שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הלוואי....
10-Nov-2014, 12:54
הודעה: #11
RE: הלוואי....
(10-Nov-2014 12:18)mordii2 כתב:  
(10-Nov-2014 12:03)פיליפצוק כתב:  
(10-Nov-2014 11:36)דוד חטב כתב:  מערן לוי לא נמאס לך???

נמאס לי יותר מהבלופים שאתה מיחצ"ן פה ועוד קורא להם כישרונות מקומיים.
ערן לוי לפחות יודע לעצור כדור, להרים ראש, לקבל לרוב החלטות נכונות ולא שקופות ולתת מסירה בין אם היא קצרה ובין אם היא ארוכה על כל המגרש ו- 90% מהמקרים זה גם מגיע ליעד.
תאמין לי פיליצוק שאני מת שערן לוי ישתנה ויהיה באמת הכוכב של נתניה
אתמול נתניה שחקה בעשרה שחקנים כול המשחק ערן אתמול לא היה במגרש בכלל ואם זה נכון מה שעמיחי אמר אתמול שיוסי צעק אליו למה לא מסר כמו שצריך לקיודה וערן ענה לו כי פעמים הייתי לבד ולא מסר לי אז באמת הגענו לשפל חדש

לא מעריץ של ערן לוי ולא מקורב אליו אבל מטריף אותי שאוהדים "באים עליו" ובו בזמן נותנים קרדיט ותופסים לי מבלופים מקומיים שכדור לא יודעים לעצור או למסור.
"תנקה" מההרכב ומהסגל את כל שחקני הליגה לאומית האלה ואז אפשר להתפנות לסוגיית ערן לוי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Nov-2014, 13:01
הודעה: #12
(10-Nov-2014 12:20)עידן444 כתב:  נמאס לי להיכנס לכאן אחרי כל הפסד ולחשוב שאני אוהד את בשר התותחים של הליגה.
ח'ברה- מה שקורה כאן זו היסחפות ברמות שמתאימות לקבוצה עם שבעה הפסדים בשמונה משחקים שלא מסוגלת להגיע לשער היריבה.
למי שלא שם לב, אמנם הם לא היו צהובים אתמול, אבל הכחולים האלה ששיחקו נגדנו אתמול היו מכבי ת"א.
המשחק אתמול בקלות יכול היה להיגמר בתיקו.

0-3
0-2
1-3
1-4
2-5

אלה התוצאות של מכבי ת"א העונה...

נראה לי שלחלק מכם השתבש משהו בעונה הזו בלאומית...

נראה לי שבדיוק ככה חושב מזרחי. עכשיו תקרא טוב את מה שכתבת ותחשוב איפה נתניה נכשלה. וסליחה אני פשוט לא מקבל את זה. תעקוב אחרי ברצלונה ותראה איך קבוצה ששווה מאות מליוני יורו יורקת דם נגד קבוצות ששווין 5% ממנה. נתניה אתמול השאירה הכל על הדשא ? מה היתה המטרה בכלל ? להעביר שעה וחצי בשביל החוויה ? השחקנים האלה לא מוכשרים. זה נכון. אבל האשם בכל הסיטואציה הזו הוא אדון מזרחי. כבר נכשלת בחירה ? לפחות תנסה לאתגר את מכבי ת"א ? למה מכבי ת"א יכולה ללחוץ 90 דק על נתניה ונתניה לא יכולה ללחוץ 5 דק ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Nov-2014, 13:22
הודעה: #13
(10-Nov-2014 12:54)פיליפצוק כתב:  
(10-Nov-2014 12:18)mordii2 כתב:  
(10-Nov-2014 12:03)פיליפצוק כתב:  

נמאס לי יותר מהבלופים שאתה מיחצ"ן פה ועוד קורא להם כישרונות מקומיים.
ערן לוי לפחות יודע לעצור כדור, להרים ראש, לקבל לרוב החלטות נכונות ולא שקופות ולתת מסירה בין אם היא קצרה ובין אם היא ארוכה על כל המגרש ו- 90% מהמקרים זה גם מגיע ליעד.
תאמין לי פיליצוק שאני מת שערן לוי ישתנה ויהיה באמת הכוכב של נתניה
אתמול נתניה שחקה בעשרה שחקנים כול המשחק ערן אתמול לא היה במגרש בכלל ואם זה נכון מה שעמיחי אמר אתמול שיוסי צעק אליו למה לא מסר כמו שצריך לקיודה וערן ענה לו כי פעמים הייתי לבד ולא מסר לי אז באמת הגענו לשפל חדש

לא מעריץ של ערן לוי ולא מקורב אליו אבל מטריף אותי שאוהדים "באים עליו" ובו בזמן נותנים קרדיט ותופסים לי מבלופים מקומיים שכדור לא יודעים לעצור או למסור.
"תנקה" מההרכב ומהסגל את כל שחקני הליגה לאומית האלה ואז אפשר להתפנות לסוגיית ערן לוי.
לא שכחתי ולא נשכח שערן עלה אותנו ליגה אבל כרגע אתה מסכים שיש בעיה אין מי שינהל את המשחק של נתניה אין מי שיתן להגנה עלק הגנה לנשום קצת אתמול לא החזקנו בכדור יותר מחמש שניות וכבר התקפה חדשה ערן אתמול היה חושך יכול להיות שהוא היה חולה אבל חשוך
11-Nov-2014, 9:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Nov-2014 על ידי 9:48 דוד חטב.)
הודעה: #14
(10-Nov-2014 12:01)אסףג כתב:  

האמת דוד לא. ממש לא. לו לפחות יש משהו שמזכיר כישרון. שבשבילו באים לראות משחק. יש לו גם נפנופי ידיים ומזג חם. אבל הוא שחקן.
ואשאל אותך שאלה נגדית, מירין חסן ועידו לוי ושאר פירות העונה בשקל תשעים שעלו מהנוער אצלנו, לא נמאס לך? הרי מירין ועידו לא תוכל להרכיב בלם לגיטימי אחד לליגת העל.
אבל זה יפה שאתה עוד מקווה...

נמאס לי מערן כי הוא לא תורם כלום .
לצלישר (עונה שלישית)מבחינתי ביום ראשון נגמר הקרדיט
לגבי עידו מתקצר הפתיל ואם לא נראה שיפור משמעותי ביכולת ובמנהיגות בכל זאת הוא כבר ותיק צריך בסוף העונה להיפרד.
לגבי ירין עדיין מאד מוקדם מכמה סיבות לא קיבל צ׳אנס אמיתי לכמה משחקים רצופים וגם לא שיחק ליד בלם איכותי...
ההבדל בין ירין ועידו לערן שערן אם הוא לא בהרכב הוא מחרב לך את חדר הלבשה וכל מחליף ראוי מנוטרל (רודי חדד) לעומת ירין ועידו שיש ומביאים להם תחליפים שיתמודדו איתם...גביש וכו...
תפסיקו עם השטות שאני מיחצן אני הראשון להגיד ביקורת על המועדון על שגב לא חסכתי, על מזרחי לא חסכתי, על קובי וגיל, על בני לם וכמובן גם על שחקנים כבודדים וגם על כאלה שיש לי אליהם טיפה יותר חיבה ...טובת מכבי נתניה מעל הכל !!!

אגב אני הרבה יותר חושש ממצב קבוצת הנוער העונה ממצב הבוגרים...
וגם שם כלום לא קורה...זה יהיה אסון ספורטיבי אם חלילה נרד ליגה שניה לפני שהשנתון הכי חזק עולה לנוער...ואני שומע תגובות שיש יותר חלשות מאיתנו וזה מפחיד אותי...
אגב טל מ. הקבוצה של הבן שלך מניעה כדור ?
11-Nov-2014, 10:10
הודעה: #15
Re: RE: הלוואי....
(10-Nov-2014 11:51)משה.ד כתב:  גם אני בעד כאן ועכשיו. אם ליוסי יש טיפת כבוד הוא צריך במיידי לפנות לבעלים עמ ששחרר אותו מהתפקיד ולוותר על הפיצויים. הוא כבר עשה ממילא נזק כספי לא קטן לבעלים בבחירות שחקני החיזוק. לבנאדם אין מושג באימון וכשלון טוטלי בבחירת שחקני חיזוק. יוסי הביתה יחד עם כל הצוות שלך. תבחר לך עיסוק אחר כי באימון אין לך מושג. נמאסת על כל האוהדים
אני בטוח כשגם אתם פישלתם בעבודה( ומי לא. ..) פניתם לבוס וביקשתם להתפטר ללא פיצויים.
11-Nov-2014, 10:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Nov-2014 על ידי 10:50 עידן444.)
הודעה: #16
(11-Nov-2014 9:38)דוד חטב כתב:  
(10-Nov-2014 12:01)אסףג כתב:  

האמת דוד לא. ממש לא. לו לפחות יש משהו שמזכיר כישרון. שבשבילו באים לראות משחק. יש לו גם נפנופי ידיים ומזג חם. אבל הוא שחקן.
ואשאל אותך שאלה נגדית, מירין חסן ועידו לוי ושאר פירות העונה בשקל תשעים שעלו מהנוער אצלנו, לא נמאס לך? הרי מירין ועידו לא תוכל להרכיב בלם לגיטימי אחד לליגת העל.
אבל זה יפה שאתה עוד מקווה...

נמאס לי מערן כי הוא לא תורם כלום .
לצלישר (עונה שלישית)מבחינתי ביום ראשון נגמר הקרדיט
לגבי עידו מתקצר הפתיל ואם לא נראה שיפור משמעותי ביכולת ובמנהיגות בכל זאת הוא כבר ותיק צריך בסוף העונה להיפרד.
לגבי ירין עדיין מאד מוקדם מכמה סיבות לא קיבל צ׳אנס אמיתי לכמה משחקים רצופים וגם לא שיחק ליד בלם איכותי...
ההבדל בין ירין ועידו לערן שערן אם הוא לא בהרכב הוא מחרב לך את חדר הלבשה וכל מחליף ראוי מנוטרל (רודי חדד) לעומת ירין ועידו שיש ומביאים להם תחליפים שיתמודדו איתם...גביש וכו...
תפסיקו עם השטות שאני מיחצן אני הראשון להגיד ביקורת על המועדון על שגב לא חסכתי, על מזרחי לא חסכתי, על קובי וגיל, על בני לם וכמובן גם על שחקנים כבודדים וגם על כאלה שיש לי אליהם טיפה יותר חיבה ...טובת מכבי נתניה מעל הכל !!!

אגב אני הרבה יותר חושש ממצב קבוצת הנוער העונה ממצב הבוגרים...
וגם שם כלום לא קורה...זה יהיה אסון ספורטיבי אם חלילה נרד ליגה שניה לפני שהשנתון הכי חזק עולה לנוער...ואני שומע תגובות שיש יותר חלשות מאיתנו וזה מפחיד אותי...
אגב טל מ. הקבוצה של הבן שלך מניעה כדור ?
עוד פעם צלישר חסן ועידו לוי?????? יאללה מספיקקקקקקקק
הבאנו זרים לעמדות מפתח שנראים כמו תחת וכל משחק עושים טעויות של כלא, ונראים אפילו פחות טוב מצלישר, חסן ועידו לוי ומצאתם להפיל את כל התיק עליהם? שים את עידו לוי ליד אחד כמו אמיר שלח, ואת צלישר ליד אחד כמו טל בנין ומבטיח לך שתקבל שחקנים אחרים! מצלישר ועידו לוי אתם מצפים שיחזיקו את הקבוצה? רדו מהם כבר!!!
לפני המשחק נגד מכבי ת"א אף אחד לא נתן סיכוי. כולם הימרו על בין הפסד לתבוסה. הגענו לכמות מצבים של גול שבחיים לא חלמתי שנגיע מול מכבי ת"א בבלומפילד, והפסדנו 3-1 כשתיקו היה יותר משקף את מה שהתרחש במגרש. הפסדנו לקבוצה הכי טובה בארץ, בבית שלה, שנראה לי שפעם אחרונה שהיא הפסידה שם היתה ב 1914, ואתם כבר יומיים מבלבלים את המוח כאילו חטפנו 5 מעכו וירדנו ליגה!!!!!! לא נמאס לכם??????????

ערן לוי לא תורם כלום? זה השחקן היחיד חוץ מקאיודה שקבוצות יריבות בכלל חושבות לבזבז אנרגיה על לנסות להפריע לו כי מהשאר אין יותר מידי מה לדאוג... מעורב ברוב השערים שלנו- אם הוא לא תורם כלום מי תורם????? בוא תגיד לי מי תורם????????????
יש כאן הרבה שתורמים... מתנות לקבוצה היריבה!!
11-Nov-2014, 11:24
הודעה: #17
מציע להסב את אור ברוך לבלם. גבוה, חזק, קופץ גבוהה וגם מהיר. לדעתי יותר מתאים מעידו את חסן בע"מ וסרגי המטר וגרוש שלא מסוגל לקפוץ מעל 2 סמ
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים