שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי לא צריכים את שי חדד צריך קשר קדמי וחלוץ
18-Sep-2014, 11:19
הודעה: #51
RE: יוסי לא צריכים את שי חדד צריך קשר קדמי וחלוץ
(18-Sep-2014 10:47)זאב רווח כתב:  אז שתביא כבר את שי חדד ואיציק כהן אם הם לא רוצים להביא שחקנים למרות הודעותיהם שיהיה חיזוק של 2 שחקנים לפחות נראה לי כל הסיפור עם הרוש הוריד למישהו את האוויר

ואם כבר מביאים את שי חדד למה לא ברוכיאן אחלה שחקן צריך רק מישהו שיחזיר אותו לחיים

לך תבין ....

ומה תעשה עם ה-3 שציינת? אם אין כסף להביא משהו טוב אז עדיף לא להביא בכלל ולקוות להגיע לינואר במצב טוב יחסית ואז לעשות חושבים.לא צריך לנפח את הסגל בעוד שחקנים שיהיו בסגל.אם אין מועמד טוב שראוי לפתוח בהרכב,בעמדות הנחוצות,אז חבל על הכסף שאין...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Sep-2014, 11:22
הודעה: #52
אם אין כסף וכנראה אין אז עדיף להחזיר את שלו מנשה שגם ככה מקבל כסף מישהו חייב לעזור לערן להחזיק כדור
18-Sep-2014, 11:23
הודעה: #53
(18-Sep-2014 11:22)mordii2 כתב:  אם אין כסף וכנראה אין אז עדיף להחזיר את שלו מנשה שגם ככה מקבל כסף מישהו חייב לעזור לערן להחזיק כדור

לא יכול לעזור בכלום,עדיף לקדם כבר את אביב אברהם/ראול גרשומוב.לא התאים שנה שעברה ובטח לא מתאים השנה...
18-Sep-2014, 11:25
הודעה: #54
(18-Sep-2014 2:16)זאב רווח כתב:  איזה ז משה אוחיון הלך להפועל תל אביב
כשהוא היה בחוץ בלי קבוצה זה לא נראה חיזוק עכשיו שהוא בהפועל תל אביב זה חיזוק רציני

אם הוא היה כזה טוב כמו שאתה עושה ממנו, הוא לא היה נשאר עד עכשיו בלי קבוצה.
יוסי מזרחי אימן אותו עוד באשדוד הוא יודע טוב מאוד מה הסחורה, כנראה שהוא לא מחזיק ממנו.
18-Sep-2014, 12:14
הודעה: #55
נראה לי שיוסי מזרחי בתפיסת העולם שלו חושב שערן לוי צריך להיות בעל הבית הבלתי מעורער. זה מה שאמר כששאלו אותו אם יצרף את ברוכיאן("יש לי את ערן לוי בתפקיד הזה"), לכן כנראה שגם החליט שלא רוצה להביא את משה אוחיון, וכזכור גם קבע שערן לוי וקובי חסן לא יכולים לשחק יחד(הם היו יחד על המגרש בו זמנית במעט מעוד מקרים). לדעתי יוסי מזרחי טועה.
אני חושב שכל אחד ביציע יסכים, וגם לא מעט פרשנים, ביניהם שלמה שרף וחוזר על כך בכל הזדמנות(הוא אמנם מתלהם בצורה מגעילה לעיתים וכבר קבר בעבר כמה שחקנים לא רעים אחרי שראה אותם במשחק אחד, אבל עקבתי אחריו והוא בהרבה מקרים צודק בהערכות שלו) שאי אפשר לבנות את כל המשחק על ערן לוי ולהיות תלויים בו. זה מתכון לא טוב. כמו שזה נראה כרגע יוסי מזרחי לא חושב כך.
18-Sep-2014, 12:35
הודעה: #56
(18-Sep-2014 12:14)עידן444 כתב:  נראה לי שיוסי מזרחי בתפיסת העולם שלו חושב שערן לוי צריך להיות בעל הבית הבלתי מעורער. זה מה שאמר כששאלו אותו אם יצרף את ברוכיאן("יש לי את ערן לוי בתפקיד הזה"), לכן כנראה שגם החליט שלא רוצה להביא את משה אוחיון, וכזכור גם קבע שערן לוי וקובי חסן לא יכולים לשחק יחד(הם היו יחד על המגרש בו זמנית במעט מעוד מקרים). לדעתי יוסי מזרחי טועה.
אני חושב שכל אחד ביציע יסכים, וגם לא מעט פרשנים, ביניהם שלמה שרף וחוזר על כך בכל הזדמנות(הוא אמנם מתלהם בצורה מגעילה לעיתים וכבר קבר בעבר כמה שחקנים לא רעים אחרי שראה אותם במשחק אחד, אבל עקבתי אחריו והוא בהרבה מקרים צודק בהערכות שלו) שאי אפשר לבנות את כל המשחק על ערן לוי ולהיות תלויים בו. זה מתכון לא טוב. כמו שזה נראה כרגע יוסי מזרחי לא חושב כך.

בשביל זה הוא הביא את סיארנסה וגבי,כדי שינהלו את המשחק יחד עם ערן.זה שעם סיארנסה לא הולך זו כבר בעיה אחרת.לדעתי,מזרחי יודע שהוא לא יכול לבנות רק ערן לוי(ואני חושב שהוא ציין זאת בעבר).
18-Sep-2014, 12:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Sep-2014 על ידי 12:54 עידן444.)
הודעה: #57
הוא לא רואה בסיארנה מישהו שמקביל לערן לוי(ובצדק). קובי חסן, ברוכיאן וכנראה שגם משה אוחיון(שאין לי ספק שהוא כן מחזיק ממנו) כן יכולים ליצור כפילות לערן לוי לדעתו. וזה לא משנה אם הוא ציין זאת או לא- בפועל בבניית הקבוצה זה מה שהוא עשה.
18-Sep-2014, 13:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Sep-2014 על ידי 13:03 אלון.)
הודעה: #58
(18-Sep-2014 12:53)עידן444 כתב:  הוא לא רואה בסיארנה מישהו שמקביל לערן לוי(ובצדק). קובי חסן, ברוכיאן וכנראה שגם משה אוחיון(שאין לי ספק שהוא כן מחזיק ממנו) כן יכולים ליצור כפילות לערן לוי לדעתו. וזה לא משנה אם הוא ציין זאת או לא- בפועל בבניית הקבוצה זה מה שהוא עשה.

זה לא נכון שזה מה שהוא הוא עשה או ששנינו לא מדברים על אותו הדבר.אם אתה מגדיר את ערן כאחד שהכל עובר דרכו ומזרחי לא רוצה עוד אחד כזה אז למה הוא הביא את סיארנסה וגבי? שניהם יחד עם ערן היו אמורים להיות אחראים על ניהול המשחק והמעבר מההגנה להתקפה.מה שכן,אפשר לשאול עם ערן לוי מוכן לקבל/יודע להשתלב/לשחק יחד עם עוד קשרים שמנהלים משחק...?
18-Sep-2014, 13:08
הודעה: #59
אנחנו מייחסים ליוסי מזרחי הרבה יותר מאשר הוא מייחס לעצמו,לא ברורים לי לחלוטין השיקולים בסדרי העדיפות בקביעת סגל הקבוצה,אך מכיוון שתעודת ה"פרו"שלי מתעקבת לא מעט זמן(ולא רק בגללי),אני מאוד מקווה שהצוות המקצועי עשה שימוש נכון בתקציב השחקנים השישי בגודלו בליגת העל ונזכה השנה גם לרגעי נחת.
18-Sep-2014, 13:20
הודעה: #60
(18-Sep-2014 13:08)אייל ס כתב:  אנחנו מייחסים ליוסי מזרחי הרבה יותר מאשר הוא מייחס לעצמו,לא ברורים לי לחלוטין השיקולים בסדרי העדיפות בקביעת סגל הקבוצה,אך מכיוון שתעודת ה"פרו"שלי מתעקבת לא מעט זמן(ולא רק בגללי),אני מאוד מקווה שהצוות המקצועי עשה שימוש נכון בתקציב השחקנים השישי בגודלו בליגת העל ונזכה השנה גם לרגעי נחת.

תעמוד ליד השופר בראש השנה. שהתפילה תגיע מהר...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 6 אורחים