שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לנסות לשחק בלי ערן לוי
03-Nov-2014, 10:59
הודעה: #51
RE: לנסות לשחק בלי ערן לוי
טל מ. במחצית יכולתי לנגוח בחומה מרוב עצבים. אבל כראיתי שהשחקנים יצאו מחדר הלבשה הרבה לפני הזמן ידעתי שננצח ...מסכים שאין דרך ואין טביעת אצבע של מאמן אבל זה מה יש המטרה לצערי העונה מאד פשוטה לסיים עם כמה שפחות התקפי לב ...
עם שוער טוב , בלם טוב (אני עדיין מאמין בסירגי)
קשר אחורי שיילך ויראה שיפור
וקאיודה זה שלד לא רע לקבוצת אמצע טבלה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Nov-2014, 11:04
הודעה: #52
(03-Nov-2014 9:55)אייל ס כתב:  עידן,אני מאוד מכבד ומעריך את דעתך,אתה חייב לחשוב מעט מחוץ לקופסא,מכיוון שערן הוא צומת והכל עובד דרכו,סביר להניח שהוא יהיה מעורב בחלק מהשערים(ואני מדגיש חלק ולא רוב),אתמול למרות שבעט פנדל במצב שלא היה לו אליו שום קשר ובישל שער מדהים לקיודה,הוא בישל במקביל את כל הסיבות הטובות מדוע הוא בעייתי למכבי נתניה ומדוע יוסי מזרחי צריך לחשוב איך לבנות את הקבוצה ולא עליו.

הוא זה שמסר את הכדור לקאיודה שהוביל לפנדל.

בכל מקרה, את כל המחשבות האלה היה צריך לעשות בקיץ. אני חושב שהן נעשו(יוסי מזרחי ידע את הבעיות שיש לקבוצה בקיץ לא פחות טוב מאיתנו) ובשביל זה הגיע דודו... וגם רצו להביא את חנן ממן, ואולי חשבו שגבי יהיה יותר דומיננטי, והיו דיבורים על נאווקאמה, ועל עוד ועוד שחקנים שמכל מיני סיבות לא הגיעו. נפלנו ברכש המשמעותי, וזה המצב כרגע.
כמו שאמרתי לך עוד לפני המשחק אתמול- אם ערן לוי לא במגרש, אני אפילו לא בטוח שיש מישהו שיקח אחריות ויבעט פנדל בקבוצה הזו. בטח לא במצבי לחץ. בלי המספרים של ערן לוי, לא רואה איך הקבוצה הזו שורדת. קאיודה מוגבל. מהירות היא פקטור מאוד רציני בכדורגל, ולפעמים זה מספיק כדי לבלוט, בטח בליגה שלנו. בלי הכדורים שערן נותן לו התפוקה שלו תרד ב 70%. בן שושן פרווה. שריקי, רול, גרשומוב(שבגלל שני פסים וביטחון כבר עשו ממנו פה אינייסטה), אור ברוך, דיא סבע- לא יכולים לסחוב את הקבוצה. הם יכולים לתרום איש איש את חלקו, כחלק משלם שאמור להספיק להישאר בליגה אבל את ה- X פקטור, נותן ערן לוי- חד משמעית!
נתת את הדוגמה שחן עזרא היה בחוץ פצוע והקבוצה השתפרה. קודם כל לא היה לחץ של תחתית. מעבר לזה היו כאן סבע ודג'אני שהם היו העוגן של הקבוצה(לא רואה כאן כאלה היום...). וגם ראיתי מה קרה בעונת הירידה. עם עזרא לא היינו יורדים ליגה(בטח כשסבע ודג'אני עברו לדוק...). אם עזרא(טמבל גדול!) היה נשאר בנתניה הוא היה מעל הליגה, והיום הוא כבר היה באירופה בקבוצת צמרת בבלגיה או אפילו בליגה יותר בכירה. אבל זה כבר סיפור אחר...
03-Nov-2014, 11:11
הודעה: #53
לנסות לשחק בלי ערן לוי
קבוצה שנבנתה מתקציב האבא של המינימום נראתה רוב המשחק טוב ומסוכנת מנתניה. החסרון שלהם היא הנאיביות וסף שבירה נמוך. החסרון של נתניה עומד או יושב על הקוים.
ועוד משהו - תודה לאלישע לוי על הסקאוטינג . לפחות יש קשר אחורי נורמלי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Nov-2014, 11:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Nov-2014 על ידי 11:17 עידן444.)
הודעה: #54
(03-Nov-2014 10:55)טל.מ כתב:  תעקוץ חופשי. בוא תגיד לי אתה עד שהשופט התערב במה היינו יותר טובים ?

אם אתה חושב שכוכב, הירש, וחוגי יותר טובים מהצעירים שלנו(דגש על שלנו!!!)- קאיודה, סבע, אבו עביד, וכחלון, אז אני דווקא לא כזה בטוח...
ולמה אתה תמיד אנטי? הגיע לך פנדל 100% מחצית ראשונה. עוד הגענו לשני מצבים טובים- ערן לוי מ 7 מטר, וסרגי בנגיחה. השער שלהם נכבש כשיוסי מזרחי עוד עם הסיגריה והקפה של לפני המשחק ולא קשור בכלל לכדורגל(אני פשוט המום איך כדור של קאלה עובר את כולם ככה... פשוט שערוריה!!!)...
אז השופט הכלב הזה עם הפנקסנות המבחילה שלו, בסופו של דבר עשה צדק. אתה חושב שאנחנו צריכים להתנצל על זה??? שוב להגיד שניצחנו בפוקס? מה פ"ת עשו עם השיטת משחק המצחיקה הזו של 5-2-3 שבועטים קדימה??? או שהתרשמת מהבעיטה של אסולין מ 25 מטר??? (שלא כל כך ברור לי למה הרוש עצר אותה בצורה מוזרה כל כך עם יד אחת...)
מעניין אותי מה היית אומר אם הם היו לובשים אתמול צהוב עם יהלום על החזה ואנחנו כחול עם פטיש ומגל...
03-Nov-2014, 11:31
הודעה: #55
עידן,השארת הקבוצה בליגה היא המטרה,אז אמלא פי מים,בסוף העונה כשתובטח השארותנו,תזכיר לי ואספר לך מה חשב יוסי מזרחי בתחילת עונה שעברה ומה היו האופציות שלו ואיך הוא התנהל בחצי הראשון של עונה שעברה(מאז אני מנותק וזו רכילות לא מבוססת בדיוק כמו של כל אחד אחר).
03-Nov-2014, 11:37
הודעה: #56
(03-Nov-2014 10:55)טל.מ כתב:  תעקוץ חופשי. בוא תגיד לי אתה עד שהשופט התערב במה היינו יותר טובים ?

קשקשן, למעט 15 הדק' הראשונות פ"ת לא היו במשחק.
בחצי הראשון נתניה נתקעו ב- 16 של פ"ת ולא קיבלו את ההחלטות הנכונות (משחק מפוזר של קאיודה).
בחצי הראשון להזכירך השופט התערב נגדנו וגזל פנדל ברור.
מחצית שניה היתה המשך לסיום הראשונה, קרי שליטה צהובה רק עם יותר תכליתיות.
כמה שאתה אוהב לסובב את הדברים למראה השחורה שלך.
03-Nov-2014, 17:10
הודעה: #57
לנסות לשחק בלי ערן לוי
מה יש לי להתווכח איתכם. אתם מבינים הרבה יותר ממני ואובייקטיביים בעיקר.

04-Nov-2014, 1:20
הודעה: #58
טל
כולנו ראינו חושך בעיניים ב-20 הדקות הראשונות.

ידוע בכדורגל שמצב מסוים יכול להרוס תכנית משחק.

חטפנו גול מוזר שיכול לקרות לכל קבוצת כדורגל בעולם.

לקח זמן להתאושש ולהתאפס וזה קרה שטויות למכביר ואיבודי כדור לא ראויים.

הקבוצה שמנגד לא הייתה טובה יותר. היא הסתגרה בבונקר ויצאה למתפרצות.
במצב של 9 שחקנים באזור הרחבה היה קשה להבקיע.

נתניה הייתה ללא ספק טובה יותר גם לפני הפנדל וההרחקה.

מציע שתתייחס לרצון של השחקנים. ללחימה ללא פשרות.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
04-Nov-2014, 1:29
הודעה: #59
לנסות לשחק בלי ערן לוי
אליהו אני מוכן להתייחס ברצון לרצון וללחימה. ואני גם לא מתייחס לגול שחטפנו ,ברור שהוא נובע מחוסר תאום . אבל להתעלם מכל השאר ? שחקנים לא מסוגלים למסור מדויק פס מהקרן עומדים בעמדות מוזרות עושים הכל הפוך משחקים פשוט רע . ומנגד עומדת קבוצה בשקל תשעים,ולפחות בעיני , יותר מוכשרת יותר רעבה וכנראה גם יותר שבירה. ומשחקת נכון ומביכה אותך ומבטלת אותך בהגנה כמעט בלי קושי ולא היה חסר הרבה שתכבוש עוד שער . ועומד מאמן חסר נסיון ועושה למזרחי בית ספר. ולא בפעם הראשונה העונה. ואז השופט מחזיר לך טובה מהחצי הראשון ותוך 10 דק נגמר המשחק ואחר כך 25 דק של כלום . תגיד לי אתה - מה הבשורה פה ? שהצלחנו לחזור למשחק משגיאה של שופט ? אני שמח בניצחון ושמח על כל גול אבל ראבאק תתחברו למציאות ?

04-Nov-2014, 4:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Nov-2014 על ידי 4:29 eliahu.)
הודעה: #60
Re: RE: לנסות לשחק בלי ערן לוי
(04-Nov-2014 1:29)טל.מ כתב:  אליהו אני מוכן להתייחס ברצון לרצון וללחימה. ואני גם לא מתייחס לגול שחטפנו ,ברור שהוא נובע מחוסר תאום . אבל להתעלם מכל השאר ? שחקנים לא מסוגלים למסור מדויק פס מהקרן עומדים בעמדות מוזרות עושים הכל הפוך משחקים פשוט רע . ומנגד עומדת קבוצה בשקל תשעים,ולפחות בעיני , יותר מוכשרת יותר רעבה וכנראה גם יותר שבירה. ומשחקת נכון ומביכה אותך ומבטלת אותך בהגנה כמעט בלי קושי ולא היה חסר הרבה שתכבוש עוד שער . ועומד מאמן חסר נסיון ועושה למזרחי בית ספר. ולא בפעם הראשונה העונה. ואז השופט מחזיר לך טובה מהחצי הראשון ותוך 10 דק נגמר המשחק ואחר כך 25 דק של כלום . תגיד לי אתה - מה הבשורה פה ? שהצלחנו לחזור למשחק משגיאה של שופט ? אני שמח בניצחון ושמח על כל גול אבל ראבאק תתחברו למציאות ?

זה המשחק.
כדורגל בעולם הזה נשען ובנוי על הטעויות.

סבלנו הרבה בגלל טעויות של שופטים. של השחקנים שלנו וכדומה.

הגיע הזמן שגם נהנה מטעויות של אחרים.

נכון אתה צודק על כאב הלב של המחצית הראשונה.
אבל תודה שכל שהזמן חלף השחקנים שיחקו מדויק יותר.

אני רציתי ללכת הביתה אחרי 10 דקות-הרגשתי רע מאוד מאוד וכבר נמאס לסבול.
בסופו של דבר הסבלנות השתלמה

כן לא הוגן ולא נעים לנצח בגין טעות שופט.
אבל גם צריך לקבל את"הטוב" לנו לאתר שהתרגלנו להשלים עם הרע.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים