מכבי נתניה

גירסה מלאה: רשמים מהמשחק- בדגש על רומאריו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
מישהו היה במשחק ויכול לתת רשמים?
סגל פח,גם במשחקי אימון מפסיד,איך נפלנו ככה איךך? והכי מלחיץ בשבילי יהיה הרגע במפגש מול באר שבע..
עלינו בחצי הרכב. השאלה היא רק איך רומריו
(02-Oct-2014 19:44)טל.מ כתב: [ -> ]עלינו בחצי הרכב. השאלה היא רק איך רומריו

למה חצי?
הרכב מכבי נתניה: שניר דורי, איאד אבו עביד, עידו לוי, כריסטיאן סרגי, אורי שטרית, רומאריו פירס, אנס דאבור, ראול גרשומב, דיא סבע, עידן שריקי ולארי קאיודה.

בהנחה שהרוש,קנדה,ש.הרוש, גבי\צלישר\עומר פרץ, רן רול, בן שושן וערן לוי הרכב ראשון זה בהחלט הרכב חסר מאוד.
הייתי במשחק, התרשמות? נראה ברמה של צלישר וגבי, לא יוצא קדימה ולא מאיים על השער .
אבל מה שראיתי היום הוריד לי את כל החשק מהקבוצה הזאת, שחקים חסרי חשק עושים טובה שרצים, ערן לוי נראה כמו אחד שמת לברוח מפה , רב עם שחקנים , עידו לוי מקלל אותו בחזרה , מה זאת השכונה הזאת, איפה יוסי מזרחי??????
נראה לי שהדבר הדחוף ביותר לקבוצה זה מאמן שיעשה סדר!!!
גמר חתימה טובה לכולם.
עזוב רגע מאיים ...
הוא מניע את המשחק טוב יותר ? הוא סוג של גרזן בקישור ? או שהוא עוד מאותו הדבר ?
(02-Oct-2014 19:58)טל.מ כתב: [ -> ]עזוב רגע מאיים ...
הוא מניע את המשחק טוב יותר ? הוא סוג של גרזן בקישור ? או שהוא עוד מאותו הדבר ?

בקיצור כמו שיש לנו.
(02-Oct-2014 19:52)עידן444 כתב: [ -> ]הרכב מכבי נתניה: שניר דורי, איאד אבו עביד, עידו לוי, כריסטיאן סרגי, אורי שטרית, רומאריו פירס, אנס דאבור, ראול גרשומב, דיא סבע, עידן שריקי ולארי קאיודה.

בהנחה שהרוש,קנדה,ש.הרוש, גבי\צלישר\עומר פרץ, רן רול, בן שושן וערן לוי הרכב ראשון זה בהחלט הרכב חסר מאוד.

במידה וכל אותם שמות בריאים,לא מבין ת'לוגיקה.
ניסויים עושים בתחילת האימונים/במחנה,למי שלא שם לב התחילה ליגה,אנחנו לא במייטבנו,צריך לתרגל הרכב ראשון+בטחון...ועולה הרכב שני/שלישי מחוזק.
תגובות של אנשים שהיו במשחק ופרסמו בפייסבוק:
"אני במשחק והוא לא רע בכלל יותר טוב מגבי זה בטוח"
"שמע טוב אחי רומאריו נראה טוב מאוד רק שימשיך ככה עוד תיאום עם השאר והוא יתברג מצויין"
תמיד יהיה את האחד שיגיד שחור, את האחד שיגיד לבן ואת האחד שיגיד בז'
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's