שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה עושים?
19-Oct-2014, 18:50
הודעה: #71
RE: מה עושים?
שיגיעו 1000 אוהדי סכנין,העיקר שיהיו 10000 שלנו,ואף אחד לא ירגיש אותם
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Oct-2014, 18:51
הודעה: #72
נכון צודק..צריך לחכות למצב שבו נהיה במחזור 7 עם נק' 1
אם הפועל פ"ת , ק"ש ואשדוד יכולות למה לא אנחנו?
19-Oct-2014, 18:58
הודעה: #73
(19-Oct-2014 18:51)אלדד כתב:  נכון צודק..צריך לחכות למצב שבו נהיה במחזור 7 עם נק' 1

אתה מוכן להחזיר לכל בעלי המנוים 30 ש"ח
19-Oct-2014, 19:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Oct-2014 על ידי 19:01 אלדד.)
הודעה: #74
(19-Oct-2014 18:58)זיו פלם כתב:  
(19-Oct-2014 18:51)אלדד כתב:  נכון צודק..צריך לחכות למצב שבו נהיה במחזור 7 עם נק' 1

אתה מוכן להחזיר לכל בעלי המנוים 30 ש"ח

כנראה ה-30 שח האלה יותר חשובים לך ממכבי נתניה.. מעניין שרק אתה מתלונן
אתה לא רוצה לראות את המגרש מלא ושהקבוצה תנצח בזכות זה?
זה לא משהו קבוע על מה אתה בוכה?
3 קבוצות עושות את זה טוב מאוד ואצלנו זה לא יצליח?
19-Oct-2014, 19:02
הודעה: #75
ומי ישלם את התוספת של כפל מאבטחים ופי כמה שוטרים עזמי בשארה ?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
19-Oct-2014, 19:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Oct-2014 על ידי 19:08 אלדד.)
הודעה: #76
(19-Oct-2014 19:02)amir כתב:  ומי ישלם את התוספת של כפל מאבטחים ופי כמה שוטרים עזמי בשארה ?

הפועל פ"ת תשלם אל תדאג..:

המשחק אתמול עלה להפועל פ"ת כ-80 אלף שקל, כיוון שהכנסות לא היו, אבל הוצאות שכירת האצטדיון והאבטחה היו גבוהות.

ואל תדאג הערבים לא יגיעו הם יעדיפו לראות בבית את הקלאסיקו ריאל -בארסה
19-Oct-2014, 19:17
הודעה: #77
לא קשור לערבים בכל מקרה לאצטדיון מלא כמו שאתה שואף יש הרבה הוצאות, קשה לי להאמין שמישהו יממן את זה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
19-Oct-2014, 19:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Oct-2014 על ידי 19:31 אלדד.)
הודעה: #78
ק"ש תאפשר כניסה חינם ל-3 משחקי בית נוספים
מחירון חדש אצל מחזיקת גביע המדינה: כניסה חינם מול הפועל ומכבי פ''ת, רעננה ואשדוד; 40 שקלים מול הפועל חיפה, נתניה, עכו וסכנין; 80 שקלים מול חמשת הקבוצות הגדולות

ההצגה הכי טובה בעיר. מ.ס אשדוד עם 6000 אוהדים ביציעים ביתרון מתחילה את המשחק מול סכנין
בהנהלת הקבוצה החליטו לעשות מה שמעולם לא נעשה בליגת העל - להעניק כניסה חינם לכל תושבי העיר במטרה ליצור אווירה נהדרת סביב הקבוצה שנבנתה העונה.
ההערכה היא כי כ6000 צופים יבואו לפרגן ויצרו אווירה מרשימה שהעיר אשדוד צמאה לה.
כמו כן הנהלת המועדון החליטה לפתוח ביפקד אוהדים גדול. ביום שבת יחלקו לאוהדים בכניסה למגרש פליירים שבהם ירשמו את פרטיהם האישיים. הקבוצה תכין מאגר מרכזי של כל האוהדים הנרשמים ואלה ייהנו מהנחות, הטבות, מבצעים ואביזרי עידוד.
19-Oct-2014, 20:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Oct-2014 על ידי 20:28 דוד חטב.)
הודעה: #79
(19-Oct-2014 10:55)אייל ס כתב:  
(19-Oct-2014 10:50)פיליפצוק כתב:  
(19-Oct-2014 10:46)דוד חטב כתב:  
(19-Oct-2014 10:24)אייל ס כתב:  אני לא נוהג לנבל את הפה ולא אעשה את זה כאן?
סתם להשכלתי,איזה עיניין אישי יש לי ועם מי?
אלו שאני יוצא נגדם אלו אנשים שיקרים לי מאוד אישית,אך הקבוצה אצלי מעל הכל,בטח מעל האגו שלי ולא רק .
ולך חטב,האדם היחיד היום מכל האנשים שנמצא בסביבה שיכול אולי לשנס מאתניים ולגרום לאיחוד שורות גם בצד המקצועי וגם הניהולי זה בלדב,אני אישית לא הציע לו וגם לא אצור איתו קשר(כי זה יעלה לי כסף והרבה).
רועי דניאל בחור מקסים,אך הוא בטח ובטח לא מנכ"ל בשיעור קומה שיכול ללטף מצד אחד ולסתור מצד שני,מכבי נתהיה זקוקה למנהל,גבר גבק לטפל במשבר הנוכחי.

ושוב אין לי המלצות על מי יכול לעשות זאת,אני יכול להגיד מי לא וגם את זה אעשה קודם ב4 עיניים,בדיוק שכל מה שכתבתי גאן,נאמר לשגב מספר פעמים ולבלדב וללב(שיש לי ביקורת עמוקה מאוד על מה שהם עשו מאז ששגב במועדון ועד כמה הם לא עזרו לו בהליכתם על פי דרכו). וגם מוטלה יודע היטב את דעתי ומה אמור להיות מקומו.
את יכולותיו של בלדב אני מכיר אולי לא טוב כמוך אבל לא הרבה פחות אבל עדיין אני חושב שניסינו המון שנים עם ומה לעשות שעובדתית אנחנו בנדנדה ובלי שום תואר...אז עדיין כנראה שהוא מוצלח אבל לא עד כדי כך...ולא יקרה כלום אם ננסה קצת בלעדיו...

אייל, גם קובי בלדב לא היה בתקופה של חטב במועדון?
היה,אך חטב בתקופה האחרונה לא התייחס לבלדב,זו הפעם הראשונה שהוא מתייחס מזה תקופה ולכן כתבתי לך את שכתבתי אתמול.
וכדי לסבר לך את האוזן,לי ולחטב יש הרבה יותר חילוקי דעות מהסכמות,אך יש לנו משותף אחד,אהדה ואהבה למכבי נתניה שגורמת לשנינו היום לוותר על לא מעט חברים ומקורבים ולצאת ולומר מצד אחד את דעתנו ומצד שני לשתוק ולא להוציא החוצה צהוב שהיה גורם גם לך לשנות חלק מדעותך.
במיוחד שאין לי עיניין שנחום/זאב(כשיתעורר,מהכרותנו המוקדמת הוא הולך לישון מאוחר מאוד בגלל אחד מעיסוקיו ומתעורר לקראת הצהרים) יעשה סלט מהצהוב.
דווקא בגלל שבלדב הוא האיש המנוסה והאיש בעל היכולות שאמור לשמור על הקופה ולשמור על הבעלים מכל משמר ולא לתת לא לעשות טעויות בסיטונות אגב , כנ״ל בתקופת יאמר וכנ״ל היום בלדב הוא האיש שאמור היה להטוות את הדרך ולהסביר לבעלים חסר הניסיון על טעויותיו ולהניע אותו לא לעשות טעויות ולא שוב לחזור למצבים האלה שאנחנו לא ישנים בלילות חלאס נמאס יש איצטדיון יש מתקן אימונים ויש אוהדים צאו מהשכונה כבר בואו נתקדם לצערי עח מנהלים מהדור הישן זה כבר לא יקרה ...

(19-Oct-2014 12:07)זאב רווח כתב:  אייל סגל , סגל אייל כמה פוסטים תפתח על תרמתי מכספי למכבי נתניה ? סחטת כל מחמאה על כך מכל אוהד 80 אלף פעם די תחליף תקליט !! שים דיסק און קי אבל תרענן משהו בהודעות שלך !

לא מבין מה הקשר למי אני ולאיזה כינוי אני משתמש מה אכפת לך ? יש לך כוונות לגבי אחותי ??? מה השטויות האלו ? זה אתר אינטרנט ופורום אם תראה לי אתר רחד שמשתמש ללא כינויים אני אוריד בפניך את הכובע !

ודוד חטב ? מאז שזרקו אותך מהקשר אוהד-הנהלה אתה לא מפסיק ללכלך על כל מה שזז בהנהלה כאילו שזה יעורר אותם להביא אותך להנהלה , תקבל את העובדה שלא אוהבים מלשינים בכל מקום לא אוהבים רכילויות ברמה נמוכה כמו מה שאתה כל הזמן חופר כאן !

אתם אייל סגל ודוד חטב רוצים ללכת עם ולהרגיש בלי מצד אחד ללכלך על בעלי תפקיד ברמז ולשמור על ארשת פנים של מיסטר קלין , אבל אתם כל הזמן מלכלכים וכמו שאמרתי לך בהזדמנות אחרת אייל אל תדבק מדוד חטב אחרת גם את התרומה והעזרה שלך יזרקו לך בפנים , בשבילם אתה לא יותר מ " הכושי עשה את שלו הכושי יכול ללכת " .... תפסיק להרעיל בארות אייל סגל גם אם יש לך 2 לירות על התחת ...

היות ואני לא יודע מי אתה אני בוחר לא להתייחס ...את לפילפצ׳וק כל עוד הוא שומר על רמת דיבור מכובדת ואני יודע שבסה״כ הוא אוהד אמיתי גם אם הוא חושב עליי דברים רעים אני מבין שכוונותיו נקיות והוא לא איזה עיתונאי מתחזה מה שאני לא בטוח לגבייך ...

(19-Oct-2014 16:57)עידן444 כתב:  אי אפשר לדעת. ברור שמכבי נתניה והפועל פ"ת זה בכלל לא באותה ליגה... הפועל פ"ת לא מסוגלת להביא חצי ממה שאתה הבאת לגמר גביע. אבל באופן מוזר יש בהפועל פ"ת אנרגיה טובה. משחקים בלי יותר מידי לחץ, אין מה להפסיד, תקציב מינימום, סוג של אמון והרגשת אחדות בין הקבוצה לאוהדים, מחויבות.
אצלנו לחוץ, אנרגיות רעות, המון כסף שהלך לפח(בהפועל פ"ת לא שמו שקל אחד מיותר), חוסר אמון מוחלט בין ההנהלה לקהל, בין הקהל למאמן, בין המאמן לשחקנים שלא נראים מחוייבים למועדון.
לי נראה שכדי למלא את האיצטדיון במצב הזה, גם עם כניסה חופשית צריכים לעשות עבודת שיווק מסיבית, שהאמת? לא נראה לי שיש את הכסף והאנרגיות בשביל זה.

הפועל פתח תקוה הקבוצה הכי חלשה בליגה שניצחה אתמול במיקריות נא לא להתלהב ...
המועדון שלנו צריך דרך וכניסה חינם היא לא דרך צריך לבנות קהל דרך מועדון מסודר דרך הצלחות לא חינם . נמלא ננצח ואז מה שוב 4000 צופים ...ללא קשר מחווה חד פעמים למתנסים , בתי ספר , מעוטי יכולת וכו...תמיד מבורכת
19-Oct-2014, 21:09
הודעה: #80
דווקא בגלל שבלדב הוא האיש המנוסה והאיש בעל היכולות שאמור לשמור על הקופה ולשמור על הבעלים מכל משמר ולא לתת לא לעשות טעויות בסיטונות אגב , כנ״ל בתקופת יאמר וכנ״ל היום בלדב הוא האיש שאמור היה להטוות את הדרך ולהסביר לבעלים חסר הניסיון על טעויותיו ולהניע אותו לא לעשות טעויות ולא שוב לחזור למצבים האלה שאנחנו לא ישנים בלילות חלאס נמאס יש איצטדיון יש מתקן אימונים ויש אוהדים צאו מהשכונה כבר בואו נתקדם לצערי עח מנהלים מהדור הישן זה כבר לא יקרה ...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים