שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפסד מעצבן!
13-Sep-2014, 22:08
הודעה: #21
RE: הפסד מעצבן!
משחק ראשון של העונה אל תקטלו שחקנים בבקשה תנו להם ביטחון

אור ברוך הפתיע לטובה , כמו גם המגן השמאלי , גם הרוש הפתיע לטובה , יהיה בסדר שבוע הבא ננצח
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Sep-2014, 22:11
הודעה: #22
הפסד מעצבן!
(13-Sep-2014 21:21)משה.ד כתב:  מר אלבז. ראית את המשחק? ראית שהפועל הייתה יותר טובה?

הפועל לא מעניינית,אם היא שיחקה גרוע ויצאנו בהפסד..מזה אומר עלינו?
13-Sep-2014, 22:15
הודעה: #23
אני מקווה שההפסד הזה לא סימן לבאות. הפסד נאיבי, לא מחויב, מול קבוצה לא טובה(אכבד אותה ולא אגיד חלשה...), ויש לי תחושה שמול ׳אין הגנה׳ שכזו לא ניתקל שוב בהמשך הליגה. פשוט לא יאמן שמגיעים פעם אחר פעם ביתרון מספרי מול האין הגנה שלהם ומסיימים או במסירה שהורגת את השחקן, או בבעיטה עלובה\אגואיסטית.
פשוט חבל...
הפסד מרגיז ומתסכל!
יאללה... למשחק הבא...
13-Sep-2014, 22:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Sep-2014 על ידי 22:32 פיליפצ'וק.)
הודעה: #24
קנדה (פצוע) במקום אבו עביד בצד ימין וקאיודה (מורחק) במקום אור ברוך בהתקפה אל מול ה"אין הגנה" של הפועל ונתניה יוצאת היום עם ניצחון ביותר מהפרש של גול.
ביש מזל, זאת היתה הזדמנות לאסוף 3 נק' במגרש שבהמשך העונה יהיה הרבה יותר קשה לקחת בו נק'.
13-Sep-2014, 22:31
הודעה: #25
קצת סטיסטיקה.
ערן לוי עם 6 איבודים מתוך 19 פוזשנים, ללא יצירת מצבים.
ורמוט עם 4 איבודים מתוך 30 פוזשנים, יצר מצב אחד (השער העצמי של סירגי).
גיל ורמוט עם 93% השלמת מסירה, יצר 4 מצבים ו-4 מסירות שלו הפכו לקרוס (של פרנסיס וזגורי). 3 דריבלים (אחד על אחד) מוצלחים מתוך 6 ניסיונות. בעיטה אחת למסגרת.

נתניה לא יצרה אף מצב מתוך 9 בעיטות חופשיות וקרנות.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
13-Sep-2014, 22:32
הודעה: #26
(13-Sep-2014 21:43)amir כתב:  ירין חסן לא יותר טוב, אם כבר הייתי מנסה את אבו עביד.

אני כבר טענתי את זה בעונת המלפפונים.
אבו עביד הוא שחקן בעל פוטנציאל הרבה יותר גדול מירין חסן ועידו לוי.
האיש בנוי לתלפיות, חזק בצורה בלתי רגילה וגם לא איטי, כל מה שצריך בשביל להפוך לבלם ברמה גבוהה.
כאשר קנדה חוזר אני במקום יוסי מריץ את אבו עביד ליד סרגי.
13-Sep-2014, 22:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Sep-2014 על ידי 22:43 אלון.)
הודעה: #27
הפסד מעצבן!
ההתרשמות שלי מהמשחק היום.
עבו עביד וכחלון לא היו הבעיה בחלק ההגנתי ומגיע להם מילה טובה על כך,בחלק ההתקפי לא היו קיימים וזה כנראה בגלל חוסר ניסיון.
עידו לוי-כל פעם מחדש מוכיח למה הוא לא מתאים לרמה הזו,לא מבין למה ירין חסן לא משחק.
רן רול,שריקי,צלישר-לא מתאימים.
בן שושן-לדעתי לא היה רע ולא הבנתי את החילוף.
הרומנים-לא רעים,לדעתי עם שחקנים טובים יותר לידם יהיו שוים הרבה יותר.גבי רץ ללא הפסקה ונראה לעיתים שאין לו למי למסור מכיון ששחקנים לא עושים תנועה.סארגי,עם בלם טוב לידו יכול להיות לנו מרכז ההגנה אחד הטובים בליגה.
לגבי משחק הבא-מקווה שהפצועים יחלימו.הייתי רוצה לראות בהרכב את עומר פרץ במקום צלישר ואת קאיודה וסבע ביחד במקום רול ואור ברוך(שהיה קשה להתרשם ממנו היום).החיסרון ברגל מסיימת זועק לשמיים,עם אחד כזה היום אין לי ספק שלא היינו מפסידים היום.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
13-Sep-2014, 22:48
הודעה: #28
הפסד מעצבן!
כחלון הכין יופי של כדור לערן לוי שהרג ציפור. החילוף של בן שושן היה הטעות הקבועה של מזרחי בחילופים. רן רול בקצת יותר שכל היה יכול לגרום לשיוויון והוא אכן לא מתאים. כנראה שמזרחי מעדיף אותו בגלל היכולות ההגנתיות. אני לא יודע מתי יפול לו האסימון שעדיף לשחק עם סבע. בהגנה יש בעיה עם עידו לוי, זה ברור .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Sep-2014, 23:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Sep-2014 על ידי 23:15 אופיר34.)
הודעה: #29
ועל פי המשחק הזה אם הפועל מועמדת לפליאוף עליון אז אנחנו באירופה שנה הבאה...
מחצית ראשונה בשליטה של הפועל אם כי שני המצבים המסוכנים היו דווקא שלנו.
מחצית שנייה בשליטה שלנו. משחק לחימה של רב השחקנים בעיקר של גבי ,שלדעתי עם שחקן איכותי לידו, אלה שלא מחזיקים ממנו יבינו עד כמה הוא שחקן חשוב. המחצית הזאת הזכירה קצת את המשחק מול מכבי בגביע הטוטו.
לגבי השחקנים -
עידו לוי - הגיע הזמן להשלים עם זה. לא יתפתח ממנו בלם איכותי לעולם. אבו עביד או חסן (למרות שגם הוא לא מציאה) עדיפים עליו.
סרגי - אני אוהב אותו. מעבר למשחק ההגנה יש לו יתרון גדול ביכולת שלו להוציא קדימה ולתמוך בהתקפה. מבחינתי, רכש טוב.
כחלון - כושר גופני מצוין, מלחמה ורצון. הייתי שמח אם גם היה לו קצת כדורגל....
אבו עביד - פיזי מאד ,עם הרבה נוכחות. לדעתי, בלם או קשר אחורי יותר תפור עליו.
בן שושן - מהיר, זריז ומסוכן. ישדרג את משחק האגפים שלנו. לגבי החילוף שלו, אני משוכנע שהיתה סיבה לחילוף הזה כי הוא היה אחד המסוכנים אצלנו.
ערן לוי - כרגיל. אפס תנועה ואפס השקעה ,והכי גרוע - אפס מסירות ואפס סיכון לשער. בלי שחקן משמועתי נוסף בקישור אין לנו סיכוי לייצר מצבים.
אור ברוך - לא יודע ממה התלהבתם. אני בעיקר ראיתי כושר גופני לקוי. מדקה חמישים תפס את הצד.
לסיכום, אומנם הפסד אבל לא בזיון. אפשר להתעודד כי בהרכב מלא באמת היינו חוזרים לפחות עם נקודה.
13-Sep-2014, 23:47
הודעה: #30
נמאס לי משחקנים רכרוכיים, צריכים גרזנים!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 8 אורחים