מכבי נתניה

גירסה מלאה: חסרה חוכמת משחק
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אנחנו יותר טובים אבל במקום להפוך את המצבים שלנו לאמיתיים אנחנו מבזבזים את הרוב בגלל אנוכיות חוסר הבנת משחק ואיטיות מעצבנת. הקישור שלנו מאכזב כל שבוע מחדש. על צלישר כבר אמרתי הכל , קובי חסן פשוט מאכזב לפחות מבחינתי. מסירות חלשות, לא מדויקות, התחכמויות יתר במקום משחק פשוט ולפתוח לצדדים . שלו מנשה משחק טוב כל עוד חסן לא במגרש.
ערן לוי פשוט שחקן טמבל. אין לי מילה יותר עדינה. אתה מסתכל על צלישר והוא עושה מה שהוא יכול ומנצל את כשרונו המועט ככל שהוא יכול. אתה מסתכל על ערן לוי, טונות של כישרון, אבל איי קיו אחד בודד שמהדהד בגולגולת . אנוכי , לא רואה את החברים שלו ממטר. מתפרצת של 5 מול 3 הופכת לגול בצד השני כי האדון לוי בועט 25 מ כי בא לו ..

הקטע עם ליאור ג׳אן נראה כבר מוזר לא ..?
אנחנו צריכים קשר אחורי וצריכים שחקן כנף מהיר באמת שגם מסוגל לעשות יותר מאשר לרוץ ואני מקווה שהניגרי אכן יהיה כזה .

אייל אתה יכול לעדכן לגבי ג׳אן והניגרי ?
(04-Oct-2013 20:12)טל.מ כתב: [ -> ]אנחנו יותר טובים אבל במקום להפוך את המצבים שלנו לאמיתיים אנחנו מבזבזים את הרוב בגלל אנוכיות חוסר הבנת משחק ואיטיות מעצבנת. הקישור שלנו מאכזב כל שבוע מחדש. על צלישר כבר אמרתי הכל , קובי חסן פשוט מאכזב לפחות מבחינתי. מסירות חלשות, לא מדויקות, התחכמויות יתר במקום משחק פשוט ולפתוח לצדדים . שלו מנשה משחק טוב כל עוד חסן לא במגרש.
ערן לוי פשוט שחקן טמבל. אין לי מילה יותר עדינה. אתה מסתכל על צלישר והוא עושה מה שהוא יכול ומנצל את כשרונו המועט ככל שהוא יכול. אתה מסתכל על ערן לוי, טונות של כישרון, אבל איי קיו אחד בודד שמהדהד בגולגולת . אנוכי , לא רואה את החברים שלו ממטר. מתפרצת של 5 מול 3 הופכת לגול בצד השני כי האדון לוי בועט 25 מ כי בא לו ..

הקטע עם ליאור ג׳אן נראה כבר מוזר לא ..?
אנחנו צריכים קשר אחורי וצריכים שחקן כנף מהיר באמת שגם מסוגל לעשות יותר מאשר לרוץ ואני מקווה שהניגרי אכן יהיה כזה .

אייל אתה יכול לעדכן לגבי ג׳אן והניגרי ?

ג'אן יש חשד למחלת הנשיקה
ולגבי הניגרי תצא הודעה מסודרת בקרוב
ולכל השואלים והתוהים והמקטרגים
ה
אוגו/הוגו מתאמן בשבוע האחרון בקבוצה ו"הכדור" לגביו נימצא בידי מכבי נתניה.
(04-Oct-2013 20:32)אייל ס כתב: [ -> ]אוגו/הוגו מתאמן בשבוע האחרון בקבוצה ו"הכדור" לגביו נימצא בידי מכבי נתניה.

אמנם עשיתי רק 4 יחידות אבל מהחישוב שלי הניגרי והוגו לא הולך ביחד, או שיש פסימיות בקשר להחלטה של פיפא?
(04-Oct-2013 20:39)Gadi כתב: [ -> ]
(04-Oct-2013 20:32)אייל ס כתב: [ -> ]אוגו/הוגו מתאמן בשבוע האחרון בקבוצה ו"הכדור" לגביו נימצא בידי מכבי נתניה.

אמנם עשיתי רק 4 יחידות אבל מהחישוב שלי הניגרי והוגו לא הולך ביחד, או שיש פסימיות בקשר להחלטה של פיפא?
לא...
במידה והוא ירשים(והוא מרשים...) תבוצע השאלה לקבוצה אחרת על מנת לצבור דקות משחק לקראת העונה הבאה.
(04-Oct-2013 20:42)אייל ס כתב: [ -> ]
(04-Oct-2013 20:39)Gadi כתב: [ -> ]

לא...
במידה והוא ירשים(והוא מרשים...) תבוצע השאלה לקבוצה אחרת על מנת לצבור דקות משחק לקראת העונה הבאה.

וואלה ...
לגבי ליאור ג׳אן ממש חבל . לא שאני רופא אבל נדמה לי שקראתי איפשהו שאחרי מחלת הנשיקה ישנה השבתה לא מעטה. שיהיה בריא.
לגבי הוגו והניגרי השני וואלה אני כבר לא יודע מה עדיף.. אני משוחד לגבי הוגו וחייבים קשר אחורי כי צלישר לא כל כך מתאים לפחות בעיני, מצד שני חייבים מחץ ומהירות בהתקפה .. וואלה צרות טובות למזרחי.

איך זה שהוגו חזר לנתניה הרי הוא חתם בהפועל ירושלים לא ?
אפשר לחתן את הוגו ראיתי איזה שמנה מסתובבת בין הרגליים של הזרים נשמע קל ...
זה חוקי???
לערן לוי יש הברקות במסירות,קו ההגנה שלו מעולה,למעט טעויות פה ושם,אבל ההתקפה על הפנים,אין לנו שחקנים התקפים מהירים,מהירים מספיק לקבל כדור עומק מערן לוי ושירוצו וישאירו את שחקן היריב מאחור,עם כול הכבוד להם שריקי,אברגיל,רן רול,חסן,ערן ועידו לא מהירים וזה הורס המון התקפות!!
טל מסכים איתך שלוקים במהירות מחשבה ואגואיסטיות ... מעניין לראות מה יהיה כשיכנסו לכושר טוב יותר אקסברד , שריקי ...
ומעניין פעם להתחיל עם קובי חסן ושער לוי יתחיל מהספסל לא יקרה כלום ...
אני גם חושב שצריך לנסות לפתוח עם לוי על הספסל...נראה כאילו הקבוצה מפחדת/מכבדת אותו יתר על המידה וכל דבר צריך לעבור דרכו,צריך להפסיק להישען עליו ולפתח משחק קבוצתי,הגול שקיבלנו היה בגלל הסתבכות שלו ושל רול.
לגבי הניגרי והוגו-אם היינו משאילים את טופי בתחילת העונה(והיו מחיליפים ראויים)לא היינו בדילמה הזו...אני הייתי מעדיף את הניגרי,ההתקפה שלנו אנמית כבדה וחסרת יצירתיות,לא יודע עד כמה הוגו עדיף על צלישר וליאור ז׳אן,אל תשכחו שגם הוגו הוא ללא ניסיון בקבוצת בוגרים ואין לי מושג אם יש לנו את הזמן לחכות עד שייכנס לעיניינים,אני הייתי משאיל את הוגו ומחתים הניגרי למרות שלדעתי יקרה בדיוק ההיפך בגלל אינפלציית החלוצים שלנו...
(04-Oct-2013 21:53)אלון כתב: [ -> ]אני גם חושב שצריך לנסות לפתוח עם לוי על הספסל...נראה כאילו הקבוצה מפחדת/מכבדת אותו יתר על המידה וכל דבר צריך לעבור דרכו,צריך להפסיק להישען עליו ולפתח משחק קבוצתי,הגול שקיבלנו היה בגלל הסתבכות שלו ושל רול.
לגבי הניגרי והוגו-אם היינו משאילים את טופי בתחילת העונה(והיו מחיליפים ראויים)לא היינו בדילמה הזו...אני הייתי מעדיף את הניגרי,ההתקפה שלנו אנמית כבדה וחסרת יצירתיות,לא יודע עד כמה הוגו עדיף על צלישר וליאור ז׳אן,אל תשכחו שגם הוגו הוא ללא ניסיון בקבוצת בוגרים ואין לי מושג אם יש לנו את הזמן לחכות עד שייכנס לעיניינים,אני הייתי משאיל את הוגו ומחתים הניגרי למרות שלדעתי יקרה בדיוק ההיפך בגלל אינפלציית החלוצים שלנו...

אייל אמר שאם הוגו יוחתם הוא יושאל אז כנראה שזה מה שיקרה ואכן צדקת בזה שהוא חסר נסיון. לגבי החלוץ הניגרי זה אומר שרן רול ואברגיל לא יפתחו או שאקסברד יתחיל מהספסל . אנחנו חייבים יותר מחץ ואם החלוץ הזר יספק את זה אני בטוח שהוא יבחר.
עמודים: 1 2
Reference URL's