שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לנסות לשחק בלי ערן לוי
03-Nov-2014, 2:06
הודעה: #41
RE: לנסות לשחק בלי ערן לוי
(03-Nov-2014 2:03)eliahu כתב:  דיא סבע הראה היום שגם הוא יכול להיות חלופה טובה אחרי שערן גמר את האוויר והפך להיות מגן סטטי בשמאל.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

הם יכולים לשחק ביחד.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Nov-2014, 2:08
הודעה: #42
פילפצ'וק לא מגיע מילה טובה לויקי כחלון ?? או שבתור שכיר מספר 2 אתה מפרגן רק לשחקנים מטוברוק שבסוף העונה אחרי שהתגלחו עלייך יעדיפו קבוצה אחרת ואולי תקבל עליהם 20 אחוז שגם אותם הגביר יקזז מהלוואות שהוא נותן לשגב...
03-Nov-2014, 2:20
הודעה: #43
(03-Nov-2014 2:08)דוד חטב כתב:  פילפצ'וק לא מגיע מילה טובה לויקי כחלון ?? או שבתור שכיר מספר 2 אתה מפרגן רק לשחקנים מטוברוק שבסוף העונה אחרי שהתגלחו עלייך יעדיפו קבוצה אחרת ואולי תקבל עליהם 20 אחוז שגם אותם הגביר יקזז מהלוואות שהוא נותן לשגב...

ויקי כחלון שחקן ברמה של ליגה לאומית, הרבה רצון 0 יכולת.
תסתכל על אבו עביד ותלמד מה זה איכות.
ולגבי תיאוריות האיוב שלך ושל החבר שלך "העיתונאי בשקל" נדבר בתום העונה.
03-Nov-2014, 2:48
הודעה: #44
במקרה הזה אני מתפלל שאתה צודק ואני טועה ...
הלוואי שיש לנו יותר מ- 20 אחוז בכרטיסי השחקן של אבו עביד , גרשומוב ודיא סבע...
והלוואי ובעל הבית שלנו מלא כסף שלא זקוק להלוואות חיצוניות ...

אתה צודק אני רק משער ומתפלל שאתה צודק והתחושות שלי לא נכונות...
03-Nov-2014, 7:43
הודעה: #45
לא הולך להתנצח על שחקן כזה או אחר שמוכשר או לא,אין וויכוח לגבי כשרונו של ערן לוי,אין וויכוח למשקל שלו(תרתי משמע בקבוצע),אין וויכוח לגבי יכולת המסירה וראית המשחק(במשחק סטטי),במשחק דינמי מול מאמן שמבין דבר או שניים בכדורגל,שסוגר אותו עם חצי שחקן ומעצבן אותו(כשהוא לא מעצבן את עצמו),אני מוותר עליו ועל כישרונו ועל מסירותיו ועל הפנדלים שלו ועולה למגרש עם 11 שחקנים שכל אחד מהם עושה על המגרש כמיטה מחויבותו וכשרונו ויש שחקנים מוכשרים(לא כמו ערן ואני לא ציני),שסך החלקים שלהם יהיה הרבה יותר מהשלם.

ערן לוי(והוא ממש לא בן אדם רע,ההפך נשמה טובה),נכון להיום פוגע בקבוצתיות של מכבי נתניה,בבטחון(חלק) מהשחקנים והגרוע מכל,לא מאפשר לצוות המקצועי להיות משוחרר וברור לאורך כל המשחק(כל ה90 דקות הם שוברים ת'ראש בשינויים שצרכים לעשות כדי שערן יהיה במקום הנכון ועל פי כמות האוויר בראותיו).
03-Nov-2014, 9:37
הודעה: #46
(03-Nov-2014 1:45)דוד חטב כתב:  תסלחו לי לא יכול לראות את ערן לוי משחק זה לא קשור לכדורגל....
השיא היום היה שקאיודה ירד לקישור וערן שיחק 9 חלק מהמחצית הראשונה ...ובחצי שני לא היה לו אויר אז הוא מעלה את ויקי קדימה באחת הקרנות ונשאר כמו מגן שמאלי ... די המאמן שכונה והקפטן שוק ...

(02-Nov-2014 16:25)עידן444 כתב:  אייל, מה לדעתך יגיד לך המאמן של הפועל פ"ת אם תשאל אותו מה הוא מעדיף- שנתניה תשחק עם ערן לוי או בלי ערן לוי? אני יודע מה אני הייתי אומר. ואין לי ספק שגם הוא יגיד, ואותו דבר היו עונים קורצקי, גיא לוי ורב"ש. ערן לוי הוא שחקן שקשה להתכונן אליו. כל המשחק תצמיד לו מישהו, לא תיתן לו לזוז, אבל בסוף תגיע הקרן... יגיע הכדור הנייח מהצד... ופוף... בלי להיות טוב הוא שם את הכדור למישהו על הראש ומבשל שער ניצחון...
אתה מדבר על פנדלים? מי היום אתה שולח לבעוט פנדל בראש שקט אם ערן לוי ושריקי לא במגרש? אפילו מישהו שיבעט פנדל אין לך בקבוצה אם ערן לוי לא על הדשא...

