שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הנוער.
17-Oct-2015, 18:34
הודעה: #51
RE: קבוצת הנוער.
(17-Oct-2015 18:20)אלון כתב:  אם שמעון הרוש וליאור ראובן היו ועדיין המגנים שלך אז כל אחד יכול (גם ויקי כחלון). השאלה כמה סבלנות יש לך עד שיתאקלמו בליגה.
לגבי החוסר דרך/מנטליות וכל החאפריות מסביב, אתה צודק ולכן צריך בעל בית רציני שיעשה גם בדק בית במחלקת הנוער.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

אני בטוח שלך יש את הסבלנות....Undecided

ועוד פעם לזרוק שמות מהעבר זה נחמד רק בוא נבדוק כל מקרה לגופו ונבין אם היה ניתן למצוא אלטרנטיבה במקומם.
הרוש אדיש ומעצבן אבל עולה על כחלון (למרות שזה ימני וזה שמאלי). ליאור ראובן מגן חלש ברמה של כחלון פחות אותי יותר ,אבל בזמנו ששדגני עזב הוא היה האופציה הכי טובה שהיתה קיימת כנראה.

צאו מזה כבר שמישהו מנסה לקפח את שחקני הנוער שלנו. ההיסטוריה מוכיחה שהקבוצה קדמה מספיק שחקנים לבוגרת שהיה מה לקדם. כשיש מה לקדם מקדמים , כשאין אז אין !!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Oct-2015, 18:37
הודעה: #52
איש לא מנסה לקפח שחקני נוער כאידאולוגיה,לעיתים מפספסים בגלל החוסר מקצועיות גם בצד הניהולי וגם בצד המקצועי.
היום אביב בסגל הבוגרים ולכן לא שיחק בנוער,נקווה שלא כעציץ.
17-Oct-2015, 19:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Oct-2015 על ידי 19:42 עידן444.)
הודעה: #53
(17-Oct-2015 18:37)אייל ס כתב:  איש לא מנסה לקפח שחקני נוער כאידאולוגיה,לעיתים מפספסים בגלל החוסר מקצועיות גם בצד הניהולי וגם בצד המקצועי.
היום אביב בסגל הבוגרים ולכן לא שיחק בנוער,נקווה שלא כעציץ.

עציץ פחות דומם ממה שאביב יהיה היום בבוגרת. אני מהמר יותר על כיוון של אבן...

(17-Oct-2015 18:15)אופיר34 כתב:  
(17-Oct-2015 18:01)עידן444 כתב:  טוב לדעת שגילית היום שהכדורגל בארץ פח והכל חובבני אבל השאלה המעניינת היא למה במכבי פ״ת שהיום שיחקנו נגדה מוציאים שחקנים מהכלום שראית היום ובנתניה מעדיפים את הכלום שיש במקומות אחרים...

ממש לא גיליתי את זה היום. אני רואה את זה שנים בכמעט כל משחק של קבוצת הנוער שהייתי.
ואני בכלל לא בטוח שמהכלום שראיתי היום מישהו יגיע (וגם ישחק) בבוגרת של פ"ת. ואם זה יקרה ,דרך אגב, אני ממש לא בעד זה. לא מעלים שחקנים לבוגרת כדי להוכיח למישהו משהו. מעלים שחקנים בעלי פוטנציאל שיכולים לקדם ולהתקדם בבוגרת. לא בכח, לא בכל במצב ולא כי זה החוק, רק כי מיקצועית רואים שיש בהם את המשהו הזה שאין בשחקנים שלא יגיעו לשום מקום.
ככה זה צריך לעבוד בקבוצה מיקצוענית וככה זה עובד. ואנחנו נכון להיום מעדיפים להביא חיזוקים מבחוץ כי אצלנו, כמו שאמרת, כרגע זה באמת כלום, ומבחוץ זה אולי גם כלום ,אבל כלום עדיף על הכלום שלנו.

כואב, לא נעים לאוזן אבל חייבים להפנים את זה....

אני מנסה להבין את קו המחשבה שלך... אתה בעצם חושב שקבוצות הנוער שמהן מכבי פ״ת כן הוציאה שחקנים היית רואה כדורגל שונה? שכשדור אלו ועומר דנינו שיחקו שם בנוער זה היה טוטאל פוטבול?
שילוב שחקנים ממחלקת הנוער בקבוצה הבוגרת היא דרך חיים שם ואצלנו אין דרך. זה ההבדל. זה שהיום ראית כלום רק מחזק את מה שאני אומר כל הזמן. כל הקשקושים של פיליפצ׳וק על זה שצריך ללכת ללמוד מה קורה במכבי פ״ת הם תלושים מהמציאות. כל הכדורגל שלנו הוא כלום- בטח בגילאים הצעירים. יש כאלה שמפיקים מהכלום שלהם יותר בכך שנותנים לשחקנים את הגב להפיק יותר ולמצות את הפוטנציאל.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים