מכבי נתניה

גירסה מלאה: מילאן שחקן שחקן
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
איזה שחקן ,השילוב שלו ושל רומאריו עוד יהיה יותר טוב ככל שהזמן יעבור.

לא הייתי יותר מדי מתלהב כרגע מהתקפה שלנו ,לא נראה לי שנבקיע הרבה גולים השנה (נקווה שהזרים החדשים יהיו גם בינגו)

בקיצור מילאן שחקן שחקן
סמילאניץ' הולך להיות אחד הזרים הטובים בליגה.
אני מבסוט גם ממישצ'נקו.
ברק לוי בינגו גדול.
טל איילה ג'וקר
מרגוליס טוב מאוד.
רומאריו בלוק באמצע.
ועדיין יש לקוות שפגענו עם שני המונטנגרים כי ההתקפה חסרת מחץ.
מה שהכי חשוב שנתיים ההגנה לא סופגת הרבה שערים ויציבה
להבדיל מעונה שעברה..
כולם מדברים על חלוץ אף אחד לא מדבר על מגן שמאלי.
יקח לדורה עוד משחק אחד מקסימום והוא יחליף בין סמיליאניץ ל רומאריו ששיחק היום הרבה קדימה מהיכולות שלו.
אהבתי את שיטת הכווץ של דורה מאחור שכל פעם קשר אחד יוצא ללחוץ ולקראת הסוף דווקא לחצו קדימה.
הופעה סבירה ביותר יחסית לתקופה מכאן אפשר רק לשפר.
היה פה ויכוח לא מזמן על היכולת לזהות איכות של שחקן רק לפי הנגיעה שלו בכדור.
יש שני שחקנים בקבוצה שמוכיחים שיש אמת בתיאוריה הזאת - סמיליאניץ ואיילה.
איילה שחקן שיעשה הרבה צרות לרב המגינים בארץ. הוא אומנם לא מהיר כמו קאיודה אבל יש לו את הדריבל והטכניקה עם הכדור. מאמין שיהיה האס שלנו.
ולגבי מילאן - שוב הוכיח את הכדורגל שיש לו ברגלים. היום הוא גם הוסיף כמה גליצ'ים וסגירות טובות. אני מאמין שעוד ילך וישתפר ביחד עם מזג האויר שקצת עילף אותו נראה לי...

מעבר לזה , הבלם נתן עוד משחק שקט בסה"כ (אני מקווה שאתה רושם את זה אורן...), לוגסי נותן עבודה (לדעתי הוא ומזרחי השחקנים עם הכושר גופני הכי טוב בקבוצה), מרגוליס מאד מסוכן (למרות שנעלם ללפעמים ליותר מידי זמן), ונבו נזרחי ,לכל מלעיזיו, לא סקורר ענק אבל לוחץ את ההגנה ושורף שטחים. רק על זה מגיע לו הרכב .

וקצת ביקורת - שוב, אנחנו מחכים ב 30-40 מטר שלנו ליריב ולא עושים כמעט בכלל לחץ. עדיין מקווה שזה בגלל התנאים הקשים אבל חשש מתחיל לקנן בליבי...
ומה שהרבה יותר מדאיג זה ניצוצות הכדורגל של ראובן עטר שנקלטו בעדשה שלי....אני מאד מאד מקווה שהסטנגה שראינו בחלקים גדולים של המשחק מקורם שוב בתנאים הקשים ובמחסור של שחקני קישור באמצע ולא בשיטה שדורה עומד לאמץ לקבוצה. אני באמת לא אוכל לעמוד בזה שוב.....
אמיר הבטחת דעה מקצועית

ופילפצ'וק איך היה חסן במשחק ?
(05-Aug-2015 0:48)ORENARIEL כתב: [ -> ]אמיר הבטחת דעה מקצועית

YOUTUBE החלטתי, אני משאיר את מישצ'נקו ומעלה אותך על מטוס,.
חסן זה חסן, אותם מעלות, אותן מגרעות, עידו לוי טוב ממנו.
(05-Aug-2015 0:55)פיליפצוק כתב: [ -> ]

תזכור טוב שקבעת שהוא מתאים! , ואחרי שראיתי אותו היום , אין לי ספק שמדובר בליצן.. ואנחנו נחייה ונראה מי צודק , נתראה במחזור 10

ותענה איך היה חסן היום במשחק הספציפי הזה בלבד? תמחוק את כל מה שאתה יודע עליו.. כאילו הוא נבחן חדש
(05-Aug-2015 0:59)ORENARIEL כתב: [ -> ]
(05-Aug-2015 0:55)פיליפצוק כתב: [ -> ]

תזכור טוב שקבעת שהוא מתאים! , ואחרי שראיתי אותו היום , אין לי ספק שמדובר בליצן.. ואנחנו נחייה ונראה מי צודק , נתראה במחזור 10

ותענה איך היה חסן היום במשחק הספציפי הזה בלבד? תמחוק את כל מה שאתה יודע עליו.. כאילו הוא נבחן חדש

מה ראיתי היום (ובכלל) שגורם לך לחשובשהוא ליצן?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
לא יודע מה אתם ראיתם ... אני ראיתי שאייאקס מה זה קבוצה נאיבית , ולראפיד וינה יש התקפה חבלז .. ואין מה לעשות אמסטרדם ארנה יותר יפה מהיהלום . ודרך אגב כמעט 50 אלף איש מתפנים תוך פחות משעה, לידיעת משטרת נתניה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's