שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מועמדים לשחרור בינואר
11-Dec-2014, 0:21
הודעה: #11
RE: מועמדים לשחרור בינואר
מהיכן הבור ? אין בור ואין כלום
היום קיבלו משכורות וחודש הבא יקבלו ואחרי ששגב לא יהיה כאן זה כבר לא בעיה שלו

איזה שחקן מרוויח חוזה עתק בנתניה ? אף אחד אז על איזה בור אנשים כאן מקשקשים ?

מאמן כמו מזרחי עולה כסף אבל רוני לוי עולה פחות ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Dec-2014, 0:51
הודעה: #12
מועמדים לשחרור בינואר
אתה עושה את עצמך או מתכחש למציאות או באמת לא מבין ..?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Dec-2014, 0:55
הודעה: #13
מועמדים לשחרור בינואר
טל עוד לא הבנתי שזאב על מריחואנה רפואית או פטריות טבע

Sent from my iPhone using Tapatalk
11-Dec-2014, 20:42
הודעה: #14
היתה לי פגישה בנושא עבודה עם קובי בן גור שהיה הבעלים בבית״ר מן הסתם השיחה נדדה גם לכדורגל את שגב הוא לא מכיר ...אבל טוען שמאור אדם שקול וענייני עם יכולות...
11-Dec-2014, 22:20
הודעה: #15
יכולות זה יופי. רצון אני לא בטוח. נראה לי שיותר לא נעים לו מחתנו מאשר משהו אחר

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Dec-2014, 23:38
הודעה: #16
(11-Dec-2014 22:20)טל.מ כתב:  יכולות זה יופי. רצון אני לא בטוח. נראה לי שיותר לא נעים לו מחתנו מאשר משהו אחר

טל, תאמין לי שגם "אם לא היה לך נעים מחתנך" לא היית שופך מיליוני (או בתקציב שלך מאות/אלפי) שקלים על משהו שרק יספק את יצרו של חתנך. אני מאמין שגם אתה אם היו לך יכולות ועם כל האהבה שלך למכבי נתניה לא היית בא ומכסה גרעונות של מישהו ש"זרק" אותך בתחילת הדרך. מאור, כנראה, לא פראייר ומכלכל את צעדיו בתבונה. בוא נמתין בסבלנות ונקווה לטוב...
12-Dec-2014, 0:48
הודעה: #17
תגיד לי טל.מ מה לא מובן שגב עוזה בינואר בלי שום חוב , פברואר מרץ אפריל מאי יוני הוא לא אחראי מי שאחראי שישלם את המשכורות
כששגב נכנס ונאלץ לקבל את החוזים של שליו מנשה ומלכה ושטרית לא אמרת שנשאר בור של קובי בלדב וגיל לב

גם עכשיו מהרגע ששגב עוזב אין לך מה לבוא אליו בטענות ראבק תהיה הגיוני אתה מצפה שיוסי מאור יהיה בעלים וששגב ישלם משכורות עד סוף העונה ?
12-Dec-2014, 11:50
הודעה: #18
(12-Dec-2014 0:48)זאב רווח כתב:  תגיד לי טל.מ מה לא מובן שגב עוזה בינואר בלי שום חוב , פברואר מרץ אפריל מאי יוני הוא לא אחראי מי שאחראי שישלם את המשכורות
כששגב נכנס ונאלץ לקבל את החוזים של שליו מנשה ומלכה ושטרית לא אמרת שנשאר בור של קובי בלדב וגיל לב

גם עכשיו מהרגע ששגב עוזב אין לך מה לבוא אליו בטענות ראבק תהיה הגיוני אתה מצפה שיוסי מאור יהיה בעלים וששגב ישלם משכורות עד סוף העונה ?
הוא אחראי לחוזים עד סוף העונה. למעשה הוא אחראי גם על החוזים הרב שנתיים שהוא חתם, אבל עם הירושה לעונות הבאות מישהו אחר יאלץ להתמודד כמו ששגב התמודד עם חוזים רב שנתיים שנחתמו לפני שהוא הגיע.
לגבי העונה הזו לא רק שהוא אחראי- הוא גם מחוייב לשלם, שכן אם לא יעשה כך, יש את הערבויות שלו, שהן שורש הבעיה...
בעלים לא יכול להגיד ככה פתאום שהוא עוזב... לדעתי אלי שגב הסתבך כאן עם לא מעט גורמים, ואפילו עם החוק. שלא נדבר על מוסריות בסיסית לעובדים שלך.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים