שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24
19-Aug-2014, 0:42
הודעה: #11
RE: 24
(19-Aug-2014 0:31)אייל ס כתב:  
(19-Aug-2014 0:24)אופיר34 כתב:  אתה יודע, רק לפני כמה ימים אלה שאומרים שהכל שבור דיברו אחרת ואני מבטיח לך שאם בטעות נעשה תוצאה טובה בשבת הם שוב יתהפכו. איך אמר פה מישהו , לא צריך לצאת במחולות בגלל משחק טוב יחסית שבוע שעבר ולא צריך לפתוח סוכת אבלים בגלל משחק גרוע השבוע.
רובנו רואים איפה הבעיות הגדולות שלנו ואני בטוח שמזרחי לא רואה דברים אחרים. הוא אומנם תכנן קבוצה אחרת ממה שקיבל בפועל אבל אני בטוח שגם בסגל הנוכחי עם תיקונים מסוימים שיהיו חייבים לקרות הקבוצה תראה אחרת.
בקיצור, כמו תמיד... נפגש במחזור 10...

עזבו אותי מאגדת המחזור העשירי,דברים שרואים במשחקי האימון ובגביע הטוטו יראו גם במחזורים הראשונים במידה ולא יעשה מעשה והשימוש בחומר הקיים(וזה מה ישש),יהיה שונה ואלו שיעלו יעשו את שצריך לעשות וב120 אחוז,במחזור עשירי נבכה את מר גורלנו.

זה לא אגדה. זה המציאות. נכון שראינו במשחקי האימון ובטוטו דברים מדאיגים שדורשים טיפול אבל גם ראינו כמה דברים אחרים (למשל,בלם איכותי, קשר אחורי חרוץ, מגן ימני שתומך הרבה בהתקפות, קאיודה שעושה מהומות). זאת קבוצה חדשה שצריכה את הזמן שלה וכן, צריכה לעבור כמה תיקונים. כבר היו מקרים מעולם של קבוצות שפתחו לא טוב והתאוששו בשלבים מאוחרים יותר. אין פה חוקים.
בשלב הזה כבר אי אפשר לעשות יותר מדי מהפכות. אני בעד לסמוך על הצוות המיקצועי וכן לתת לקבוצה לרוץ כמה מחזורים לפני שגוזרים את דינה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אופיר34's post:
yaron73 (1919-0808-2014201420142014)
19-Aug-2014, 0:42
הודעה: #12
גם אצל בנין במחזור העשירי עוד הסתכלנו על פליאוף עליון.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
19-Aug-2014, 0:44
הודעה: #13
(19-Aug-2014 0:24)אופיר34 כתב:  אתה יודע, רק לפני כמה ימים אלה שאומרים שהכל שבור דיברו אחרת ואני מבטיח לך שאם בטעות נעשה תוצאה טובה בשבת הם שוב יתהפכו. איך אמר פה מישהו , לא צריך לצאת במחולות בגלל משחק טוב יחסית שבוע שעבר ולא צריך לפתוח סוכת אבלים בגלל משחק גרוע השבוע.
רובנו רואים איפה הבעיות הגדולות שלנו ואני בטוח שמזרחי לא רואה דברים אחרים. הוא אומנם תכנן קבוצה אחרת ממה שקיבל בפועל אבל אני בטוח שגם בסגל הנוכחי עם תיקונים מסוימים שיהיו חייבים לקרות הקבוצה תראה אחרת.

אני מקנא בך שלא ראית את מה שאנחנו ראינו. זה לא היה משחק גרוע, זו היתה התבטלות מוחלטת. באה קבוצה ופירקה אותך. הניעה כדור כאילו היא ברצלונה ונתניה אומנם התפרצה פעמיים אבל מעבר לזה לא נגעה בכדור, רק רצה לרוחב מצד לצד. שחקני הפועל יושבים לך על ה16 שחקני ההגנה שלך אפילו לא מסוגלים להעביר את הכדור לקישור. 4-5 נגיעות ואיבדנו. לא זוכר מתי ראיתי משחק כזה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
19-Aug-2014, 0:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Aug-2014 על ידי 1:31 אופיר34.)
הודעה: #14
24
(19-Aug-2014 0:44)טל.מ כתב:  

אני מקנא בך שלא ראית את מה שאנחנו ראינו. זה לא היה משחק גרוע, זו היתה התבטלות מוחלטת. באה קבוצה ופירקה אותך. הניעה כדור כאילו היא ברצלונה ונתניה אומנם התפרצה פעמיים אבל מעבר לזה לא נגעה בכדור, רק רצה לרוחב מצד לצד. שחקני הפועל יושבים לך על ה16 שחקני ההגנה שלך אפילו לא מסוגלים להעביר את הכדור לקישור. 4-5 נגיעות ואיבדנו. לא זוכר מתי ראיתי משחק כזה.

אתה יכול לקנא בי רק בגלל המקום שאני נמצא בו עכשיו ולא בגלל שום דבר אחר...
מה אנחנו מהיום אוהדים ?? לא ראינו זוועות כאלה בחיינו ? ראינו גם ראינו ואף יותר גרועים מאלה. בהתחייבות.
וכמו שנראנו רע מול הפועל ראינו גם דברים אחרים מול מכבי למשל. ראינו יותר לחימה , יותר מצבים ופחות התבטלות. וגם מול מכבי לא לחצנו מספיק ונתנו להם לפרקים להניע ללא הפרעה, אבל מצד שני ראינו כמה התקפות יפות מצד ימין בעיקר, ראינו למשל את גבי שעושה המון תנועה ותמיד בא לחפש כדור, ראינו (לא אתה...) בלם רומני שקט שיודע להוביל כדור ולסגור כמו שצריך, ראינו את קאיודה מטריד ומייצר מצבים (כל עוד היה רגוע...).
בקיצור, ראינו מכאן ומכאן. נכון שהיו פה ציפיות לפלי אוף עליון וכרגע זה נראה רחוק, אבל אני למדתי שבעונה של 35 מחזורים מליון ואחד תהפוכות יכולים לקרות.
לא יכול לקבל שום חוות דעת קיצונית ,לטוב ולרע, שבוע לפני פתיחת הליגה.

(19-Aug-2014 0:42)amir כתב:  גם אצל בנין במחזור העשירי עוד הסתכלנו על פליאוף עליון.

אז עכשיו תנגנו על העונה הזאת כל החיים ??
אתה יודע כמה פעמים שמעתי דברים דומים בשלבי טרום העונה ב 25 שנה שאני אוהד ?
כן, לפעמים הנבואות מגשימות את עצמן ,אבל בדר״כ הם מתבררות כעוד אימרה שנאמרת מראייה חרדתית ולא יותר מזה.
19-Aug-2014, 3:14
הודעה: #15
אני מאמין בצוות המקצועי!!! אף אחד פה לא הזכיר את מנצ׳סטר יונייטד ניצחו את כל משחקי האימון הגיעו למשחק ראשון בליגה והפסידו אנחנו אמנם לא ניצחנו שום משחק אימון (למיטב זכרוני) וננצח בשבת תזכרו שאמרתי...
19-Aug-2014, 8:24
הודעה: #16
(19-Aug-2014 3:14)דוד חטב כתב:  אני מאמין בצוות המקצועי!!! אף אחד פה לא הזכיר את מנצ׳סטר יונייטד ניצחו את כל משחקי האימון הגיעו למשחק ראשון בליגה והפסידו אנחנו אמנם לא ניצחנו שום משחק אימון (למיטב זכרוני) וננצח בשבת תזכרו שאמרתי...
אז אמרת,שליש סיכויים שאתה צודק (על הנייר).
ובתור אחד שעסק בנוער ובבניה ובעתיד,מה אתה רואה בשנתיים האחרונות שגורם לך לאופטימיות לקראת העונה הנוכחית?
אגב,גם ניצחון בשבת(וגם הפסד),לא ישנה את הרגשתי הלא נוחה מהסיטואציה.
19-Aug-2014, 9:10
הודעה: #17
(19-Aug-2014 3:14)דוד חטב כתב:  אני מאמין בצוות המקצועי!!! אף אחד פה לא הזכיר את מנצ׳סטר יונייטד ניצחו את כל משחקי האימון הגיעו למשחק ראשון בליגה והפסידו אנחנו אמנם לא ניצחנו שום משחק אימון (למיטב זכרוני) וננצח בשבת תזכרו שאמרתי...
נגיד שננצח( תמשיך לחלום )אז פתאום הקבוצה תהיה מהירה יותר...תלחץ יותר...שטויות...הקבוצה חלשה מאד מאד...צריך להפטר משומנים מיותרים עם זה בהנהלה( מוטלה ) ועם זה בשחקנים...שריקי..רול...הרוש...אברג'יל. ..שלו...שטרית..דודו....ולהנחית שחקנים פנויים( ולא חסר )....וכן אפשר גם להשאיל שחקנים..המטרה (להשאר בליגה )חשובה יותר מכל עקרון. ..
19-Aug-2014, 13:03
הודעה: #18
עשיתם מהקבוצה הזאת כלום,זה נכון שצריך חיזוק אבל המטרה היא להישאר בליגה?! יש כאן קבוצה יותר טובה ממה שהייתה לבנין ואני סומך על יוסי מזרחי שתהיה עונה טובה(5-8),מה שבטוח, כדורגל יפה לא יהיה העונה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים