שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רשמים מהמשחק- בדגש על רומאריו
06-Oct-2014, 21:07
הודעה: #61
RE: רשמים מהמשחק- בדגש על רומאריו
(06-Oct-2014 20:13)עידן444 כתב:  מישהו היה במשחק? הגענו לימים יפים, משחק אימון ללא אף עיתונאי...

אפשר להגיד מברוק על ניצחון ראשון על קבוצה בליגת העל?

ושלישי או רביעי מתוך איזה 20 משחקים בערך?

מחצית ראשונה עלה בהרכב התקפי שאור ברוך וקאיודה פתחו בהתקפה לפי מה שהבנתי רמארו פירס היה טוב מאוד ירין חסן ואור ברוך כבשו

בחצי השני עלו המחליפים ולא קרה משו מיוחד מלבד הגול של רעננה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Oct-2014, 10:05
הודעה: #62
לא ראיתי שמישהו פירט יותר מדי על המשחק, ומכיוון שהייתי בו אז אוכל לומר..
במחצית הראשונה פתחו- דורי;אבו עביד,ירין חסן,סירגי,שטרית;פירס,צלישר,רול,בן-שושן;קאיודה,אור ברוך.
נתניה שיחקה טוב יותר והיו מלא התקפות.
שטרית היה בינוני אבל לא עשה יותר מדי טעויות.
ירין חסן עשה טעויות פה ושם
צלישר פירס ורול היו הטובים במחצית לדעתי.

במחצית השניה ההרכב היה דורי;ויקי כחלון,עידו לוי, סירגי, הרוש; קנדה, צלישר, דיא סבע, שריקי; ערן לוי
קנדה ודאבור היו יותר בהתקפה מאשר בהגנה. ההרכב הזה היה חלש ומלא הפקרות.
במהלך המחצית השניה נכנס אבו עביד במקום סירגי, ראול גרשומוב ודור מלכה במקום צלישר וסבע, אבל הם לא שינו שום דבר.
שריקי היה חלש לדעתי.
מזרחי והולצמן העירו הרבה לקנדה, כחלון סבע ודאבור.
וערן לוי... היה עצבני כל המשחק. 20 שניות מהשריקה או קצת יותר כבר עשה פאול מגעיל על השחקן ששמר עליו. ניסה להוציא ממנו כדור וכשלא הצליח בעט לו ברגל.. מלא מסירות לא מדויקות. תנועות ידיים. בקיצור הוא נראה היה ממורמר..

לסיכום:
1. גיורגיו ואברג'יל לא שיחקו דקה (אברג'יל שוב פצוע? אני חושב ששיחק מול מכבי פ"ת..)
2. אני מקווה שזה לא מסמן את תחילת הסוף של ערן לוי בנתניה עם דרמות עצבים ספסול ופיצול חדר ההלבשה וכו'
3. מהמחצית וחצי שראיתי אותו לעומת כל המשחקים של גיורגיו, פירס טוב ממנו פי כמה.

לדעתי ההרכב צריך להיות
הרוש, קנדה, אבו עביד, סירגי, הרוש, פירס, צלישר, רול, בן שושן, ערן לוי, קאיודה
The following 1 user Likes Bilev's post:
אלון (0707-1010-2014201420142014)
07-Oct-2014, 10:13
הודעה: #63
אם גבי לא שותף והוא בריא זו נקודה מעניינת. לגבי אברג'יל, הוא סובל מפריצת דיסק ויעדר עוד תקופה. אם אני לא טועה הוא עדיין לא שיחק במסגרת הליגה ולא צפוי לשוב בזמן הקרוב.
07-Oct-2014, 10:30
הודעה: #64
לא ראיתי את המשחק ולא נוטה להתלהב או להסיק מסקנות ממשחק אחד או שניים,לכן לא התלהבתי יתר על המידה מהמשחק בגביע הטוטו נגד מכבי ת"א והתאכזתי עמוקות מההפסד בבלומפילנד נגד הפועל.
מצד שני,יש לו מעט שחקנים ששפת הגוף שלהם כל כך חדה וברורה והכתובת לגביהם חקוקה על הקיר בכל מקום שהם מצויים בו.
מצפה מהצוות המקצועי שמתבסס על וותיקי הדור לקבל החלטות נכונות(ביטלו לי את הפרו..) לגבש הרכב נכון ולרוץ איתו ומי שלא מאושר ולא מקבל את ההחלטות ולא נהנה מהשהייה בנתניה,מוזמן לחתום על טופס טיולים.
07-Oct-2014, 11:17
הודעה: #65
(07-Oct-2014 10:30)אייל ס כתב:  לא ראיתי את המשחק ולא נוטה להתלהב או להסיק מסקנות ממשחק אחד או שניים,לכן לא התלהבתי יתר על המידה מהמשחק בגביע הטוטו נגד מכבי ת"א והתאכזתי עמוקות מההפסד בבלומפילנד נגד הפועל.
מצד שני,יש לו מעט שחקנים ששפת הגוף שלהם כל כך חדה וברורה והכתובת לגביהם חקוקה על הקיר בכל מקום שהם מצויים בו.
מצפה מהצוות המקצועי שמתבסס על וותיקי הדור לקבל החלטות נכונות(ביטלו לי את הפרו..) לגבש הרכב נכון ולרוץ איתו ומי שלא מאושר ולא מקבל את ההחלטות ולא נהנה מהשהייה בנתניה,מוזמן לחתום על טופס טיולים.

שמות אייל...לא סיסמאות..אני חושב ששריקי ..תרשום שמות שנבין על מי אתה מדבר..סבע? ערן לוי? עידו לוי?
07-Oct-2014, 11:51
הודעה: #66
אנחנו אמפריה. תמיד אמרתי שיש לנו סיכוי טוב ל 1-4

מפגר ולא אופטימי.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)