שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איזה פיספוס עם אוסטין אמוטו
25-Jan-2016, 18:37
הודעה: #21
RE: איזה פיספוס עם אוסטין אמוטו
(25-Jan-2016 16:42)עידן444 כתב:  אז לשיטתך... גם מיד ראו שיש הבדל בין אלירן עטר לאמיר עגייב.
אני לא אתפלא אם פיספסת כמה אמיר עגייבים במהלך השנים...
הרי נתניה זה מועדון צמרת. אימפריה. אם אין סיכוי שהשחקן מהנוער יתחיל לקרוע רשתות מהרגע הראשון הוא לא מספיק טוב... מה לעשות שזה לא קורה אף פעם וגם עגייב בעונה הראשונה בבוגרים כבש 5, בעונה השניה 3- בוא נחשוב יחד מה היה קורה בנתניה לחלוץ צעיר שכבש 3 שערים בלבד בעונה... ממממ... בלוף... מממ... אולי נשאיל להפועל הרצליה? אולי מכבי הרצליה? במקומו נביא איזה זר שחצי עונה לא יתן גול אבל יגידו שצריך סבלנות...ומה קרה עם עגייב? המשיך לקבל קרדיט, היה נקודת אור בעונת הירידה של בני יהודה עם 8 שערים. בלאמית כבש ארבעה. העונה הוא עם 3 שערים, בישול אחד ולרוב יכולת די פושרת.
רוצה לנחש מה היה קורה איתו במכבי נתניה האימפריה שרוצה לרוץ לאליפות ולכן אין צ׳אנס לצעירים פחות טובים מטל בן חיים, גל אלברמן וערן זהבי? אני אומר לך די בבטחון שהוא כנראה היה פחות או יותר איפה שמנצור.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עידן ,אתה יודע הרי בתוך תוכך שמאז עזרא לא צמח פה משהו שמזכיר את עגייב ועוד ביום רע שלו.... אל תעבוד על עצמך. ולא מעניין כמות השערים שכבש. שהשחקן הוא שחקן ולא סתם עוד אחד במצבת שסותם חור ,הוא יקבל את ההזדמנות שלו ויקבל דקות גם בבוגרים. זה קרה עם מוגרבי, עזרא , וילנר, בן הרוש, אוזן, זוויתי, חסן, עידו, ועוד ועוד....
מבטיח לך שלא פספסנו שום עגייב ואפילו לא נחייסי.... ואם כן אתה מוזמן להצביע לי על העגייב שפספסנו. לי כרגע לא עולה בראש שום פספוס.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Jan-2016, 19:48
הודעה: #22
(25-Jan-2016 16:34)אלון כתב:  
(25-Jan-2016 16:03)אופיר34 כתב:  אין לי בעיה עם אפורים יש לי בעיה עם שחורים....(ולא במובן הגזעי...אל תקפוץ).

בינתיים (ולא רק) "השחורים" האלה מעליך. תסובב את זה איך שתרצה אבל הם מחזיקים מעמד בליגת העל (ומעליך בטבלה) הרבה יותר זמן ממך...

נו אז ?? זה אומר שהיינו צריכים להתעקש עליהם ??
זה שחלקם מצליחים (חלקם !) בקבוצות שלהם לא אומר הרבה. קבוצה יכולה להצליח מכל מיני סיבות - בנייה נכונה של הסגל, פגיעה בזרים, לחץ קהל , מינימום ציפיות, חולשה של היריבות, הרבה מזל...

מה שקורה השנה בקבוצה שלנו לא קשור לקידום צעירים. זה הרבה דברים אחרים. לא רואה אותנו במקום אחר עם עידו לוי, תירם או ג'ברין בסגל הקבוצה....
25-Jan-2016, 21:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Jan-2016 על ידי 21:20 עידן444.)
הודעה: #23
(25-Jan-2016 19:48)אופיר34 כתב:  
(25-Jan-2016 16:34)אלון כתב:  
(25-Jan-2016 16:03)אופיר34 כתב:  אין לי בעיה עם אפורים יש לי בעיה עם שחורים....(ולא במובן הגזעי...אל תקפוץ).

בינתיים (ולא רק) "השחורים" האלה מעליך. תסובב את זה איך שתרצה אבל הם מחזיקים מעמד בליגת העל (ומעליך בטבלה) הרבה יותר זמן ממך...

נו אז ?? זה אומר שהיינו צריכים להתעקש עליהם ??
זה שחלקם מצליחים (חלקם !) בקבוצות שלהם לא אומר הרבה. קבוצה יכולה להצליח מכל מיני סיבות - בנייה נכונה של הסגל, פגיעה בזרים, לחץ קהל , מינימום ציפיות, חולשה של היריבות, הרבה מזל...

מה שקורה השנה בקבוצה שלנו לא קשור לקידום צעירים. זה הרבה דברים אחרים. לא רואה אותנו במקום אחר עם עידו לוי, תירם או ג'ברין בסגל הקבוצה....

אני לא יודע מה זה היה פותר. אני מצביע על בעיה תבניתית וחשיבתית במועדון הזה לאורך שנים. למעשה טל בנין האחרון שעוד ספר כאן את מחלקת הנוער- וגם באופן חלקי. לפי איך שאתה מציג את זה חבל על המיליונים שמשקיעים במחלקה מתקופת יאמר ולאחריה- האמת שאין לי מושג כמה הושקע העונה במחלקה- אבל זה לא חדש שאין במכבי נתניה שום שקיפות. פתאום מפליצים לך שלא בטוח שיוכלו לשלם משכורות. למה? איך זה קרה? מה? מו? מי? אף אחד לא יודע. ״תשובה הבטיח״. ״האמריקאים הבטיחו״- על הבטחות אישרו תקציב? מי הדביל שיאמין לזה? וגם אם זה נכון אני בטוח שמישהו ערב לכסף שהם הבטיחו.
ודווקא בגלל מה שקרה בעונה שעברה אני ועוד איך מרשה לעצמי להתפלא!

26-Jan-2016, 7:40
הודעה: #24
איזה דיכאון תפס אתכם

אני מאמין שעדיין לא ירדנו
26-Jan-2016, 11:26
הודעה: #25
(26-Jan-2016 7:40)זאב רווח כתב:  איזה דיכאון תפס אתכם

אני מאמין שעדיין לא ירדנו

כשהם ישלימו עם זה שהם ירדו ויורידו לחץ אז יהיה להם סיכוי. כל עוד מתעסקים בשטויות ומגדירים כל משחק כחיים ומוות הם ימשיכו להחמיץ מחצי מטר.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים