שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עומר פרץ
15-Feb-2014, 20:26
הודעה: #51
RE: עומר פרץ
עומר ורד אפילו לא פותח בהרכב של קבוצה במקום אחרון בליגת העל אנחנו לא עיר מקלט אפשר לחפש משהו יותר טוב לא כל מה שניפלט ממכבי תא צריך לקחת.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Feb-2014, 21:05
הודעה: #52
עומר פרץ
להשאיר את טופי נשמעת לי אופציה מוצלחת יותר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Feb-2014, 21:33
הודעה: #53
(15-Feb-2014 21:05)טל.מ כתב:  להשאיר את טופי נשמעת לי אופציה מוצלחת יותר.

רציתי לשאול אותך, האם נרגעת קצת אחרי ההיסטריה של לפני שבועיים?
אתה עדיין חושב שאני שחצן?
15-Feb-2014, 21:41
הודעה: #54
עומר פרץ
א. אף אחד לא היה בהיסטריה. זה שתחזור על זה מאה פעמים לא הופך את זה לאמת. נדמה לי שגם אתה קלטת פתאום כמה טופי חיוני לקבוצה.
ב. אם תחזור לאחור תקרא שגם אני כתבתי ששני המשחקים הקרובים (הרצליה ואשקלון) הם סמן דרך וחייבים 6 נק כדי לסמן סופית את העליה . לשמחתי הקבוצה עמדה בזה.
ג. אני לא נוטה לזלזל באף ליגה ובאף יריב בעיקר כשאני רואה איך הקבוצה שלי משחקת. אתה כן. מה זה אומר לדעתך?

15-Feb-2014, 22:11
הודעה: #55
(15-Feb-2014 21:41)טל.מ כתב:  א. אף אחד לא היה בהיסטריה. זה שתחזור על זה מאה פעמים לא הופך את זה לאמת. נדמה לי שגם אתה קלטת פתאום כמה טופי חיוני לקבוצה.
ב. אם תחזור לאחור תקרא שגם אני כתבתי ששני המשחקים הקרובים (הרצליה ואשקלון) הם סמן דרך וחייבים 6 נק כדי לסמן סופית את העליה . לשמחתי הקבוצה עמדה בזה.
ג. אני לא נוטה לזלזל באף ליגה ובאף יריב בעיקר כשאני רואה איך הקבוצה שלי משחקת. אתה כן. מה זה אומר לדעתך?

כנראה זה היה טל מ. אחר פה לפני שבועיים.
הזילזול שלי לא נובע מזה שהקבוצה כל כך טובה, אלא מהעובדה שהיא משחקת בליגה כל כך שכונתית על גבול החובבנית, ככה שאם נשחק אפילו גרוע ושבלוני יותר עדיין נהיה רמה אחר מעל כולם.
15-Feb-2014, 22:25
הודעה: #56
(15-Feb-2014 20:26)amir כתב:  עומר ורד אפילו לא פותח בהרכב של קבוצה במקום אחרון בליגת העל אנחנו לא עיר מקלט אפשר לחפש משהו יותר טוב לא כל מה שניפלט ממכבי תא צריך לקחת.

אין לו סיכוי לפתוח שם. משחקים שם עוז ראלי ואיציק עזוז, שחקני ליגה טובים שמזוהים מאוד עם המועדון וקשה להזיז שחקנים כאלה.
במכבי תל אביב הוא נקלע למצב הזוי. איתן טיבי הגיע ותפס את מקומו של שרן ייני וכדי שלא יחול פיחות במעמדו של הקפטן, הוא זז ימינה על חשבונו של עומר ורד.

ראיתי אותו בהפועל חיפה ובמשחקים שהוא עוד פתח במכבי תל אביב. הוא מגן מעולה. גבוה, מהיר, טכני ועם משחק קו. בכמה רמות מעל טוברנו פינס. תוך שנתיים אנחנו עושים ממנו שחקן נבחרת.

אין שום קשר לעובדה שהוא יוצא מכבי תל אביב וזה לא צריך להיות שיקול מבחינתנו לגבי אילו שחקנים נצרף לקבוצה.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
15-Feb-2014, 22:28
הודעה: #57
(15-Feb-2014 22:25)אבירמבו המכבי כתב:  
(15-Feb-2014 20:26)amir כתב:  עומר ורד אפילו לא פותח בהרכב של קבוצה במקום אחרון בליגת העל אנחנו לא עיר מקלט אפשר לחפש משהו יותר טוב לא כל מה שניפלט ממכבי תא צריך לקחת.

אין לו סיכוי לפתוח שם. משחקים שם עוז ראלי ואיציק עזוז, שחקני ליגה טובים שמזוהים מאוד עם המועדון וקשה להזיז שחקנים כאלה.
במכבי תל אביב הוא נקלע למצב הזוי. איתן טיבי הגיע ותפס את מקומו של שרן ייני וכדי שלא יחול פיחות במעמדו של הקפטן, הוא זז ימינה על חשבונו של עומר ורד.

ראיתי אותו בהפועל חיפה ובמשחקים שהוא עוד פתח במכבי תל אביב. הוא מגן מעולה. גבוה, מהיר, טכני ועם משחק קו. בכמה רמות מעל טוברנו פינס. תוך שנתיים אנחנו עושים ממנו שחקן נבחרת.

אין שום קשר לעובדה שהוא יוצא מכבי תל אביב וזה לא צריך להיות שיקול מבחינתנו לגבי אילו שחקנים נצרף לקבוצה.
בכמה רמות מעל טוברנו פינס. בזה אני מסכים אתמול ראינו כמה שטופי זה ביזבוז של שחקן זר.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
15-Feb-2014, 23:40
הודעה: #58
עומר פרץ
(15-Feb-2014 22:11)פיליפצוק כתב:  
(15-Feb-2014 21:41)טל.מ כתב:  א. אף אחד לא היה בהיסטריה. זה שתחזור על זה מאה פעמים לא הופך את זה לאמת. נדמה לי שגם אתה קלטת פתאום כמה טופי חיוני לקבוצה.

כנראה זה היה טל מ. אחר פה לפני שבועיים.
הזילזול שלי לא נובע מזה שהקבוצה כל כך טובה, אלא מהעובדה שהיא משחקת בליגה כל כך שכונתית על גבול החובבנית, ככה שאם נשחק אפילו גרוע ושבלוני יותר עדיין נהיה רמה אחר מעל כולם.

לא. אני מודה שהנושא של טופי העלה לי את הסעיף והזכיר לי נתניה אחרת. כזו שמנסה למכור את עזרא ביום האחרון של חלון ההעברות. אני במקום נתניה מחתים את טופי לעוד שנתיים ואתמול.
לגבי הזלזול ... אמרתי לך .. אחרי שאני רואה את נתניה השנה אני לא מזלזל גם בשחקנים בשכונה של אבירם.. וזה נכון - למעשה כבר עלינו בגלל השכונתיות של הליגה ולא בגלל שאנחנו משחקים מדהים.

15-Feb-2014, 23:49
הודעה: #59
טל , אני גם מחזיק מטופי אבל אני בדעה שאם אפשר להביא לעונה הבאה את אלעד גבאי ממכבי חיפה שגם ככה מתייבש בספסל או ביציע אז עדיף אותו אבל אם לא אז רק את טופי
צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים