שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי לא צריכים את שי חדד צריך קשר קדמי וחלוץ
17-Sep-2014, 22:23
הודעה: #41
RE: יוסי לא צריכים את שי חדד צריך קשר קדמי וחלוץ
הרשימה הזאת מתייחסת לדיווחים של פשכה ושות' אבל נראה לי משה שהתגובה שלך כוונה למישהו אחר ששנינו מכירים Wink
בכל מקרה, לצערנו שחור ופסימי זה מה שמוכר....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Sep-2014, 22:35
הודעה: #42
(17-Sep-2014 21:43)אופיר34 כתב:  יום חלש לתוכנה היום....
ובבקשה, הנה מה שאני זוכר :

1. טען שתקציב הקבוצה ירד ויהיה בסביבות 18-19 מליון - טעה !
2. טען ששגב קיצץ 15% מהשכר של בכירי השחקנים - לא דייק !
3. טען שהשחקנים לא יסכימו "לקצץ" ולהשאר בתנאים האלה - טעה !
4. טען שבן שושן ישוחרר -טעה !
5. טען ששגב נפל בעיסקה גדולה באנגולה - לא לפי שגב (ואני הולך עם שגב)
6. טען שנתניה הולכת על בן חיים, בן סהר , שפונגין - טעה !
7. טען לפני חודשיים שדודו ישוחרר - בינתיים הוא פה....

זה מה שעולה לי אחרי חשיבה מאומצת של 2 דקות...
אני כבר מזמן מזמן החלטתי לקחת בערבון מוגבל כל מה שאני קורא ושומע. מדובר בסה"כ בידיעות שמתבססות על שמועות וחצאי אמת שכל תכליתן זה לייצר כותרות ורייטינג. עצה שלי, קחו כל דבר שאתם קוראים ושומעים בפרופורציות המתאימות.

אתה מודד ידיעות עיתונאיות כמו שאתה בודק תוכנה ? אין פה עבר לא עבר . הוא לא יכול לדייק במאת האחוזים, רוח הידיעות שלו נכונה . הוא פרסם ששחקנים התבקשו לקצץ עלה שגב ברדיו והכריז שהוא שקרן . בסוף השחקנים התבקשו לקצץ . סיפור בן שושן הגיע מלנג וגם לנג לא טעה. להזכירך בן שושן התבקש למצוא קבוצה. זה שהוא כאן זה לא בגלל שהסיפור לא נכון . תתכחש לזה ? הוא לא טען ששחקנים בכירים , הוא טען קיצוץ . ערן לוי ולויטה דרך אגב אלה שחקנים בכירים לא ? טען ששחקנים לא יסכימו להשאר ? לא זוכר וגם אם כן זו דעתו ומותר לו לטעות, טען שנתניה הולכת על שמות גדולים - וואלה זכרונך בוגד בך .. בן סהר קיבל הצעה רישמית מנתניה ודחה אותה אחרי חתונתו, טען שדודו ישוחרר - מה נראה לך הסטטוס של דודו ? ״ לא עבר בבקרה עם עתיד ורוד״ ? ברור שהוא ישוחרר , מחכים להגיע איתו להסכם ..
בקיצור ידיעות שמגיעות לרוב ממישהו שמדליף שמספר שמתקשר וכו הן לא מתמטיקה וגם לא תוכנה. הן לא יהיו לפעמים מדויקות אחד לאחד אבל בפירוש במקרה פשחצקי אלה לא המצאות. זה דומה למרגל המצרי שהעביר ידיעה על מלחמת יום כיפור. אז הוא טעה בתאריך - לא היתה מלחמה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Sep-2014, 0:13
הודעה: #43
אני מודד ידיעות ידיעות עיתונאיות בהרבה יותר קפידה מהתוכנה שאני בודק (ואל תספר לבוס שלי...), ואתה יודע למה ? כי לצערי, ההשפעה שיש לידיעות הלא מבוססות האלה על אנשים הרבה יותר גדולה מעוד באג זניח שאני לא יעלה עליו. הכח שיש לתקשורת כל כך אדיר שבמחי כתבה אחת אפשר להרוס חיים של בן אדם, ולכן אני מצפה מכל עיתונאי באשר הוא שלא יפרסם שום כתבה לפני שהוא מוודא באלף אחוז את מהימנותה.
לצערי, בתחום הספורט המצב עוד הרבה יותר גרוע מבתחומים אחרים לאור ריבוי האתרים, מה שגורם לרמת האמינות לצנוח עוד ועוד למטה.
ובקשר לרשימה שלי - אני בודק את אמינות הכותב בשורה התחתונה כי זה מה שקובע בסוף את אמינות הכתבה, ובשורה התחתונה כל מה שכתבתי אמת. גם אם בנקודת זמן מסוימת קרה משהו ופשכה צדק בתיאור הדברים, עדיין אם היה מבצע בדיקה מעמיקה היה מבין שברב המקרים מדובר בסערה בכוס מים, כך במקרה בן שושן, כך במקרה הקיצוצים ,כך במקרה התקציב שעליו התחייב שגב ואותו העביר וכך בשאר המקרים שציינתי
18-Sep-2014, 0:33
הודעה: #44
הוויכוח הזה, ועוד מלא ויכוחים כאן, לרבות כאלו שאני שותף להם, מראות איזה הישג אדיר נעשה פה. ממומנטום של למעלה מ20000 איש בר״ג ו1500 מנויים, הגענו לשי חדד...
ולא, אני לא מאוכזב מזה שבן שהר, ביטון וכו אינם כאן.
אני מאוכזב מההתנהלות. בעצם הגדרה מדוייקת תהיה ... בז לה.
18-Sep-2014, 0:39
הודעה: #45
24,000 בר״ג וקרוב ל- 3,000 מנויים ליתר דיוק. לא מזלזל בשי חדד. למען האמת לא מכיר אותו. אבל זה לא משנה, אנחנו לא זקוקים לעוד מגן. נקודה.
18-Sep-2014, 0:53
הודעה: #46
(18-Sep-2014 0:39)עידן444 כתב:  24,000 בר״ג וקרוב ל- 3,000 מנויים ליתר דיוק. לא מזלזל בשי חדד. למען האמת לא מכיר אותו. אבל זה לא משנה, אנחנו לא זקוקים לעוד מגן. נקודה.

הוא יכול לשחק גם כקשר 50\50
18-Sep-2014, 1:12
הודעה: #47
התפקיד הטבעי שלו זה קשר התקפ,בשנים האחרונות מגן
18-Sep-2014, 2:16
הודעה: #48
איזה ז משה אוחיון הלך להפועל תל אביב
כשהוא היה בחוץ בלי קבוצה זה לא נראה חיזוק עכשיו שהוא בהפועל תל אביב זה חיזוק רציני
18-Sep-2014, 8:24
הודעה: #49
לא נשאר כבר יותר מידי זמן. אולי נתניה לא יכולה להתחזק.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Sep-2014, 10:47
הודעה: #50
אז שתביא כבר את שי חדד ואיציק כהן אם הם לא רוצים להביא שחקנים למרות הודעותיהם שיהיה חיזוק של 2 שחקנים לפחות נראה לי כל הסיפור עם הרוש הוריד למישהו את האוויר

ואם כבר מביאים את שי חדד למה לא ברוכיאן אחלה שחקן צריך רק מישהו שיחזיר אותו לחיים

לך תבין ....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 7 אורחים