מכבי נתניה

גירסה מלאה: 24
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
24 עמודי אינטרנט כתבנו מאתמול, על משחק דפוק אחד בגביע הטוטו ...

או שאנחנו דפוקים רצח וברמות קשות
או שחטפנו כזו סטירה מצלצלת שהדיה עוד מתגלגלים..
זה לא בגלל ההפסד זה לא בגלל ההרחקה וזה לא בגלל הטעויות.

זה כנראה בגלל שקלטנו שלא נעשה הרבה בקיץ, ושאנחנו על פתחו של משבר. מה שראינו אתמול זה פרוז'קטור ענק מהבהב באדום מעל הראש שמזכיר לכולנו את טראומת קופס, את ההבנה שהקבוצה חלשה מאוד ולאן שנת הקופס הזו הובילה.
נו מה לעשות שאתה פותח את אותן שיחות כל הזמן ?
עזוב קופס זה לא טל בנין זה יוסי מזרחי אין כמוהו בשבילנו יהיה טוב טל תהיה רגוע
לא פתחתי אף אחת מהן ;-)
לא משנה בכל עץ אתה משתלט עם הדעות שלך עם אותה מנטרה עד שעץ נפתח על x ומסתיים ב q

לי אישית לא משנה זה מעסיק אותי
(18-Aug-2014 23:11)טל.מ כתב: [ -> ]24 עמודי אינטרנט כתבנו מאתמול, על משחק דפוק אחד בגביע הטוטו ...

או שאנחנו דפוקים רצח וברמות קשות
או שחטפנו כזו סטירה מצלצלת שהדיה עוד מתגלגלים..
זה לא בגלל ההפסד זה לא בגלל ההרחקה וזה לא בגלל הטעויות.

זה כנראה בגלל שקלטנו שלא נעשה הרבה בקיץ, ושאנחנו על פתחו של משבר. מה שראינו אתמול זה פרוז'קטור ענק מהבהב באדום מעל הראש שמזכיר לכולנו את טראומת קופס, את ההבנה שהקבוצה חלשה מאוד ולאן שנת הקופס הזו הובילה.

לצערי (או לשמחתי...) , עקב מגבלות חומרה בחבל טירול הצלחתי לראות כמה דקות בלבד שכללו החמצה גדולה של שריקי והגול הראשון שמבחינתי ללויטה יש חלק גדול בו (כדור חצי שעה באוויר. למה לא יצא ??). גם לא עברתי על כל העמודים שנכתבו פה אבל אני תאמין לי שאני מכיר את כל הנפשות הפועלות פה בשביל להבין בדיוק מי אמר מה....
מה חסר לקבוצה כולם יודעים. איזה חלקים במערך מספיק איכותיים, גם כולם יודעים (למרות שאצל טל מ. אין אף פעם דברים איכותיים). מכאן כמובן עד פתחו של משבר ועד ירידת ליגה (ובמקום לדבר ברמזים אתה יכול להשתמש במילים המפורשות. תאמין לי שבבוא היום אני אזכיר לך את זה בכל מקרה) יש עוד מרחק.
ואני מבין שאתה נישא עדיין על גלי ״ההצלחה״ של הירידה האחרונה, אבל אני מציע לך שוב בפעם המיליון לקחת אוויר ולהרגיע עם המשברים וירידת הליגה במחזור מינוס אחד. אתה לא רוצה שדיקטטורה יושעה פעם שנייה בגללך נכון ??
יוסי מזרחי הוא לא טל בנין. יש לו ניסיון, יש לו ידע ואני בטוח שהוא רואה בדיוק את מה שאנחנו רואים. לטוב ולרע. אני סומך עליו שידע לעשות את התיקונים הנחוצים.
אני יודע שזה לא יעזור ובכל זאת אני יורד על ברכי ומבקש להיות סבלניים ולחכות עוד קצת עם הנבואות השגרתיות של תחילת עונה.
טוב כי אתה בחור חיובי בסך הכל. מה אתה אשם שאתה עובד בקודאק ... אבל למען האיזון תתעלם ממה שכתבתי ובוא נסכים שאני חסר מושג. תקרא את מה שדוויד ואסף כתבו. נראה מה תחשוב אז.
זה שהם כתבו לא הופך אותם לצודקים טל
אין פה צדק מוחלט. אבל אם כל כך הרבה חושבים שמשהו שבור אולי הוא שבור.
אתה יודע, רק לפני כמה ימים אלה שאומרים שהכל שבור דיברו אחרת ואני מבטיח לך שאם בטעות נעשה תוצאה טובה בשבת הם שוב יתהפכו. איך אמר פה מישהו , לא צריך לצאת במחולות בגלל משחק טוב יחסית שבוע שעבר ולא צריך לפתוח סוכת אבלים בגלל משחק גרוע השבוע.
רובנו רואים איפה הבעיות הגדולות שלנו ואני בטוח שמזרחי לא רואה דברים אחרים. הוא אומנם תכנן קבוצה אחרת ממה שקיבל בפועל אבל אני בטוח שגם בסגל הנוכחי עם תיקונים מסוימים שיהיו חייבים לקרות הקבוצה תראה אחרת.
בקיצור, כמו תמיד... נפגש במחזור 10...
(19-Aug-2014 0:24)אופיר34 כתב: [ -> ]אתה יודע, רק לפני כמה ימים אלה שאומרים שהכל שבור דיברו אחרת ואני מבטיח לך שאם בטעות נעשה תוצאה טובה בשבת הם שוב יתהפכו. איך אמר פה מישהו , לא צריך לצאת במחולות בגלל משחק טוב יחסית שבוע שעבר ולא צריך לפתוח סוכת אבלים בגלל משחק גרוע השבוע.
רובנו רואים איפה הבעיות הגדולות שלנו ואני בטוח שמזרחי לא רואה דברים אחרים. הוא אומנם תכנן קבוצה אחרת ממה שקיבל בפועל אבל אני בטוח שגם בסגל הנוכחי עם תיקונים מסוימים שיהיו חייבים לקרות הקבוצה תראה אחרת.
בקיצור, כמו תמיד... נפגש במחזור 10...

עזבו אותי מאגדת המחזור העשירי,דברים שרואים במשחקי האימון ובגביע הטוטו יראו גם במחזורים הראשונים במידה ולא יעשה מעשה והשימוש בחומר הקיים(וזה מה ישש),יהיה שונה ואלו שיעלו יעשו את שצריך לעשות וב120 אחוז,במחזור עשירי נבכה את מר גורלנו.
עמודים: 1 2
Reference URL's