שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי מזרחי עושה יותר
22-Oct-2013, 16:06
הודעה: #11
RE: יוסי מזרחי עושה יותר
(22-Oct-2013 15:43)אייל ס כתב:  
(22-Oct-2013 15:33)אלון כתב:  [quote='אייל ס' pid='2290' dateline='1382435319']
אני חייב להיות זהיר בתגובותי,בעיקר בגלל הערכתי לצוות המאמנים(על עבודת הקודש שהם עושים ועל השת"פ עם מחלקת הנוער),אך אני לפני הכל אוהד
וכאוהד לא נוח לי בכיסאי במהלך המשחקים מתחילת העונה(וגם בחלק האחרון של משחקי המבחן),אני לא אוהב את התנהלות(במגרש) של חלק מהשחקנים(ואני מדבר על הוותיקים בגיל),אני לא אוהב את חוסר הלחימה,אני לא אוהב את חוסר המחויבות וחייב לציין שאני הרבה יותר סלחן לירין חסן ולצלישר ולמנצור ולאברג'יל ולרול ואפילו לעידו לוי,מאשר לליפניה/שלו מנשה/קובי חסן/ערן לוי.

איל-תנסה לא להיכנס לתאקלים מיותרים עם שחקני הבוגרת... דג'אני אחד הספיק לנו שנה שעברה... Tongue
עם כל זה שאתה קודם אוהד,לדבריך יש משמעות אחרת מהדברים של שאר כותבי הפורום...

לכן אני מנסה לחזור להיות אוהד נטו!

(22-Oct-2013 15:33)אלון כתב:  
(22-Oct-2013 13:48)אייל ס כתב:  אני חייב להיות זהיר בתגובותי,בעיקר בגלל הערכתי לצוות המאמנים(על עבודת הקודש שהם עושים ועל השת"פ עם מחלקת הנוער),אך אני לפני הכל אוהד
וכאוהד לא נוח לי בכיסאי במהלך המשחקים מתחילת העונה(וגם בחלק האחרון של משחקי המבחן),אני לא אוהב את התנהלות(במגרש) של חלק מהשחקנים(ואני מדבר על הוותיקים בגיל),אני לא אוהב את חוסר הלחימה,אני לא אוהב את חוסר המחויבות וחייב לציין שאני הרבה יותר סלחן לירין חסן ולצלישר ולמנצור ולאברג'יל ולרול ואפילו לעידו לוי,מאשר לליפניה/שלו מנשה/קובי חסן/ערן לוי.

איל-תנסה לא להיכנס לתאקלים מיותרים עם שחקני הבוגרת... דג'אני אחד הספיק לנו שנה שעברה... Tongue
עם כל זה שאתה קודם אוהד,לדבריך יש משמעות אחרת מהדברים של שאר כותבי הפורום...
אגב מעולם לא התווכחי/הערתי/שוחחתי עם דג'אני על נושאים מקצועים,כל שעשיתי זה עטפתי אותו באהבה בימיו הקשים ביותר(והיו לו כאלו לא מעט),לצערי הרב,היה נוח למאמן הקבוצה לעשות סולחה עם כוכביו על הגב שלי,הוא היה מספיק חכם(המאמן) להבין שאשב בשקט על מנת לא לגרום לרעש מיותר.
[/quo
אנחנו רוצים שגם תהיה אוהד וגם תמשיך בפעילות המבורכת שאתה עושה...Tongue
פשוט דבריך(כאוהד) "אני לא אוהב את התנהלות(במגרש) של חלק מהשחקנים(ואני מדבר על הוותיקים בגיל),אני לא אוהב את חוסר הלחימה,אני לא אוהב את חוסר המחויבות", יכולים להישמע לא טוב ע"י כמה משחקני הבוגרת" ומכאן לכדור שלג מתגלגל המרחק קצר...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Oct-2013, 16:44
הודעה: #12
RE: יוסי מזרחי עושה יותר
מסכים שחקנים הולכים אחורה במקום לתקוף את הכדור זה נכון לגבי , שליו,ערן לוי , קובי חסן ,
שריקי, רן רול ועוד כמה מאד בולט הסיפור הזה...
מעניין יהיה לראות את מי יוסי מזרחי יזמין מהנוער ...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים