מכבי נתניה

גירסה מלאה: הלוואי....
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
הלוואי שאיכשהו, בדרך נס, נתפטר מיוסי ומזרחי ושות׳
כבר הרבה שנים שאני לא זוכר מבוכה כזאת של להיות אוהד נתניה
אני לא זוכר קבוצה כל כך לא מאומנת
לאשתי אמרתי אתמול שבדקה ה65 גג הוא יוציא את מספר 7. אמרתי לה את זה בדקה 55... אחרי כמה דקות היא שאלה אותי איך ידעתי.
נמאס לי...
נמאס לי מהחאפריות של מאמן שמשחק עם 3 בלמים ואף אחד מהם לא קופץ בהרמות.
אם התרגולים שלך לא עובדים, אולי הבעיה בך?
נמאס לי ממאמן שלא מבין ששיטת 3 בלמים מאפשרת חופש למגנים ככה שמגן מהיר יכול לעשות יופי של עבודה על הקו. איאד שחקן נחמד ומסור. הוא לא מגן. קנדה מגן, אם אתה לא צריך תשחרר אותו.
נמאס לי מרן רול ומצלישר. שניהם לא שווים הרבה.
נמאס לי מהעדר כושר גופני במחזור ה8 אחרי 4 חודשים שמתאמנים.
נמאס לי מניהול משחק מפגר, שבלוני וידוע מראש
וגם נמאס לי מנשיפות כמו של לויתן 20 פעם במשחק והקיטורים על שחקנים בפני המצלמות. זה לא יעשה אותם מחוייבים יותר אליך.
נמאס לי מיוסי מזרחי, מאמן חאפר, מיושן, לטעמי מעורב בקומבינות.
הראיונות שלך מראים שגם נמאס לך.
אז בבקשה, שחרר אותנו כשעוד ניתן להציל.
מערן לוי לא נמאס לך???
מה אתה מתפלא על החילוף של "מספר 7"?

בקיץ רצו לקצץ לו בשכר והגיעו לפשרה שהוא יורד לשני שליש משרה ולכן כל משחק הוא יורד בדקה ה-60.

הסכמים צריך לכבד!
(10-Nov-2014 11:23)אסףג כתב: [ -> ]הלוואי שאיכשהו, בדרך נס, נתפטר מיוסי ומזרחי ושות׳
כבר הרבה שנים שאני לא זוכר מבוכה כזאת של להיות אוהד נתניה
אני לא זוכר קבוצה כל כך לא מאומנת
לאשתי אמרתי אתמול שבדקה ה65 גג הוא יוציא את מספר 7. אמרתי לה את זה בדקה 55... אחרי כמה דקות היא שאלה אותי איך ידעתי.
נמאס לי...
נמאס לי מהחאפריות של מאמן שמשחק עם 3 בלמים ואף אחד מהם לא קופץ בהרמות.
אם התרגולים שלך לא עובדים, אולי הבעיה בך?
נמאס לי ממאמן שלא מבין ששיטת 3 בלמים מאפשרת חופש למגנים ככה שמגן מהיר יכול לעשות יופי של עבודה על הקו. איאד שחקן נחמד ומסור. הוא לא מגן. קנדה מגן, אם אתה לא צריך תשחרר אותו.
נמאס לי מרן רול ומצלישר. שניהם לא שווים הרבה.
נמאס לי מהעדר כושר גופני במחזור ה8 אחרי 4 חודשים שמתאמנים.
נמאס לי מניהול משחק מפגר, שבלוני וידוע מראש
וגם נמאס לי מנשיפות כמו של לויתן 20 פעם במשחק והקיטורים על שחקנים בפני המצלמות. זה לא יעשה אותם מחוייבים יותר אליך.
נמאס לי מיוסי מזרחי, מאמן חאפר, מיושן, לטעמי מעורב בקומבינות.
הראיונות שלך מראים שגם נמאס לך.
אז בבקשה, שחרר אותנו כשעוד ניתן להציל.

מדויק להפליא. אבל זה לא יקרה.
גם אני בעד כאן ועכשיו. אם ליוסי יש טיפת כבוד הוא צריך במיידי לפנות לבעלים עמ ששחרר אותו מהתפקיד ולוותר על הפיצויים. הוא כבר עשה ממילא נזק כספי לא קטן לבעלים בבחירות שחקני החיזוק. לבנאדם אין מושג באימון וכשלון טוטלי בבחירת שחקני חיזוק. יוסי הביתה יחד עם כל הצוות שלך. תבחר לך עיסוק אחר כי באימון אין לך מושג. נמאסת על כל האוהדים
(10-Nov-2014 11:36)דוד חטב כתב: [ -> ]מערן לוי לא נמאס לך???

האמת דוד לא. ממש לא. לו לפחות יש משהו שמזכיר כישרון. שבשבילו באים לראות משחק. יש לו גם נפנופי ידיים ומזג חם. אבל הוא שחקן.
ואשאל אותך שאלה נגדית, מירין חסן ועידו לוי ושאר פירות העונה בשקל תשעים שעלו מהנוער אצלנו, לא נמאס לך? הרי מירין ועידו לא תוכל להרכיב בלם לגיטימי אחד לליגת העל.
אבל זה יפה שאתה עוד מקווה...

נמאס לי יותר מהבלופים שאתה מיחצ"ן פה ועוד קורא להם כישרונות מקומיים.
ערן לוי לפחות יודע לעצור כדור, להרים ראש, לקבל לרוב החלטות נכונות ולא שקופות ולתת מסירה בין אם היא קצרה ובין אם היא ארוכה על כל המגרש ו- 90% מהמקרים זה גם מגיע ליעד.
(10-Nov-2014 12:03)פיליפצוק כתב: [ -> ]

זה פשוט האיות האוטומטי. היה צריך להיות כשלונות מקומיים. האיות פשוט תוכנת להיות אופטימי. והאיות האוטומטי גם לא רואה אותם איזה שלוש שנים כמונו.
הם לא אשמים. זה מה יש. אשם הנשפן החרטטן והעוזרים העלובים שלו.
(10-Nov-2014 12:03)פיליפצוק כתב: [ -> ]

ערן לוי לפחות יודע לעצור כדור, להרים ראש, לקבל לרוב החלטות נכונות ולא שקופות ולתת מסירה בין אם היא קצרה ובין אם היא ארוכה על כל המגרש ו- 90% מהמקרים זה גם מגיע ליעד.
תאמין לי פיליצוק שאני מת שערן לוי ישתנה ויהיה באמת הכוכב של נתניה
אתמול נתניה שחקה בעשרה שחקנים כול המשחק ערן אתמול לא היה במגרש בכלל ואם זה נכון מה שעמיחי אמר אתמול שיוסי צעק אליו למה לא מסר כמו שצריך לקיודה וערן ענה לו כי פעמים הייתי לבד ולא מסר לי אז באמת הגענו לשפל חדש
נמאס לי להיכנס לכאן אחרי כל הפסד ולחשוב שאני אוהד את בשר התותחים של הליגה.
ח'ברה- מה שקורה כאן זו היסחפות ברמות שמתאימות לקבוצה עם שבעה הפסדים בשמונה משחקים שלא מסוגלת להגיע לשער היריבה.
למי שלא שם לב, אמנם הם לא היו צהובים אתמול, אבל הכחולים האלה ששיחקו נגדנו אתמול היו מכבי ת"א.
המשחק אתמול בקלות יכול היה להיגמר בתיקו.

0-3
0-2
1-3
1-4
2-5

אלה התוצאות של מכבי ת"א העונה...

נראה לי שלחלק מכם השתבש משהו בעונה הזו בלאומית...
עמודים: 1 2
Reference URL's