שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה עושים?
19-Oct-2014, 9:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Oct-2014 על ידי 9:57 אייל ס.)
הודעה: #1
מה עושים?
ולפני הכל,מה לא עושים? לא מקללים את המאמן והבעלים ובטח ובטח לא מגיעים לסיטואציה פיזית כזו או אחרת מאיימת יותר או עוד יותר ויוצרים תחושה של אנרכיה.

ולגבי העצם העיניין,להערכתי ברור לכולם שאותם ליקויים בהכנת הקבוצה(בניית סגל/כושר גופני/משחקי מבחן/מחנה אימון),הביאו אותנו לשוקת ריקה ממים ולא אכנס לוויכוחים הלא הגונים ומתלהמים שהיו בין אלו שראו את הסיטואציה ביוני/יולי לבין אלו שלעגו להם,המצב נכון להיום הוא מצב נתון,נקודה.

הבאת פירס כזה או אחר או גביש/שווה ערך לא יפתרו את הבעיה ולשיטתי עלולים להעמיק את המשבר בין השחקנים לצוות המקצועי והניהולי(ומייד יזדעק משה ויכריז שאין משבר ואני אוהד קקה ואלון בשם אופיר לא יבין מדוע התהפכתי ב180 מעלות).
אני אישית נגד פיטורי מאמנים ובטח לקבוצה שאין את הכסף לביצוע המהלך(ושוב מייד יגיע משה שיצעק..הפכת רואהחשבון/מנהל בנק) ובמיוחד שאין לי רצון לעזור כלכלית במהלך כזה או אחר.

אז מה עושים?
לצערי,כמו שאמרתי יותר מפעם אחת,תפילות(במסגרת התפילות אפשר לבקש שמישהו יקח אחריות..) ובזה יכול לעזור לנו נחום/זאב או בשמו האמתי(שם שלא חביב על מרבית הקוראים,אך חביב על יקירו של משה).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Oct-2014, 10:03
הודעה: #2
RE: מה עושים?
נותנים שקט למערכת ומפסיקים להתעסק בצהוב.
נותנים קרדיט לבעלים שהסיפור של פירס אכן טעות טכנית ולא משהו אחר, אלא אם למישהו מהקשקשנים כאן יש הוכחה אחרת.
נותנים קרדיט לבעלים שהאיחור במשכורת היה טעות ולא בעיה בתזרים מזומנים, אלא אם למישהו מהקשקשנים כאן יש הוכחה אחרת.
נותנים למאמן את השקט לתקן את הבלאגן כי כל בר דעת מבין שהחלפת מאמן לא תעשה את צמד המגינים טובים יותר, את הבלוף המקומי (צלישר, לוי, חסן) איכותיים יותר ואת צמד הרומנים הכושלים שווים יותר.
באים לתת תמיכה ביום שבת במשחק התחתית החשוב.
19-Oct-2014, 10:05
הודעה: #3
ברור לך מה תהייה תגובת הקהל במקרה של הפסד לסכנין.
תפילות אייל אף פעם לא הזיקו במקרה שלנו צריך משהו יותר גשמי.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
19-Oct-2014, 10:10
הודעה: #4
(19-Oct-2014 10:03)פיליפצוק כתב:  נותנים שקט למערכת ומפסיקים להתעסק בצהוב.
נותנים קרדיט לבעלים שהסיפור של פירס אכן טעות טכנית ולא משהו אחר, אלא אם למישהו מהקשקשנים כאן יש הוכחה אחרת.
נותנים קרדיט לבעלים שהאיחור במשכורת היה טעות ולא בעיה בתזרים מזומנים, אלא אם למישהו מהקשקשנים כאן יש הוכחה אחרת.
נותנים למאמן את השקט לתקן את הבלאגן כי כל בר דעת מבין שהחלפת מאמן לא תעשה את צמד המגינים טובים יותר, את הבלוף המקומי (צלישר, לוי, חסן) איכותיים יותר ואת צמד הרומנים הכושלים שווים יותר.
באים לתת תמיכה ביום שבת במשחק התחתית החשוב.

בסעיף אחד אני יכול לעזור לך,הסיפור של פירס הוא טעות טכנית וחוסר הבנה בין גיל לב לבקרה התקציבית ולמרות,בשנים קודמות זה לא היה קורה כי המילה של מכבי נתניה בבקרה היתה איתנה והיום היא נחלשה.
ולעצם העיניין..
אתה רציני? איזה צהוב ואיזה שקט או רעש ואיזה נעליים?
?מי זה הפירס הזה בכלל? מי זה דודו? בחנו אותם כמו את הבלם הרומני? אתה יודע איך הגיע הבלם הרומני? כנס ותברר ותבין שכך ניראה הסגל של מכבי נתניה נכון להיום,חבר מביא חבר,שום יד מכוונת/שום בעל מקצוע בשום תחום,עצוב אך זה המצב,שניסיתי לפתוח ת'פה ברמזים ביוני/יולי,סתמת לי אותו בבוטות ותמיד בנימוק שיש לי אינטרסים.
אכן יש לי 2 אינטרסים,שנתניה תשאר חעד בליגת העל ושבימי ראשון לא אבטל פגישות על סעיף בלתי כשיר לפגוש בני אדם.
.ואתה,מהיכן התעוזה שלך לבקש מאוהדים להגיע,כשאתה מלווה את הקבוצה למשחק חוץ כל כך חשוב באתר האינטרנט.
19-Oct-2014, 10:15
הודעה: #5
אייל , זעזועים צריך לבצע גם אני לא בעד חילופי מאמנים עם כל הטעויות עדיין אנחנו רק במחזור ולשמחתי בניגוד ללפני שנתיים הטיימינג נכון...
ברור לכולם שצריך לנקות את ההנהלה (לזרוק את מוטל׳ה ואת בלדב) להשאיר רק את רועי דניאל , צריך לעבור למתכונת של פעמיים ביום לגרום לשחקנים לעבוד יותר קשה , להחליף מאמן כושר ומהר...לא לתת לשחקנים להכניס פלאפונים , לצמצם את הסגל אי אפשר להתאמן עם 30 שחקנים (בהנחה שנכון מה שקראתי פה שיש בסגל 30 ) והמהלך הכי חשוב לשנות שיטת משחק , ולהושיב את ערן לוי על הספסל גם אם ערן לא הבעיה זה יצור אפקט של הרתעה לשחקנים האחרים.
השינויים בהנהלה מתבקשים , כי ברור לכולם שמתחלפים בעלים , מתחלפים מאמנים וחברי ההנהלה נשארים אז זה הזמן הנכון להחליף אוירה לגבי מוטל׳ה אני בטוח שאף אחד לא ירים גבה לגבי בלדב ניסינו המון שנים ונאדה ספונסרים זה טוב וחשוב אבל לדעתי הנזק עולה על התועלת ,ואל תגידו לי שהוא לא מעורב היום בבוגרים...
מטריד אותי מאד שירין חסן לא נכנס אתמול כמחליף במקום הבלם הפצוע ...מקווה שלא יהיו בעיות בגזרתו
19-Oct-2014, 10:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Oct-2014 על ידי 10:17 פיליפצ'וק.)
הודעה: #6
ברגע שאתה והחבר שלך חטב הצהוב שקורא כאן בגלוי להעיף את שגב תביאו אלטנרנטיבה טובה יותר למועדון, אני אקח אתכם יותר ברצינות.
וכפי שכבר אמרתי לך (וגם אופיר אתמול דרך צד שלישי) עצוב שהחלטת לחצות את הכביש ולהפוך לאופזיציה רק בגלל עניינים אישיים שיש לך עם איש כזה או אחר.
אני לא מסמפט בלשון המעטה ועוד הרבה לפניך חלק מעוסקים במלאכה כיום במועדון אבל זה לא גורם לי לחצות את הכביש כמוך.
19-Oct-2014, 10:18
הודעה: #7
אגב כשאני כותב לתת עדיין צ׳אנס למזרחי הסיבה היא כלכלית נטו , כי אם לא היתה בעיה כלכלית הייתי ממליץ על מרין ודוארטה , מקצוניים אמיתיים ויביאו אחלה שחקנים מדר׳ אמריקה לא בלופים , ונחסוך את כל הקומבינות עם הסוכנים...
19-Oct-2014, 10:22
הודעה: #8
מה עושים?
ירין לדעתי לא היה בסגל כי לא שוחרר מהצבא

Sent from my iPhone using Tapatalk
19-Oct-2014, 10:22
הודעה: #9
(19-Oct-2014 10:18)דוד חטב כתב:  אגב כשאני כותב לתת עדיין צ׳אנס למזרחי הסיבה היא כלכלית נטו , כי אם לא היתה בעיה כלכלית הייתי ממליץ על מרין ודוארטה , מקצוניים אמיתיים ויביאו אחלה שחקנים מדר׳ אמריקה לא בלופים , ונחסוך את כל הקומבינות עם הסוכנים...

זהו, סיימת לחפש בליגה א', ב' ,ג' ועכשיו עברת לקוסטה ריקה?
אתה חרטטן, בלפן, גונב דעת ומוכר לוקשים לכולם.
אני מתבייש שאני ואתה אוהדים את אותה קבוצה.
19-Oct-2014, 10:24
הודעה: #10
אני לא נוהג לנבל את הפה ולא אעשה את זה כאן?
סתם להשכלתי,איזה עיניין אישי יש לי ועם מי?
אלו שאני יוצא נגדם אלו אנשים שיקרים לי מאוד אישית,אך הקבוצה אצלי מעל הכל,בטח מעל האגו שלי ולא רק .
ולך חטב,האדם היחיד היום מכל האנשים שנמצא בסביבה שיכול אולי לשנס מאתניים ולגרום לאיחוד שורות גם בצד המקצועי וגם הניהולי זה בלדב,אני אישית לא הציע לו וגם לא אצור איתו קשר(כי זה יעלה לי כסף והרבה).
רועי דניאל בחור מקסים,אך הוא בטח ובטח לא מנכ"ל בשיעור קומה שיכול ללטף מצד אחד ולסתור מצד שני,מכבי נתהיה זקוקה למנהל,גבר גבק לטפל במשבר הנוכחי.

ושוב אין לי המלצות על מי יכול לעשות זאת,אני יכול להגיד מי לא וגם את זה אעשה קודם ב4 עיניים,בדיוק שכל מה שכתבתי גאן,נאמר לשגב מספר פעמים ולבלדב וללב(שיש לי ביקורת עמוקה מאוד על מה שהם עשו מאז ששגב במועדון ועד כמה הם לא עזרו לו בהליכתם על פי דרכו). וגם מוטלה יודע היטב את דעתי ומה אמור להיות מקומו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים