מכבי נתניה

גירסה מלאה: עומר פרץ
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
כמה מילים טובות לעומר פרץ שעושה שיפור ענק,נלחם,מתאבד על כדורים,ממש כול הכבוד לו!!
אני לא יודע אם לצחוק או לבכות .. אתה רציני ?
אתמול,הוא וצלישר היו הכי חלשים על המגרש יחד עם ערן לוי...
כן הוא רציני, באמת כל הכבוד לו. זה לא סתם שהוא מועדף בהרכב על שלו מנשה, הוא עושה את כל מה ששלו לא עושה.
ממתי שלו קשר אחורי ..? עומר פרץ פשוט שחקן גרוע נקודה. כשהוא וצלישר מחזיקים את הקישור שלנו אני יודע שאפשר ללכת לישון ... כל עוד נתניה לא תיפתר מהשניים האלה בהרכב הראשון לא נגיע לשום מקום.
ועוד אמרו לי שיש לי דיעות קדומות....
עומר פרץ לא עילוי ובטוח שהוא לא קשר אחורי בטבעו (ולא יהיה), אבל אתמול במחצית השנייה עומר פרץ היה מספר אחד במגרש. תיקל, עשה גליצ'ים, הוציא קדימה את הקבוצה ובהחלט היה טוב. מותר לפרגן למרות שזה לא מצרך נפוץ.
אני לא אומר שקבוצה בליגת העל צריכה להבנות על עומר פרץ אבל בליגה לאומית לעומר פרץ יש מקום ולדעתי גם לקבוצות מסוימות בליגת העל הוא יכול לעזור.
(12-Feb-2014 18:48)אופיר34 כתב: [ -> ]ועוד אמרו לי שיש לי דיעות קדומות....
עומר פרץ לא עילוי ובטוח שהוא לא קשר אחורי בטבעו (ולא יהיה), אבל אתמול במחצית השנייה עומר פרץ היה מספר אחד במגרש. תיקל, עשה גליצ'ים, הוציא קדימה את הקבוצה ובהחלט היה טוב. מותר לפרגן למרות שזה לא מצרך נפוץ.
אני לא אומר שקבוצה בליגת העל צריכה להבנות על עומר פרץ אבל בליגה לאומית לעומר פרץ יש מקום ולדעתי גם לקבוצות מסוימות בליגת העל הוא יכול לעזור.
לי בטח שאין דעות קדומות לגביו והאמת שהיו לו מספר פעולות חיוביות,אתמול
אבל....ואבל ענקי,שפת הגוף שלו במגרש,הגישה שלו למשחק במשחק,ה"דיוק" שלו,הכמעט שלו ....גורם לי להרגיש לא נוח שאלו השחקנים שעולים לדשא בקבוצה שתקציבה 14 מיליון ש"ח,מובילה את הליגה השניה והגיעה ל8 הגדולות בגביע.
(12-Feb-2014 18:21)תומר חרוב כתב: [ -> ]כן הוא רציני, באמת כל הכבוד לו. זה לא סתם שהוא מועדף בהרכב על שלו מנשה, הוא עושה את כל מה ששלו לא עושה.

במיוחד בבישולים ושערים...Confused
(12-Feb-2014 19:07)אייל ס כתב: [ -> ]
אבל....ואבל ענקי,שפת הגוף שלו במגרש,הגישה שלו למשחק במשחק,ה"דיוק" שלו,הכמעט שלו ....גורם לי להרגיש לא נוח שאלו השחקנים שעולים לדשא בקבוצה שתקציבה 14 מיליון ש"ח,מובילה את הליגה השניה והגיעה ל8 הגדולות בגביע.

לא יכולתי לכתוב את זה יותר טוב.
(12-Feb-2014 19:07)אייל ס כתב: [ -> ]
בוא אני אגיד לך משהו שיגרום פה לכל הפורום לקפוץ עלי - שפת הגוף של השחקן מספר אחד שלנו מתאימה לקבוצה שתקציבה 14 שקל אבל כמה הברקות שלו מצליחות כנראה להאפיל על שפת הגוף...
אני אומר שוב, זה לא השחקן שהייתי בונה עליו קבוצה אבל לליגה שלנו הוא בהחלט ראוי. אני גם לא רואה שחקן בית אחר שעולה עליו וצריך לקבל עדיפות. יש לו דברים חיוביים (מהירות וכושר גופני טוב) ויש לו דברים שליליים (חוסר דיוק במסירות, טכניקה לקויה ועוד כמה...). בגדול ,בינוני שמתאים לליגה הזאת ואפילו יכול לעזור לאימפריה הצהובה....
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's