שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חסרה חוכמת משחק
04-Oct-2013, 22:27
הודעה: #11
RE: חסרה חוכמת משחק
(04-Oct-2013 21:53)אלון כתב:  אני גם חושב שצריך לנסות לפתוח עם לוי על הספסל...נראה כאילו הקבוצה מפחדת/מכבדת אותו יתר על המידה וכל דבר צריך לעבור דרכו,צריך להפסיק להישען עליו ולפתח משחק קבוצתי,הגול שקיבלנו היה בגלל הסתבכות שלו ושל רול.
לגבי הניגרי והוגו-אם היינו משאילים את טופי בתחילת העונה(והיו מחיליפים ראויים)לא היינו בדילמה הזו...אני הייתי מעדיף את הניגרי,ההתקפה שלנו אנמית כבדה וחסרת יצירתיות,לא יודע עד כמה הוגו עדיף על צלישר וליאור ז׳אן,אל תשכחו שגם הוגו הוא ללא ניסיון בקבוצת בוגרים ואין לי מושג אם יש לנו את הזמן לחכות עד שייכנס לעיניינים,אני הייתי משאיל את הוגו ומחתים הניגרי למרות שלדעתי יקרה בדיוק ההיפך בגלל אינפלציית החלוצים שלנו...

אני חושב על היום שאחרי ולא בטוח שהוא עדיף על המציאות הנוכחית. ערן לוי (שהוא הקפטן להזכירך) על הספסל בקבוצה בליגה הלאומית זה מתכון לאסון.
חביבי, אין מה לקטר היום על ערן לוי. הוא כבר לא ישתנה לעולם. המטרה שלנו היא להוריד למינימום את התופעות השליליות שהשחקן הזה יכול לייצר.
בקשר להוגו, מסכים. קצת עושים פה יותר מידי רעש ממנו. אני בכלל לא בטוח, ואפילו די משוכנע שהוא לא עדיף על צלישר / ז׳אן.
לגבי הניגרי, הייתי שמח לחלוץ רחבה טוב שיודע לעשות מהומות, ועדיין, אנחנו לא מכירים אותו ככה שלהגיד שהוא עדיף על זה או אחר זה לא רציני.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Oct-2013, 23:16
הודעה: #12
לא הבנתי את מי מחתימים ושולחים להשאלה את הוגו או את החלוץ ???
לא מכיר את החלוץ אבל טיפשי בעיני לשלוח את הוגו להשאלה היום ולהחזיר אותו לליגת העל בלי שפשוף נכון בקבוצה שאכפת לה ממנו הוא יעלם השאלה אם כבר אז רק לליגת העל ...יש קופצים ???
05-Oct-2013, 10:16
הודעה: #13
(04-Oct-2013 22:27)אופיר34 כתב:  
(04-Oct-2013 21:53)אלון כתב:  אני גם חושב שצריך לנסות לפתוח עם לוי על הספסל...נראה כאילו הקבוצה מפחדת/מכבדת אותו יתר על המידה וכל דבר צריך לעבור דרכו,צריך להפסיק להישען עליו ולפתח משחק קבוצתי,הגול שקיבלנו היה בגלל הסתבכות שלו ושל רול.
לגבי הניגרי והוגו-אם היינו משאילים את טופי בתחילת העונה(והיו מחיליפים ראויים)לא היינו בדילמה הזו...אני הייתי מעדיף את הניגרי,ההתקפה שלנו אנמית כבדה וחסרת יצירתיות,לא יודע עד כמה הוגו עדיף על צלישר וליאור ז׳אן,אל תשכחו שגם הוגו הוא ללא ניסיון בקבוצת בוגרים ואין לי מושג אם יש לנו את הזמן לחכות עד שייכנס לעיניינים,אני הייתי משאיל את הוגו ומחתים הניגרי למרות שלדעתי יקרה בדיוק ההיפך בגלל אינפלציית החלוצים שלנו...

אני חושב על היום שאחרי ולא בטוח שהוא עדיף על המציאות הנוכחית. ערן לוי (שהוא הקפטן להזכירך) על הספסל בקבוצה בליגה הלאומית זה מתכון לאסון.
חביבי, אין מה לקטר היום על ערן לוי. הוא כבר לא ישתנה לעולם. המטרה שלנו היא להוריד למינימום את התופעות השליליות שהשחקן הזה יכול לייצר.
בקשר להוגו, מסכים. קצת עושים פה יותר מידי רעש ממנו. אני בכלל לא בטוח, ואפילו די משוכנע שהוא לא עדיף על צלישר / ז׳אן.
לגבי הניגרי, הייתי שמח לחלוץ רחבה טוב שיודע לעשות מהומות, ועדיין, אנחנו לא מכירים אותו ככה שלהגיד שהוא עדיף על זה או אחר זה לא רציני.

לערן לוי יש כושר משחק למקסימום 10 דקות,לכן לדעתי,יש להכניסו חצי שעה לסיום כשהיריבה מתחילה להתעייף ואז אפשר יהיה להפיק ממנו הרבה יותר....לגבי האפקטים שמהלך כזה יעשה....? הוא קפטן וצריך להתנהג כקפטן(כמו שדרק שארפ היה במכבי,שחקן מחליף שתורם את חלקו מהספסל).אני יודע שלמהלך כזה אין סיכויי אבל זה המהלך הנכון או לחילופין שיתחיל לעבוד יותר במגרש...
06-Oct-2013, 9:35
הודעה: #14
לדעתי לערן לוי ולקובי חסן אסור לשחק יחד צריכה להיות חלוקת זמן ביניהם ...
06-Oct-2013, 11:18
הודעה: #15
(06-Oct-2013 9:35)דוד חטב כתב:  לדעתי לערן לוי ולקובי חסן אסור לשחק יחד צריכה להיות חלוקת זמן ביניהם ...

ערן לוי,שליו מנשה,וקובי חסן אלא שקחקנים שרוצים את הכדור לרגל ולא רצים לשטחים מתים כדי לקבל את הכדור,כששלושתם ביחד על המגרש הדבר יוצר חוסר סדר והחלק ההתקפי נראה מבולגן כשאין כמעט שקחנים שרצים לעומק וגרוע מזה אין שחקנים שסוגרים מתפרצות.לכן, בכל משחק אנו חשופים מאוד למתפרצות ובזכות אהוד לויטה לא קיבלנו יותר שערים העונה... ביום שישי גם הוא כבר לא יכל ולכן סיימנו בתיקו שבנס לא נגמר בהפסד...
06-Oct-2013, 17:39
הודעה: #16
צריכים להיות הגונים עם עצמנו.
אנחנו לא נראים טוב מתחילת העונה(אפילו משחקי האימון האחרונים לפני הליגה כבר הראו זאת).
מרכז ההגנה וקישור אחורי בעיקר.
אני חושב שדווקא מבחינת שחקני חלק קדמי אין לנו בעייה.
לכן הייתי שמח אם אחד כמו הוגו יכול לענות על הציפיות,מה עוד שז'אן במידה שאכן חולה,אינו כשיר.
להכניס עוד חלוץ לרוטציה כאשר אין מי שיעשה את העבודה מאחור,נראה לי כטעות.
לגבי בלם קדמי,כבר הבעתי את דעתי(גם כאן,ז'אן או עידו לוי בריאים ,כנראה עדיפים על חסן).
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים