שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מילאן שחקן שחקן
05-Aug-2015, 3:40
הודעה: #11
RE: מילאן שחקן שחקן
גם סרגי הרומני התחיל את גביע הטוטו עונה שעברה בצורה מצויינת מול מכבי ת"א.
אין לדעת איך הבלם הזה, הימור שלי וממה שראיתי, הוא לא בשיא, במיוחד שאין לידו בלם וותיק כדי שיתאקלם יותר מהר, אבל אסור לשפוט אחרי משחק אחד
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Aug-2015, 7:14
הודעה: #12
עם הסגל הנוכחי אני לא יודע אם נראה כדורגל גדול, אבל כן נראה קבוצה רעבה ונמרצת.
05-Aug-2015, 7:31
הודעה: #13
אני לא יודע מה נראה. בכל מקרה להבדיל מהמשחק מול רעננה, אתמול ראינו שהקבוצה הזו כן מסוגלת לייצר משחק התקפה. השער הראשון בא ממבצע קבוצתי נהדר- משהו שכמעט לא ראינו בעונה שעברה(לדעתי כמעט ברמה של המבצע הקבוצתי נגד הפועל פ"ת בגול של גבי).
השער השני בא מכדור עומק נהדר וסיום מצויין של מרגוליס(שבינתיים לא בולט כל כך אבל רואים שהוא שחקן!).
נהניתי מאוד מטל איילה. לדעתי בלט במשחק ההתקפה שלנו ומצטרף למחמאות לנבו מזרחי על המון השקעה במגרש.
05-Aug-2015, 9:24
הודעה: #14
(05-Aug-2015 0:48)אופיר34 כתב:  היה פה ויכוח לא מזמן על היכולת לזהות איכות של שחקן רק לפי הנגיעה שלו בכדור.
יש שני שחקנים בקבוצה שמוכיחים שיש אמת בתיאוריה הזאת - סמיליאניץ ואיילה.
איילה שחקן שיעשה הרבה צרות לרב המגינים בארץ. הוא אומנם לא מהיר כמו קאיודה אבל יש לו את הדריבל והטכניקה עם הכדור. מאמין שיהיה האס שלנו.
ולגבי מילאן - שוב הוכיח את הכדורגל שיש לו ברגלים. היום הוא גם הוסיף כמה גליצ'ים וסגירות טובות. אני מאמין שעוד ילך וישתפר ביחד עם מזג האויר שקצת עילף אותו נראה לי...

מעבר לזה , הבלם נתן עוד משחק שקט בסה"כ (אני מקווה שאתה רושם את זה אורן...), לוגסי נותן עבודה (לדעתי הוא ומזרחי השחקנים עם הכושר גופני הכי טוב בקבוצה), מרגוליס מאד מסוכן (למרות שנעלם ללפעמים ליותר מידי זמן), ונבו נזרחי ,לכל מלעיזיו, לא סקורר ענק אבל לוחץ את ההגנה ושורף שטחים. רק על זה מגיע לו הרכב .

וקצת ביקורת - שוב, אנחנו מחכים ב 30-40 מטר שלנו ליריב ולא עושים כמעט בכלל לחץ. עדיין מקווה שזה בגלל התנאים הקשים אבל חשש מתחיל לקנן בליבי...
ומה שהרבה יותר מדאיג זה ניצוצות הכדורגל של ראובן עטר שנקלטו בעדשה שלי....אני מאד מאד מקווה שהסטנגה שראינו בחלקים גדולים של המשחק מקורם שוב בתנאים הקשים ובמחסור של שחקני קישור באמצע ולא בשיטה שדורה עומד לאמץ לקבוצה. אני באמת לא אוכל לעמוד בזה שוב.....

לגבי מילאן - שחקן נפלא והחילוצים שלו אתמול, בעמידה ולא בגלישה, היו פשוט תאווה לעיניים. חייב להיות מעורב יותר בבניית המשחק, כי כרגע אנחנו קצת אבודים בתחום הזה ולגמרי תלויים במרגוליס (גם בשבת הוא היה היחיד שעש בלגאן בשליש האחרון).
מאוד אהבתי את ההנאה שלו מהקהל. גם נגד רעננה וגם אתמול, הוא חיפש את הקירבה של הקהל והתחבר אליו.
זאת נקודה חשובה, כי ראינו כבר שחקנים מנוכרים ואיך זה בסוף תמיד מחלחל.

מרגוליס זה אהבה ממבט ראשון.

לגבי הלחץ - הוראה מפורשת של דורה. אתמול רומאריו פעמיים יצא ללחץ ודורה צעק עליו לחזור אחורה (דברים שרואים מהשורה הראשונה בעליון).

לוגסי מזכיר לי באנרגיות את אלמוג כהן, אבל פעמיים הוא שופך מנוע מוקדם מדי. חלוקת כוחות זה לא מילה גסה.
The following 2 users Like Nissim Yamin's post:
אלון (0505-0808-2015201520152015), עידן444 (0505-0808-2015201520152015)
05-Aug-2015, 10:26
הודעה: #15
(05-Aug-2015 9:24)Nissim Yamin כתב:  
(05-Aug-2015 0:48)אופיר34 כתב:  היה פה ויכוח לא מזמן על היכולת לזהות איכות של שחקן רק לפי הנגיעה שלו בכדור.
יש שני שחקנים בקבוצה שמוכיחים שיש אמת בתיאוריה הזאת - סמיליאניץ ואיילה.
איילה שחקן שיעשה הרבה צרות לרב המגינים בארץ. הוא אומנם לא מהיר כמו קאיודה אבל יש לו את הדריבל והטכניקה עם הכדור. מאמין שיהיה האס שלנו.
ולגבי מילאן - שוב הוכיח את הכדורגל שיש לו ברגלים. היום הוא גם הוסיף כמה גליצ'ים וסגירות טובות. אני מאמין שעוד ילך וישתפר ביחד עם מזג האויר שקצת עילף אותו נראה לי...

מעבר לזה , הבלם נתן עוד משחק שקט בסה"כ (אני מקווה שאתה רושם את זה אורן...), לוגסי נותן עבודה (לדעתי הוא ומזרחי השחקנים עם הכושר גופני הכי טוב בקבוצה), מרגוליס מאד מסוכן (למרות שנעלם ללפעמים ליותר מידי זמן), ונבו נזרחי ,לכל מלעיזיו, לא סקורר ענק אבל לוחץ את ההגנה ושורף שטחים. רק על זה מגיע לו הרכב .

וקצת ביקורת - שוב, אנחנו מחכים ב 30-40 מטר שלנו ליריב ולא עושים כמעט בכלל לחץ. עדיין מקווה שזה בגלל התנאים הקשים אבל חשש מתחיל לקנן בליבי...
ומה שהרבה יותר מדאיג זה ניצוצות הכדורגל של ראובן עטר שנקלטו בעדשה שלי....אני מאד מאד מקווה שהסטנגה שראינו בחלקים גדולים של המשחק מקורם שוב בתנאים הקשים ובמחסור של שחקני קישור באמצע ולא בשיטה שדורה עומד לאמץ לקבוצה. אני באמת לא אוכל לעמוד בזה שוב.....

לגבי מילאן - שחקן נפלא והחילוצים שלו אתמול, בעמידה ולא בגלישה, היו פשוט תאווה לעיניים. חייב להיות מעורב יותר בבניית המשחק, כי כרגע אנחנו קצת אבודים בתחום הזה ולגמרי תלויים במרגוליס (גם בשבת הוא היה היחיד שעש בלגאן בשליש האחרון).
מאוד אהבתי את ההנאה שלו מהקהל. גם נגד רעננה וגם אתמול, הוא חיפש את הקירבה של הקהל והתחבר אליו.
זאת נקודה חשובה, כי ראינו כבר שחקנים מנוכרים ואיך זה בסוף תמיד מחלחל.

מרגוליס זה אהבה ממבט ראשון.

לגבי הלחץ - הוראה מפורשת של דורה. אתמול רומאריו פעמיים יצא ללחץ ודורה צעק עליו לחזור אחורה (דברים שרואים מהשורה הראשונה בעליון).

לוגסי מזכיר לי באנרגיות את אלמוג כהן, אבל פעמיים הוא שופך מנוע מוקדם מדי. חלוקת כוחות זה לא מילה גסה.

ואיפה מיוחס(אמסטרדם)שרצה להחתים את זגורי על חשבון מילאן....
05-Aug-2015, 11:09
הודעה: #16
מילאן שחקן שחקן
אני אמרתי כדוגמת !!!!!! בפעם המיליון .. לא ראיתי אף משחק של נתניה עדיין כך שזו לא חוכמה לבקר משהו. אני שמח שנראה שמילאן שחקן מעולה. אני גם שמח שהמועדון מצא תקציב והלוואי ופגע בשני המונטנגרים, כי עם כל ההתלהבות , רק מלבדוק את השמות שמשחקים היום, ההתקפה לא תהיה משהו במבחנים אמיתיים. לכן חשבתי על מחליף לסבע בדוגמת!! זגורי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
05-Aug-2015, 11:36
הודעה: #17
(05-Aug-2015 0:45)amir כתב:  כולם מדברים על חלוץ אף אחד לא מדבר על מגן שמאלי.
יקח לדורה עוד משחק אחד מקסימום והוא יחליף בין סמיליאניץ ל רומאריו ששיחק היום הרבה קדימה מהיכולות שלו.
אהבתי את שיטת הכווץ של דורה מאחור שכל פעם קשר אחד יוצא ללחוץ ולקראת הסוף דווקא לחצו קדימה.
הופעה סבירה ביותר יחסית לתקופה מכאן אפשר רק לשפר.

צודק לעניין המגן השמאלי...צריך לחפש גם כאן אלטרנטיבה מליגות נמוכות,
כמו ששירצקי ידע לעשות...(דלמוני כזה...), שמעון הרוש- לא היה ולא יהיה כנראה...וכשהוא פצוע רוב הזמן זו בעיה.
הסה"כ גם מבחינת משחק מבחן ובעיקר מבחינת בטחון- בסדר גמור מבחינתי.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים