מכבי נתניה

גירסה מלאה: יוסי לא צריכים את שי חדד צריך קשר קדמי וחלוץ
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
שי חדד מגן טוב אבל יש לנו את קנדה וכחלון לא צריך מגן שיכול לשחק גם קשר אחורי כאלו יש לנו בשפע ( חסן , מסראווה , עומר פרץ )

אם כבר צריך דחוף קשר עושה משחק ( מנשה שליו ) וחלוץ טוב ( בדש ? )

לא צריך לבזבז כסף סתם אפילו אם חדד בזול
הוא בסף הכל הוצע לקבוצה ע"י הסוכן שלו.
מאיפה קבעת שמזרחי מעוניין בו?
מאיפה יש כסף בשבילו? הרי אייל סגל טורח להגיד פה כל הזמן שאין "גרוש על התחת".
עומר פרץ וחסן לא מגינים ועאמר מסראווה שבר את הרגל ולא ישחק כחצי שנה, אבל שי חדד לא החיזוק שאנחנו צריכים.
קיבל הצעה לחוזה כמו כל השחקנים בקיצוץ של 15 אחוז

Sent from my iPhone using Tapatalk
להביא את אמיר אבו ניל שקיבל שחרור מהפועל חיפה,חלוץ מהיר עם הרבה כשרון ,מאמין שאצלנו יוכל לפרוח.
(16-Sep-2014 14:13)Shaul כתב: [ -> ]להביא את אמיר אבו ניל שקיבל שחרור מהפועל חיפה,חלוץ מהיר עם הרבה כשרון ,מאמין שאצלנו יוכל לפרוח.
יופי, אז אני לא היחיד שחשב על זה... Smile
כבר התכוננתי לגל התקפות כשזרקתי את זה באשכול אחר...
אנחנו יותר צריכים קשר במקום דודו מחלוץ.
(16-Sep-2014 14:55)עידן444 כתב: [ -> ]
(16-Sep-2014 14:13)Shaul כתב: [ -> ]להביא את אמיר אבו ניל שקיבל שחרור מהפועל חיפה,חלוץ מהיר עם הרבה כשרון ,מאמין שאצלנו יוכל לפרוח.
יופי, אז אני לא היחיד שחשב על זה... Smile
כבר התכוננתי לגל התקפות כשזרקתי את זה באשכול אחר...
אתמול רצית צעירים ואמרת לא ל אלירן עטר עכשיו אתה רוצה חלוץ חלוץ חלש כמו אבו ניל מה...
ברור, גם אני חושב שחלוץ פחות דחוף. סתם חשבתי עליו כשחקן זול שיכול להוסיף, אבל לפי מה שאנשים כאן טוענים אין לנו אפילו כסף לבורקס... ואם זה המצב... ההצעה לא רלוונטית... אלא אם פתאום נראה את שי חדד או איציק כהן מגיעים ואז אבין סופית שיוסי מזרחי קצת איבד את הכיוון...
לא מאמין שמזרחי יחתים את שי חדד ואיציק כהן,עוד ספין עיתונאי כדי להעלות לתודעה את שני השמות...
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's