ואל תשכח עוד כמה כדורים מתחילת העונה ערן לוי הכניס לרחבה שרק צריך לגעת בהם כדי לשים אותם ברשת ואף אחד לא עושה את זה. ערן לוי הוא איום מתמיד על שער היריב!
אתה מצחיק אם נגד סכנין שריקי היה בועט לשמיים כולם היו אומרים אם ערן היה...וערן לא היה ותודה לאל הכדור נכנס...ומשחק אחרי בטדי שוב גול בלי שום מעורבות של ערן...
באמת כל הכבוד לך! הצלחת למצוא 2 מ 13 שהוא לא מעורב... לעזור לך למצוא עוד? נראה לי שאתה מתקשה... כמה זמן לקח לך לעלות על שני הגולים האלה שהוא לא היה מעורב? וכן, ערן לוי לא גדול בכיבוש ממצבים נייחים, אבל שנינו יודעים שתעמיד את שריקי 10 פעמים במצב הזה והוא בועט 9 לחומה. ועדיין- תודה רבה לשריקי שבשער הזה הוכיח שהוא ווינר והוציא אותנו מבוץ עמוק!!!
רוצים לרדת ליגה? שימו את ערן לוי בצד... ומקווה שתהנו!!! אם אתם חושבים שגרשומוב ודיא סבע יכולים לקחת על הכתפיים קבוצה בליגה הזו, שייבושם לכם...
בנושא הזה, אני חושב כמו פיליפצ׳וק. בסוף העונה, בעזרת ה׳ אחרי שנעבור אותה בשלום(מקווה שבלי התקפי לב) אפשר יהיה ״לחשב מסלול מחדש״.
03-Nov-2014, 9:55
הודעה: #47
עידן,אני מאוד מכבד ומעריך את דעתך,אתה חייב לחשוב מעט מחוץ לקופסא,מכיוון שערן הוא צומת והכל עובד דרכו,סביר להניח שהוא יהיה מעורב בחלק מהשערים(ואני מדגיש חלק ולא רוב),אתמול למרות שבעט פנדל במצב שלא היה לו אליו שום קשר ובישל שער מדהים לקיודה,הוא בישל במקביל את כל הסיבות הטובות מדוע הוא בעייתי למכבי נתניה ומדוע יוסי מזרחי צריך לחשוב איך לבנות את הקבוצה ולא עליו.
03-Nov-2014, 10:07
הודעה: #48
לנסות לשחק בלי ערן לוי
(03-Nov-2014 7:43)אייל ס כתב:  לא הולך להתנצח על שחקן כזה או אחר שמוכשר או לא,אין וויכוח לגבי כשרונו של ערן לוי,אין וויכוח למשקל שלו(תרתי משמע בקבוצע),אין וויכוח לגבי יכולת המסירה וראית המשחק(במשחק סטטי),במשחק דינמי מול מאמן שמבין דבר או שניים בכדורגל,שסוגר אותו עם חצי שחקן ומעצבן אותו(כשהוא לא מעצבן את עצמו),אני מוותר עליו ועל כישרונו ועל מסירותיו ועל הפנדלים שלו ועולה למגרש עם 11 שחקנים שכל אחד מהם עושה על המגרש כמיטה מחויבותו וכשרונו ויש שחקנים מוכשרים(לא כמו ערן ואני לא ציני),שסך החלקים שלהם יהיה הרבה יותר מהשלם.

ערן לוי(והוא ממש לא בן אדם רע,ההפך נשמה טובה),נכון להיום פוגע בקבוצתיות של מכבי נתניה,בבטחון(חלק) מהשחקנים והגרוע מכל,לא מאפשר לצוות המקצועי להיות משוחרר וברור לאורך כל המשחק(כל ה90 דקות הם שוברים ת'ראש בשינויים שצרכים לעשות כדי שערן יהיה במקום הנכון ועל פי כמות האוויר בראותיו).

צוות מקצועי נורמלי היה דואג לו לאלטרנטיבה. הוא לא מייקל ג׳ורדן שאין לו תחליף.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Nov-2014, 10:13
הודעה: #49
טל מ. אני מת לעקוץ אותך על מושאלי פ״ת אבל היות ואני לא בטוח שמצבנו הרבה יותר טוב מאשר השאלה עם שחקני טוברוק...אז נשאיר לפעם אחרת ואגב אני באמת לא חושב שיש קשר לתוצאה במשחק ספציפי אלה לדרך של מועדון ...
03-Nov-2014, 10:55
הודעה: #50
לנסות לשחק בלי ערן לוי
תעקוץ חופשי. בוא תגיד לי אתה עד שהשופט התערב במה היינו יותר טובים ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים