שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה לא יגמר לעולם
26-Jul-2014, 11:50
הודעה: #31
RE: זה לא יגמר לעולם
אני מאוד מקווה שהרעש סביב שגב יירגע מכיון שגם בפיסבוק מתחילים לצאת בגינונים נגדו וזה לא נראה טוב,בלשון המעטה....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Jul-2014, 12:07
הודעה: #32
אלון, אל תגיד לי מה ציפיתי ומה לא.
יום אחרי החתימה אני כבר הבנתי שלא יהיו פה תקציבי עתק ואין לי בעיה עם זה. אם אתה ואחרים חשבתם וציפיתם לתקציבים של 40-50 מליון בשנה זה בעיה שלכם. פעם הבאה תעשו תיאום ציפיות עם המציאות.
ובוא לא נעשה טרגדיה מהמצב הנוכחי. עם כל היאוש שכתבה אחת גרמה פה לאנשים עדיין הקבוצה התחזקה בלא מעט שחקנים (ותתחזק עוד בקרוב). לא יודע אם זה יתחבר או לא ,אבל אי אפשר להגיד ששגב לא עושה את המכסימום במסגרת יכולותיו. תתחילו להרגע.

טל, אני נשמע לך מופתע ? מופתע ממה ? קרה משהו ?
יכולים לפמפם 10 פעמים ביום על בעיות כאלה ואחרות. מבחינתי מדובר בנטו רכילות. אף אחד מיושבי הפורום (כולל בעלי תפקידים לשעבר) לא מכיר את המערכת מבפנים ולא את ההתנהלות של בעלי הקבוצה. יש פה בעיקר הרבה גועל ואפס קרדיט לאנשים שהצילו אותנו ממצב הרבה הרבה יותר קשה. אבל זה לא חדש וכנראה שנצטרך להמשיך לחיות עם זה.
יש תקציב ראוי ,הגיעו שחקנים לא רעים בכלל ועכשיו רק נשאר לקוות שמיקצועית העסק יצליח. כל השאר מבחינתי זה רק הפרעות מהצד שלא תורמות לאף אחד.
26-Jul-2014, 12:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2014 על ידי 12:14 davidb7.)
הודעה: #33
ומה הבעיה בהעברת ביקורת אם היא נכונה...יעלב ויעזוב...בבקשה...נשרוד גם בלעדיו ואולי מאור השפוי יותר ירצה לחזור...פעם אחת הקפריזה שלו שבנין לא יזוז ממקומו תמורת כספו כבר הורידה אותנו ליגה... רק החסכון ממשכורתו של הטפיל שפיגלר היא עלות של שחקן בכיר..לא רוצה שילך קובי וגיל יסתדרו בלעדיו...נמאס מאוהבי הפרסום שאוהבים רק הצלחות...
26-Jul-2014, 12:14
הודעה: #34
(26-Jul-2014 11:50)אלון כתב:  אני מאוד מקווה שהרעש סביב שגב יירגע מכיון שגם בפיסבוק מתחילים לצאת בגינונים נגדו וזה לא נראה טוב,בלשון המעטה....

איך יירגע אם 4 עמודים אתם רק מתעסקים בסיפור הזה במקום לתת גיבוי לבן אדם שעושה דברים מכוונות טובות ומוציא הרבה כסף מכיסו לטובת הקבוצה ?
איך ירגע ??
26-Jul-2014, 12:34
הודעה: #35
המועדון העלה סרטון של קידוש יום שישי תראה את הסרטון ותגיד מה הזוי שם ...ואז נדבר...
26-Jul-2014, 12:35
הודעה: #36
(26-Jul-2014 12:14)אופיר34 כתב:  
(26-Jul-2014 11:50)אלון כתב:  אני מאוד מקווה שהרעש סביב שגב יירגע מכיון שגם בפיסבוק מתחילים לצאת בגינונים נגדו וזה לא נראה טוב,בלשון המעטה....

איך יירגע אם 4 עמודים אתם רק מתעסקים בסיפור הזה במקום לתת גיבוי לבן אדם שעושה דברים מכוונות טובות ומוציא הרבה כסף מכיסו לטובת הקבוצה ?
איך ירגע ??
אז תסביר אתה את נסיעתו למחנה האימונים ?שקט הוא לא הביא למחנה ,הוא הביא איתו אי שקט במקרה הטוב וחוסר רצון להשאר בקבוצה במקרה הרע,איך אפשר להמשיך כך את מחנה האימון,מעבר להיותם שחקני הקבוצה זה פרנסתם,וגם אתה לא היית עובד בלי לקבל את מה שהובטח לך...
26-Jul-2014, 12:39
הודעה: #37

איך ירגע ??
אופיר מכבי נתניה לא במלחמה ולאוהדים מותר לבקר ולשאול שאלות ולהביע הסתיגויות בדיוק כמו שמחמיאים ואומרים תודה כשצריך והכל בדרך ארץ 5בלי לפגוע.

כאחד שחוטף כל פעם וממלא פיו מים,כולל בכתבה ההזויה(אתמול), בידיעות נתניה,לגיטימי לחלוטין לא להבין הגעת משה פרימו למחנה אימונים על חשבון הכסף שאין,כשהמחנה אמור להיות שטח סטרילי בטח ובטח לעיתונאים. ולא להבין מימון השחקן הגדול ביותר שגדל בכדורגל הישראלי ושם הסתיימה תרומתו המקצועית,כששוב המימון מגיע על חשבון ומתוך התקציב השוטף של הקבוצה.
תבוא ותגיד,זה הכסף של הבעלים והוא יכול לעשות איתו מה שהוא רוצה כמו גולדאהר בת"א ושחר בחיפה ואלונה בב"ש,לצערי זה לא מדוייק וימים יגידו עד כמה המשפט הזה לא מדוייק.
26-Jul-2014, 12:40
הודעה: #38
(26-Jul-2014 12:35)davidb7 כתב:  

איך ירגע ??
אז תסביר אתה את נסיעתו למחנה האימונים ?שקט הוא לא הביא למחנה ,הוא הביא איתו אי שקט במקרה הטוב וחוסר רצון להשאר בקבוצה במקרה הרע,איך אפשר להמשיך כך את מחנה האימון,מעבר להיותם שחקני הקבוצה זה פרנסתם,וגם אתה לא היית עובד בלי לקבל את מה שהובטח לך...

עזוב דוד, אני כבר בדרך לקיסריה עם השלטים והצמיגים...
ואני בטוח שתוך 3 דקות נקבל פה לינק עדכני של פשכצקי.
בקיצור, תמשיכו עם "שמחת החיים" והביקורת הבונה.
אני פורש בשיא ומשאיר את הבמה לפרשנים ומביני העניין.
תהנו
26-Jul-2014, 12:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2014 על ידי 12:54 אריאל.)
הודעה: #39
ביקורת בונה: הזוי, מונע מאגו, הבריח שותפים, בגללו ירדנו ליגה כי התעקש על בנין, בבעיות כלכליות ועוד ועוד

שגב לא נולד אוהד נתניה ואפילו לא הגיע לנתניה כאוהד נתניה.
מעמיד תקציב גבוה יותר מלפחות מחצית ליגה.

תמשיכו להתעסק בשגב ובתקציב ובאופי שלו וביכולות הכלכליות שלו ויופי תקדמו את המועדון והישארות הבעלים או הגעת בעלים חליפיים.

תבקרו את המאמן על החתמות, תבקרו את המאמן על שיטת משחק, את השחקנים על יכולת ומוטיבציה, את ההנהלה על מכירת כרטיסים, על סדרי כניסה וכד׳ את הבעלים תעזבו בשקט תתייחסו אליו כמו אלוהים, כל מה שלא נראה לכם תגידו ״נסתרות דרכי הבעלים״
או שחס וחלילה, חרון אפו ישרוף את המועדון. וחס וחלילה זה יהיה באמת כמו אלוהים, אגדת עם יפה...

מפגר אבל אופטימי
26-Jul-2014, 13:00
הודעה: #40
(26-Jul-2014 12:07)אופיר34 כתב:  אלון, אל תגיד לי מה ציפיתי ומה לא.
יום אחרי החתימה אני כבר הבנתי שלא יהיו פה תקציבי עתק ואין לי בעיה עם זה. אם אתה ואחרים חשבתם וציפיתם לתקציבים של 40-50 מליון בשנה זה בעיה שלכם. פעם הבאה תעשו תיאום ציפיות עם המציאות.
ובוא לא נעשה טרגדיה מהמצב הנוכחי. עם כל היאוש שכתבה אחת גרמה פה לאנשים עדיין הקבוצה התחזקה בלא מעט שחקנים (ותתחזק עוד בקרוב). לא יודע אם זה יתחבר או לא ,אבל אי אפשר להגיד ששגב לא עושה את המכסימום במסגרת יכולותיו. תתחילו להרגע.

טל, אני נשמע לך מופתע ? מופתע ממה ? קרה משהו ?
יכולים לפמפם 10 פעמים ביום על בעיות כאלה ואחרות. מבחינתי מדובר בנטו רכילות. אף אחד מיושבי הפורום (כולל בעלי תפקידים לשעבר) לא מכיר את המערכת מבפנים ולא את ההתנהלות של בעלי הקבוצה. יש פה בעיקר הרבה גועל ואפס קרדיט לאנשים שהצילו אותנו ממצב הרבה הרבה יותר קשה. אבל זה לא חדש וכנראה שנצטרך להמשיך לחיות עם זה.
יש תקציב ראוי ,הגיעו שחקנים לא רעים בכלל ועכשיו רק נשאר לקוות שמיקצועית העסק יצליח. כל השאר מבחינתי זה רק הפרעות מהצד שלא תורמות לאף אחד.

http://m.sport5.co.il/Pages/Article.aspx...eId=173141

אתה רוצה להאמין תאמין,אתה רוצה להמשיך לטמון את הראש בחול תמשיך אבל המצב רחוק מלהיות חיובי...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים