שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ויקי כחלון - הפוסט הזה בשבילך
22-Jun-2017, 7:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jun-2017 על ידי 7:31 זאב רווח.)
הודעה: #1
בתחילת העונה שעברה הרבה פקפקו ביכולתך להשתלב בהרכב הראשון , דרשו מגן ימני בכיר יותר ושאתה תהיה גיבוי בספסל . ....מאז עברו הרבה אימונים והרבה משחקים והיום כולם יכולים לדבר ללאמפה .....

אתה מגן ימני מצוין במיוחד כשאתה עולה מהר להתקפה , הפן ההתקפי שלך מבריק אבל טעון שיפור , מה שהיה בליגה לאומית זה קייטנה , תצטרך להיות מהיר יותר , זריז יותר , מתוחכם יותר , מוסר טוב יותר , מרים טוב יותר , ואתה חייב אבל חייב לשפר את הסיום שלך מול השער ....

בפן ההגנתי אכזבת בגדול , נכון שלא שמו לב כי תמיד הבקענו שער יותר ממה שספגנו , אבל בכמות הספיגות יש לך חלק גדול . אתה חייב להשתפר מאוד בסגירות לא לתת לעשות הרמות לרחבה מהצד שלך .

אתה צעיר אתה יכול להגיע רחוק מאוד אפילו לרמות הגבוהות באירופה , אתה חייב העונה הזאת לעשות סוויץ' בראש , לחזור על פעולות הבסיס , מסירה , הרמה , בעיטה , סגירה , והכי חשוב כושר גופני , אני צופה לך עתיד מזהיר רק אם תשפר כל הזמן את עצמך

לסיום תזכור שאנחנו האוהדים לא באים לראות את ויקי כחלון מככב , אלא את מכבי נתניה מנצחת , תהיו קבוצה , תחבקו את השחקנים החדשים , תעזרו אחד לשני , והכי חשוב תחזירו לנו אהבה בנצחונות !!!
הסיסמה תמיד : רק ניצחון בא בחשבון !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
אליהו (2222-0606-2017201720172017)
22-Jun-2017, 22:57
הודעה: #2
RE: ויקי כחלון - הפוסט הזה בשבילך
כמה עוד שחקנים יש לנו?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
22-Jun-2017, 22:58
הודעה: #3
לא מעט ... רווח אני רוצה פוסט על ברנקו אבל בשפת אימו. נראה אותך..

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Jun-2017, 5:14
הודעה: #4
RE: ויקי כחלון - הפוסט הזה בשבילך
איזה שפה יש לו ? מה הבעיה הבן אומר שיש את כל השפות בגוגל אני אכתוב בעברית ושהוא יתרגם מצידי בסינית
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים