שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
להחתים את סלובודאן דראפיץ' ומהר אסור הפעם לפספס
02-Jun-2016, 12:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Jun-2016 על ידי 12:33 אלון.)
הודעה: #21
RE: להחתים את סלובודאן דראפיץ' ומהר אסור הפעם לפספס
מזכיר קצת את הדיונים שהתנהלו אז בפייסבוק (תומר חרוב דרש אז בכל תוקף ששמו יתפרסם, ובדיעבד צדק) כשאדון אליהו אליהו רצה להישאר אנונימי, להבדיל (אני מקווה) אלף אלפי הבדלות...

(02-Jun-2016 11:06)אייל ס כתב:  הבעיה זה לא הריקושטים,הבעיה היא אמירות שנאמרות ע"י כאלו שלא הוציא בחיים שלהם את "האצבע מהתחת" והפכו לפוסקי הלכה בלא מעט נושאים.
להתווכח בצורה לגיטימית אתך(גם שאתה מוציא מהכלים) או עם טל(בימיו הטובים)ואחרים,זה דבר 1...ולקרוא את דבריו של הוגה הדעות ואחיו של הבלם והקפטן/או נציגי אוסידון/רועי ושות'/או סתם כאלו שמייחסים לאנשים שתורמים ממיטב כספם תכונות פליליות ועוד ועוד ועוד....זה דבר אחר..
אין לי בעיה להתווכח ולנסות לשכנע את אלו שרוצים את גילי לנדאו או את השריף כאן...גם לא את אלו שבעד תקציב של 30 מיליון ,אך להכנס לוויכוח עם כאלו שמחר ידאגו לגרפיטי בחצר ביתי,זה גדול אלי.

לדעתי (ואל תיקח את זה למקום שלילי), אם הנך מתכוון להמשיך ולתרום/להיות מעורב בצורה כזו או אחרת בניהול/גיוסי תורמים או כל דבר אחר שקשור למועדון, כדאי ואף רצוי שלא תגיב בפייסבוק (ולדעתי גם לא כקורא סמוי). לפי איך שהספקתי להכיר אותך (אך ורק דרך הפורום) נראה כי אתה אדם אמוציונלי וקשה יהיה לך להישאר שם כקורא סמוי. ברגע שתתחיל להגיב שם לתגובות (גם אם התגובות יהיו מכובדות) זה לא יהיה אתי. כך לפחות אני חושב בכל אופן.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אלון's post:
אייל ס (0202-0606-2016201620162016)
02-Jun-2016, 12:41
הודעה: #22
(02-Jun-2016 12:27)אלון כתב:  מזכיר קצת את הדיונים שהתנהלו אז בפייסבוק (תומר חרוב דרש אז בכל תוקף ששמו יתפרסם, ובדיעבד צדק) כשאדון אליהו אליהו רצה להישאר אנונימי, להבדיל (אני מקווה) אלף אלפי הבדלות...

לא חושב שהוא צדק.
גם אם היום יגיע אדם שירצה את המועדון ולא יהיה מוכן להחשף בשמו בשלבים הראשוניים של המו"מ לא צריכה להיות בעיה עם זה.
בסופו של דבר (וזה גם נאמר במהלך כל הויכוחים האינסופיים בפייס) אין דבר כזה שבעלים של מועדון כדורגל יוכל להשאר עלום שם. אם אתה מביא איתך שק של שחיתויות על הגב לא יכול להיות שלא יעלו עליך באחת התחנות בדרך לבעלות. אם לא עירייה אז התאחדות, אם לא התאחדות בקרה, אם לא בקרה תקשורת, אם לא תקשורת אוהדים....בסוף זה מתגלה.
זה שאדון אליהו בן אדם אידיוט שסובל מתסביכים נפשיים לא אומר שהוא חייב להחשף על ההתחלה.
02-Jun-2016, 12:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Jun-2016 על ידי 12:57 עידן444.)
הודעה: #23
להחתים את סלובודאן דראפיץ' ומהר אסור הפעם לפספס
הנקודה שלי היתה בדיונים האלה שלו מדובר היה באדם אנונימי שמסתתר מאחורי נציג זה מקרה שונה מהמקרה הנ״ל כי במקרה הנ״ל היו אנשים שידעו בדיוק במי מדובר ואפילו הועלו כאן כמה נקודות הגיוניות למה שאדם שרוצה מועדון במצב של מכבי נתניה יעדיף לא להיחשף בשלבים האלה.
השאלה היא האם אתה סומך על אותם אנשים שידעו- ואנחנו מדברים על ראש עיר מוערכת ומנכ״ל עיריה שמתנהגים כאילו יש להם ביד חתיכת פיגורה.
אני מצטער רק על דבר אחד שבהחלט טעיתי בו. שסמכתי על האנשים הלא נכונים שעפי תגובת פיירברג בישיבת מועצת העיר- זה ממש לא עניין אותה לחקור יותר מידי מי האיש שעומד מולה שזה לא פחות מביזיון כי בזמן הזה היא פשוט נתנה למועדון להתרסק ועובדי המועדון לחיות באשליות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אז אולי אליהו לא הצליח לעקוץ את מכבי נתניה כלכלית- אבל הוא עשה את זה בכל דרך אחרת- תדמיתית, ומורלית- זה ממש לא הולך ברגל.

אולי אפילו גרוע מכך במניעת מציאת פיתרונות אחרים.
אבל למען האמת במידה מסויימת גם עשה לנו טובה.

02-Jun-2016, 13:00
הודעה: #24
מכיון שיש סיכוי סביר שכספו יעבור דרכי(ולא מחפש לכתור לעצמי כתרים ולייחס לי את מה שאני לא),אין הבדל בין כסף שאני מעביר או שמעבירים דרכי,לכן ההתעסקות בשמו יכולה רק לגרום לו לחזור בו.
02-Jun-2016, 13:07
הודעה: #25
(02-Jun-2016 13:00)אייל ס כתב:  מכיון שיש סיכוי סביר שכספו יעבור דרכי(ולא מחפש לכתור לעצמי כתרים ולייחס לי את מה שאני לא),אין הבדל בין כסף שאני מעביר או שמעבירים דרכי,לכן ההתעסקות בשמו יכולה רק לגרום לו לחזור בו.
"הקול קול יעקב והידיים ידי עשו"
אייל סגל על תקן קובי ז'אן והתורם הסמוי על תקן אליהו אליהו Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
The following 1 user Likes אלון's post:
זיו פלם (0202-0606-2016201620162016)
02-Jun-2016, 13:16
הודעה: #26
(02-Jun-2016 13:07)אלון כתב:  
(02-Jun-2016 13:00)אייל ס כתב:  מכיון שיש סיכוי סביר שכספו יעבור דרכי(ולא מחפש לכתור לעצמי כתרים ולייחס לי את מה שאני לא),אין הבדל בין כסף שאני מעביר או שמעבירים דרכי,לכן ההתעסקות בשמו יכולה רק לגרום לו לחזור בו.
"הקול קול יעקב והידיים ידי עשו"
אייל סגל על תקן קובי ז'אן והתורם הסמוי על תקן אליהו אליהו Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Tongue
The following 1 user Likes אייל ס's post:
זיו פלם (0202-0606-2016201620162016)
02-Jun-2016, 16:02
הודעה: #27
קופרמן?

Sent from my A0001 using Tapatalk
03-Jun-2016, 0:27
הודעה: #28
עכשיו אתם מבינים למה יש אנשים שהיו קונים את מכבי נתניה אבל לא מעונינים שכל זב חוטם יגיד לו מה ואיך להתנהל עם כספו ?
מגיע אדם רוצה לתרום ולעזור למען מינוי מאמן שרק לפני שבועיים סיים מקום שלישי בליגת העל , כשאנשים מימנו את הבאתו של עטר בעונה שעברה לא שמעתי ציוץ ממשה פיליפצ'וק והבאת עטר היתה כשלון קולוסאלי שמוטט את הקבוצה טוטאלית .....

הלוואי ויבואו עוד הרבה בעלי עסקים שיתרמו למכבי נתניה בכל צורה אפילו ברכישת מגבות ומים מינרלים כל תרומה זה ברכה

אייל סגל תאמין לי ראיתי אותך כמה פעמים אף פעם לא נפגשנו אבל אני מבסוט ממך , הוכחת בשבילי שאתה קודם כל אוהד ואוהב לפני הרבה קשקשנים והרבה שחקני עבר שסגדתי להם , בבקשה ממך תמשיך בדרך הזאת , דרכך בגלל אישיותך ואחריותך מכבי נתניה תחזור להיות שם דבר בכדורגל הישראלי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים