד לא נוחה לגבי עמידתו של שניר דורי בשער.
מצד שני כבר היו לנו שוערים נפלאים שהגיעו מהפועל פתח תקווה כמו מיקי שיינפלד (שעבר דרך שמשון) ואיציק ויסוקר השוער האגדי של נבחרת ישראל.
נקווה שיהיה טוב.
The following 1 user Likes shraga's post:
eliahu (2626-0101-2015201520152015)
26-Jan-2015, 13:27
הודעה: #78
(26-Jan-2015 12:50)shraga כתב:  היתה לי הרגשה מאד לא נוחה לגבי עמידתו של שניר דורי בשער.
מצד שני כבר היו לנו שוערים נפלאים שהגיעו מהפועל פתח תקווה כמו מיקי שיינפלד (שעבר דרך שמשון) ואיציק ויסוקר השוער האגדי של נבחרת ישראל.
נקווה שיהיה טוב.

עם שניהם ( שיינפלד וויסוקר) זכינו ב -4 אליפויות...
אני מאחל לדורי הצלחה מכל לב, דווקא בשל הסיטואציה מול אלי טביב, למרות שכפי שכתבתי בעבר, השטות וההתנהלות המטופשת בפרשה הזו היא כולה שלנו.
26-Jan-2015, 13:33
הודעה: #79
הרוש הוא הנפגע השני (אחרי הקבוצה כמובן) מאי שיתופו היום במשחק וזאת עקב אי תשלום דמי ההשבחה לטביב בהתאם לפסק הבורר.
מי מעניש את טביב על זה שהוא לא ממלא גם כן את פסק הבורר ומשלם להרוש את מה שנקבע?
דין אחד לשחקן ודין אחר לעבריין.
26-Jan-2015, 13:35
הודעה: #80
(26-Jan-2015 11:29)אייל ס כתב:  עידן יקירי,אתה קראת במקום כזה או אחר התיחסות לעוצמה או אי עוצמה של הפועל ת"א,אתה קראת במקום כזה או אחר היתייחסות של לחיים רמון ולמעשיו,מכיוון שאני מכבד אנשים אענה לך בכבוד למרות שהפוסט שלך מזמין תשובה לא מכובדת.
כל היתייחסותי היתה לאיך הפועל ת"א בנו את הקהל שלהם בתחילת שנות ה2000 את הסיבות לכך את מבנה הקהל ואיך היתייחסות ניהולית לא נכונה שלהם גרמה ל"גרעין הקשה" שמונה בין 1000 ל2000 איש בשערים 4/5 ומונהג כמריונטה ע"י עו"ד מהולל (שהואשם בעבר בחיבה לנערים רכים) להשתלט על המועדון.
ובלי קשר להפועל ת"א יש מספר אוהדים בעלי ממון שמממנים את המועדון ב3 שנים האחרונות(אגב,עזרו גם לטביב בתחילת דרכו),כל אחד מסיבותיו ועוד מספרי אלפי אוהדים שנרתמים מפעם לפעם לתרום למועדון ואף להחזיק בחלק מהבעלות.
לצערנו הרב לנו אין אוהדים בעלי ממון שמוכנים להשקיע מכספם,לנו אין גרעין של אלפי אוהדים שמוכנים לשלם כדי להיות חלק מגרעין שליטה ומצד שני נבנה לו לאט לאט גרעין אנרכיסטי שאם המועדון לא יעקור אותו מהשורש(עכשיו כשהוא קטן),הנזקים שלו יהיו כבדי משקל בעתיד ואיש לא ירצה להשקיע במכבי נתניה.

ועכשיו תסביר לי בקצרה,איך מהאמירות האלו שלי כתבת את מה שכתבת ועוד הלכת בדרכו של אפריים ונהנת לרשום את שמי המלא בראש חוצות?

א. לא נראה לי שיש כאן אחד שלא יודע מי אתה. האמת שמרוב שזה ברור לי קצת הופתעתי להביט עכשיו על שמך ולגלות שרק האות ס' מופיעה בשם המשפחה. אם הייתי אני זה שחושף אותך בעת כתיבת הפוסט הייתי מתנצל, אבל בשל כך שהכל ידוע ואתה לא מתחבא מאף אחד זה נראה לי טפשי.

ב. את כל מה שכתבתי הייתי כותב שוב לאור מה שכתבת ממש בתגובה הזו.

ג. לדעתי לא ראית את מסיבת העיתונאים של חיים רמון, וגם לא שמעת את אייל ברקוביץ' מתראיין בערב. לגבי אמינותו של חיים רמון גם אני לא סגור. על אייל ברקוביץ' אפשר להגיד הרבה דברים- שקרן הוא לא.

ד. אם היית שומע את מסיבת העיתונאים של חיים רמון היית מוצא מיד את ההקבלה בינך ובינו בנושא "תרומה להצלת המועדון בימים קשים".

ה. מלבד השימוש בשמך המלא שגרם לך משום מה לחשוב שמדובר בתגובה לא מכובדת שדורשת תשובה לא מכובדת, אני לא מבין מה לא מכובד בה.

תרשה לי לצטט מזיכרוני(ציטוט לא מדוייק כמובן) את חיים רמון, אולי האיש היחיד שבאמת דואג להפועל ת"א וגם סיכן רבות עבורה-
"פניתי לאנשים, עשירים בהרבה ממני. אוהדים של הפועל ת"א. אמרתי להם בלי עזרה שלכם אין הפועל! אני חייב 500,000 ש"ח. בלי זה אין הפועל!!! ולאף אחד זה לא הזיז!!! אנשים הרבה הרבה יותר עשירים ממני! ומתוך יאוש, שאף אחד לא רוצה לעזור הלכתי וסיכנתי את כל עתידי הכלכלי. הבאתי צ'ק אישי שלי לאורליצקי כדי להעביר את הפועל ת"א בבקרה. אם אנחנו לא מגיעים לאירופה הייתי פושט רגל! אורליצקי הסתכל עלי ואמר לי חיים, נפלת על הראש?".

ועל השלושה ארבעה תורמים האלה שאתה מדבר עליהם, כולל עידו חג'ג' האינטרסנט שגם היה בעיריית נתניה וכנראה בגלל שלא קיבל איזו עסקת נדל"ן מפוצצת וכנראה בשל כך לא יעזור למכבי נתניה באגורה, אייל ברקוביץ' אמר- הם האסון של הפועל ת"א! והוא גם הולך להראות תמונות שלהם בכתבה בערוץ 2 שכולם ידעו אחת ולתמיד מי אלה הפחדנים האלה שמתחבאים כל הזמן "הגורמים בהפועל" שיחד עם עיתונאי חצר עושים את כל התוהו ובוהו שיש בהפועל ת"א ופוגעים בה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים