שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מנוי לשנה הבאה
23-Apr-2018, 17:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Apr-2018 על ידי 17:16 דוד חטב.)
הודעה: #41
RE: מנוי לשנה הבאה
(23-Apr-2018 12:08)nitzan כתב:  
(23-Apr-2018 11:02)דוד חטב כתב:  אם היית מכיר אותי טיפה יותר היית מבין שהחשבון הוא לא החשבון של הכיס האישי שלי רחוק מזה...
אבל מפה ועד להעלות מחיר ב-25 אחוז עוד לפני שנדע מי בכלל בסגל....אז אני לא אוהב את זה ומותר להביע ביקורת...
לגבי המתערב לא מתערב זו תחושת בטן שלי שאדם שיש לו דיעה על כל דבר יביע אותה גם באוזני מאמניו...
זו דעתי ואולי אני טועה...
לעניות דעתי עם כל השנתיים היפות האלה עדיין אנחנו רק מקום חמישי...ועדיין עסק שבונה את עצמו וכשאייל מדבר על חלום של 10 אלף מנויים אז זה לא יקרה אם כל עונה נעלה את המחיר שוב אני קהל שבוי אני אקנה את המנויים שלי בכל מצב ....
אבל יכולנו לדעתי לגדול השנה לכיוון 5000 מנוים כרגע זה נראה סביב ה-4000...
אגב אני חושב שנכון שביקורת תיאמר יש לא מעט אנשים שמנסים להשתיק אותה...אין אחד שרוצה יותר ממני בהצלחת מועדון מכבי נתניה נראה לי מוקדם מידי הקפיצה למעלה וזה מסוג הדברים שמפחידים אותי הלוואי ואני טועה ואייל הוא זה שצודק...
לא התביישתי להגיד שטעיתי בננושא ערן...
למרות שאני חושב שהמקסימום שניתן להגיע עם ערן כשחקן הרכב זה מקומות 4/5 אז אני לא אתבייש להגיד שטעיתי גם פה טובת מכבי נתניה מעל הכל....
אגב אני לא זה ששיניתי כיוון זה אייל שלדעתי שינה ממערבי למזרחי ...אם חשב אחרי שנה שנעבור אז לא כבר השנה ???

יש הבדל גדול בין הבעת דעה מקצועית של בעלים לבין התערבות בנושאים מקצועיים.
יש גם הבדל לא קטן בין המילה תחושה.. למילה ידיעה.

אין לי שום ידיעה ....אני לא מדבר עם מקורבים ולא עם אף אחד שקרוב לסלובו או לאייל...
זכותו של כל אחד להגיד מה שהוא חושב ...וגם לקחת את זה לכל כיוון...
זו דעתי...

(23-Apr-2018 11:23)אלדד כתב:  מחיר כרטיס למבוגר ב-80 ש"ח זה לגיטימי מבחינתך?אז בעצם העלו את מחירי הכרטיסים ב-60 אחוז.. לא?
אז צריך גם להעלות גם את מחירי המנוי.. אל תשכח שהזילו את מחירי המנויים של נוער וחיילים, כך שזה מתקזז בסופו של דבר ואין פה העלאת מחירים משמעותית באופן כללי

ההוצאות שיטור ואבטחה של ק"ש, אשדוד, ואפילו של בני יהודה שוות להוצאות שלנו?

אולי אני יכול להביא את מחירי המנויים הרגילים וההושבה.. לא יודע אם אפשר לברר את כמות ההושבה בכל קבוצה..

גם במחירי הכרטיס אייל טעה ששינה...וכמו שאם נהיה שנה הבאה בפלייאוף תחתון חלילה הוא לא יוריד מחיר ככה בעיני לא היה צריך להעלות...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Apr-2018, 17:48
הודעה: #42
1.אין לי שום בעיה עם העלאת המחיר, רק עם הקטע הדבילי של "הושבה".
2.עלייה דרמטית בכמות המנויים/כרטיסים/אוהדים תקרה רק במקרה של הגדלת הציפיות והמטרות של המועדון.
"קבוצה מרגשת" זו סיסמא שלא מספיקה בשביל להביא 10,000 צופים לקבוצה שלא ראתה תואר מעל 30 שנה.
23-Apr-2018, 18:16
הודעה: #43
לפי דעתי עליית מחר המינווים היא חובה.
אם אייל לא יעלה הוא יצטרך להביא עוד כסף מהבית ואת זה אף אחד לא יכול לדרוש.
עדיין המחירים לא גבוהים וגם אם מנוי מתחדש היה עולה 1000 שח זה ממש מחיר סביר ומשתלם.

אני לא חושב שיש קשר בין המחיר לכמות... ההשפעה כאן היא ממש קטנה.
הרוב כמונו עושים בכל מצב בלי קשר למחיר.
23-Apr-2018, 18:18
הודעה: #44
(23-Apr-2018 17:48)פיליפצוק כתב:  1.אין לי שום בעיה עם העלאת המחיר, רק עם הקטע הדבילי של "הושבה".
2.עלייה דרמטית בכמות המנויים/כרטיסים/אוהדים תקרה רק במקרה של הגדלת הציפיות והמטרות של המועדון.
"קבוצה מרגשת" זו סיסמא שלא מספיקה בשביל להביא 10,000 צופים לקבוצה שלא ראתה תואר מעל 30 שנה.

איך דבר שמקובל בכל העולם וכבר די מקובל בכל אצטדיון ראוי בישראל הוא דבילי?
בינתיים הקהל בוחר בכיסא מסומן. לא יודע אם זה בגלל שיותר אנשים מעדיפים למטה(אני די בטוח שלא) או בגלל המקום השמור- אבל זה כרגע המצב.
23-Apr-2018, 20:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Apr-2018 על ידי 20:19 פיליפצ'וק.)
הודעה: #45
כרגיל מקשקש וזורק סיסמאות בלי טעם וריח.
כמה מנויי הושבה נמכרו השנה מתוך כלל המנויים?
כמה כרטיסי הושבה נמכרו השנה מתוך כלל הכרטיסים שנמכרו?
מה שנקנה לעונה הבאה, נקנה מתוך אילוץ ולא מתוך בחירה.

נ.ב:
אין לי שום בעיה עם הושבה אבל בהתאם לביקוש, לא מתוך כפייה.
24-Apr-2018, 10:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Apr-2018 על ידי 10:46 דוד חטב.)
הודעה: #46
מה שלי הפריע זה גם ההושבה וגם העליית מחיר אתם כנראה לא מכירים את האוהדים בנתניה ויש הרבה שמתלוננים על המחיר לא תראו את זה בפייסבוק כי נהיה גל של ליקוקים לאייל שגם אני מעריך את פועלו אבל לא ייתכן ואפילו מסוכן שאי אפשר להביע דיעה...
אגב אני התפוצצתי על אייל כי גם הדרך היתה בזויה בעיני לצאת בהודעה דקות ספורות אחרי המשחק עם הפועל חיפה שמחר יצא פוסט בשעה 10:10 האוהדים התחילו בספקולציות שרונלדיניו חותם במכבי נתניה...ואז זה סה"כ מנויים....והכי מבזה שאייל הוציא את ההודעה על המנוים הוא יצא לאומה בעצמו וכשהיה את ההודעה בעיני שהיא הרבה פחות טובה....אז הוא נתן לאחד העובדים שמתעסק בשיווק כי סביר להניח שידע שאנשים לא יאהבו את ההודעה...וזה כבר לא עובר אצלי גם אם זה אייל...
זה מה שהיה צודק לא צודק לא יודע ....כל אחד רשאי להחליט ...
אין לי שום דבר נגד אייל או מישהו אחר מעובדי המועדון רק הדרך צריכה להיות דרך ומותר להביע ביקורת...אחרת זה הופך להיות מסוכן....
הסברתי את השתלשלות העניינים בריאות לכולם....
24-Apr-2018, 11:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Apr-2018 על ידי 11:23 עידן444.)
הודעה: #47
(23-Apr-2018 20:17)פיליפצוק כתב:  כרגיל מקשקש וזורק סיסמאות בלי טעם וריח.
כמה מנויי הושבה נמכרו השנה מתוך כלל המנויים?
כמה כרטיסי הושבה נמכרו השנה מתוך כלל הכרטיסים שנמכרו?
מה שנקנה לעונה הבאה, נקנה מתוך אילוץ ולא מתוך בחירה.

נ.ב:
אין לי שום בעיה עם הושבה אבל בהתאם לביקוש, לא מתוך כפייה.

העונה נמכרו מנויים עם כיסא מסומן במחירים גבוהים בהרבה מהלא מסומן, בטח במקומות הטובים(ובמקומות הטובים מכרו את הכל או הרוב- כמו למשל יציע 205 המפורסם). לא כל אחד מוכן לזה ובטח לא כדי לשבת במקום עם זווית צפיה שאין בה שום יתרון על הזול יותר. המסקנה מהעונה הזו היא שאנשים(ואני ביניהם) לא מוכנים לשלם יותר על הושבה(בתחתון גם לא היתה לי אופציה למען האמת חוץ מבכסף שעולה 1500 ש"ח מנוי). הסיבה השניה(שלי ושל אחרים) היא "אורחים לרגע". וזו באמת בעיה. אבל בשביל אורח שבא 2-3 פעמים בעונה(כמו אחותי לצורך העניין שמגיעה מפ"ת והיא אמא לשלושה ילדים ואישה עובדת בין היתר ולא יכולה\רוצה להגיע לכל משחק) להגיע כל השנה 45 דקות לפני משחק לתפוס מקום(לא סוף העולם אבל לא תמיד נוח- בטח כשהרבה משחקים באמצע שבוע)- זה דבילי. ברגע שיש מצב כזה מסתדרים.
על סמך מה אתה קובע שאנשים קנו הושבה מתוך אילוץ? פתאום כולם אוהבים את היציע התחתון? זה הכל ניחושים.
אמנם ברור שאנשים שקונים כיסא מסומן ימהרו יותר כי הם רוצים לבחור אותו. אז בואו נחכה ונראה אם זה מתאזן בהמשך.
לא סתם יציע 504- שהוא גם באותו מחיר של הלא כיסא שמור וגם במקום טוב כבר כמעט מלא. וגם 503 יתמלא. ואפילו 505 שקצת יותר יקר- יתמלא. וסביר להניח שגם E בשליש האמצעי. ואזור 106 במערבי כמעט מלא(ובמחיר יקר יותר).
בוא נראה מתי תגיע ל 1000 מנויים במזרחי העליון שזה ישיבה חופשית(ועוד שם אמורים להיות השרופים כביכול).

(24-Apr-2018 10:40)דוד חטב כתב:  מה שלי הפריע זה גם ההושבה וגם העליית מחיר אתם כנראה לא מכירים את האוהדים בנתניה ויש הרבה שמתלוננים על המחיר לא תראו את זה בפייסבוק כי נהיה גל של ליקוקים לאייל שגם אני מעריך את פועלו אבל לא ייתכן ואפילו מסוכן שאי אפשר להביע דיעה...
אגב אני התפוצצתי על אייל כי גם הדרך היתה בזויה בעיני לצאת בהודעה דקות ספורות אחרי המשחק עם הפועל חיפה שמחר יצא פוסט בשעה 10:10 האוהדים התחילו בספקולציות שרונלדיניו חותם במכבי נתניה...ואז זה סה"כ מנויים....והכי מבזה שאייל הוציא את ההודעה על המנוים הוא יצא לאומה בעצמו וכשהיה את ההודעה בעיני שהיא הרבה פחות טובה....אז הוא נתן לאחד העובדים שמתעסק בשיווק כי סביר להניח שידע שאנשים לא יאהבו את ההודעה...וזה כבר לא עובר אצלי גם אם זה אייל...
זה מה שהיה צודק לא צודק לא יודע ....כל אחד רשאי להחליט ...
אין לי שום דבר נגד אייל או מישהו אחר מעובדי המועדון רק הדרך צריכה להיות דרך ומותר להביע ביקורת...אחרת זה הופך להיות מסוכן....
הסברתי את השתלשלות העניינים בריאות לכולם....

אבל ההושבה לא עולה יותר חוץ מגוש קטן ומסכן של בקושי 400 מקומות.
כמה רעש אפשר לעשות על גוש של 400 מקומות במקום הכי טוב באצטדיון שמוכרים בו מנויים ב 250 ש"ח יותר? באמת נראה לך שהמהלך הזה הוא במטרה להרוויח עוד 75,000 ש"ח? במקום אייל בחיי שהייתי נעלב אם זה מה שאתה ואולי עוד אנשים חושבים...
25-Apr-2018, 1:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Apr-2018 על ידי 1:08 אלדד.)
הודעה: #48
אם ניכנס למועדון 6 הקבוצות הגדולות, מחירי הכרטיסים עולה באופן אוטומטי?
איזה יתרון זה נותן לנו? מישהו יכול להסביר?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים