מכבי נתניה

גירסה מלאה: מועמדים לשחרור בינואר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
יש למישהו מושג לגבי טיב החוזים ? מדברים על שחרורים בינואר אבל איך אפשר לשחרר שחקן עם חוזה שאין לו ביקוש במקום אחר ?
לדעתי המועמדים לשחרור יהיו
קנדה (וחבל)
גבי (ויפה שעה אחת קודם)
אברג'יל
אולי שריקי
קאיודה ימכר

מישהו אחר ?
לדעתי רק לקנדה יש סעיף שחרור בינואר כל השאר תלוי ברצון השחקן ובקבוצה קולטת, תוסיף גם את שליו מנשה ואורי שטרית.
נכון למצב בקיץ שחקנים נאחזו בחוזים שלהם בנתניה. גם כאלה כמו אורי שטרית ושלו מנשה.
נכון למצב היום, כל שחקן שתהיה לו אופציה ללכת למקום אחר, אפילו תמורת חוזה נמוך משמעותית אבל במקום שבו הוא יודע שיקבל את הכסף, לדעתי ילך. אין טעם ללכת עם הראש בקיר בנסיבות הקיימות.

אולי זה אפילו חלק מהעניין של הרוכש הבא שיושב בשקט בפינה, וטוב לו שהמצב ישאר ככה כדי לעזור לקבוצה להתנקות מכל החוזים הלא רצויים האלה ואז יצוץ כשהקבוצה נקייה מרוב החוזים הלא רצויים...
הרוכש הבא יצוץ .. אתה אופטימי.
גם אני מאד אופטימי , המועדון היום נמצא בסטטוס תזרימי גרוע ולמרות גם כמות מנויים , גם מתקנים וגם איצטדיון מעמידים אותנו כקבוצה מאד אטרקטיבית לדעתי...
נו אם כל כך אטרקטיבי למה לא בא אף אחד ? ולמה אף אחד לא בא להפועל ת״א ?
אין הרבה מולטי מיליונרים כמו ריץ׳ מיץ׳ שבאים להשכיב עשרות מיליונים שזה לא מזיז להם. אני טוען שזה לא הכרחי שאדם שרוכש קבוצת כדורגל חייב להיות כזה. ואפילו כאלה, כמו דניאל וליבה יאמר מנהלים מו״מ קפדני. אף אחד לא מעוניין לקחת קבוצה עם בור. לדעתי גם אדם שיש לו 100 מיליון ש״ח בבנק יכול לרכוש קבוצת כדורגל ולהחזיק טובה בצורה יציבה- כי מלבד השקעה בשנתיים שלוש הראשונות, עם ניהול נכון ובריא המועדון צריך להגיע לאיזון כלכלי. זו תפיסת העולם שלי לגבי מועדון בריא. מועדון בריא לא צריך לקום וליפול על השקעת בעלים. זה לא מחזיק. גם בבורוסיה דורטמונד שפכו מיליונים, קרסו כלכלית, שינו כיוון, ובנן מועדון צמרת נפלא(למרות שספציפית כרגע הרבה בגלל מכת פציעות הם בעונה נוראית).
ואף אחד, בטח לא אחד שהוא לא מולטי מיליונר- רוצה שכל ההשקעה הראשונית תלך לחובות...

לצורך העניין- עדיף לאדם לרכוש מועדון אחרי פירוק(אפילו אם זה אומר 9-) מאשר מועדון עם בור של 10 מיליון ש״ח ובנוסף כמה חוזים עתידיים לא רצויים...
לכן מצבינו על הפנים. ליוסי מאור או כל אחד אחר בסופו של דבר לא חשוב אם ניפול ונתרסק מקצועית.
(10-Dec-2014 10:55)טל.מ כתב: [ -> ]לכן מצבינו על הפנים. ליוסי מאור או כל אחד אחר בסופו של דבר לא חשוב עם ניפול ונתרסק מקצועית.

מאמין שאיכפת לו. עובדה שהוא עוזר(מקווה שלא בגלל אינטרס עסקי כלשהו מול שגב- כי העניינים בין השניים מתחילים לעורר תהיות...)

אבל מה שבטוח-
הוא לא "ישכב על הגדר" בשביל מכבי נתניה...

אולי אחד כמו יצחק גווילי כן, אבל הוא איש עסקים שקול, ואין לי מושג עד כמה כיסיו עמוקים כדי להיכנס לבור ששגב חפר כאן.
אף אחד לא ישכיב פה 7 מ שקל רק כדי לכסות חובות של אחרים. לא רואה מנוס מפירוק.
עמודים: 1 2
Reference URL's