מכבי נתניה

גירסה מלאה: ויקי כחלון - הפוסט הזה בשבילך
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
בתחילת העונה שעברה הרבה פקפקו ביכולתך להשתלב בהרכב הראשון , דרשו מגן ימני בכיר יותר ושאתה תהיה גיבוי בספסל . ....מאז עברו הרבה אימונים והרבה משחקים והיום כולם יכולים לדבר ללאמפה .....

אתה מגן ימני מצוין במיוחד כשאתה עולה מהר להתקפה , הפן ההתקפי שלך מבריק אבל טעון שיפור , מה שהיה בליגה לאומית זה קייטנה , תצטרך להיות מהיר יותר , זריז יותר , מתוחכם יותר , מוסר טוב יותר , מרים טוב יותר , ואתה חייב אבל חייב לשפר את הסיום שלך מול השער ....

בפן ההגנתי אכזבת בגדול , נכון שלא שמו לב כי תמיד הבקענו שער יותר ממה שספגנו , אבל בכמות הספיגות יש לך חלק גדול . אתה חייב להשתפר מאוד בסגירות לא לתת לעשות הרמות לרחבה מהצד שלך .

אתה צעיר אתה יכול להגיע רחוק מאוד אפילו לרמות הגבוהות באירופה , אתה חייב העונה הזאת לעשות סוויץ' בראש , לחזור על פעולות הבסיס , מסירה , הרמה , בעיטה , סגירה , והכי חשוב כושר גופני , אני צופה לך עתיד מזהיר רק אם תשפר כל הזמן את עצמך

לסיום תזכור שאנחנו האוהדים לא באים לראות את ויקי כחלון מככב , אלא את מכבי נתניה מנצחת , תהיו קבוצה , תחבקו את השחקנים החדשים , תעזרו אחד לשני , והכי חשוב תחזירו לנו אהבה בנצחונות !!!
הסיסמה תמיד : רק ניצחון בא בחשבון !
כמה עוד שחקנים יש לנו?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
לא מעט ... רווח אני רוצה פוסט על ברנקו אבל בשפת אימו. נראה אותך..

Sent from my iPhone using Tapatalk
איזה שפה יש לו ? מה הבעיה הבן אומר שיש את כל השפות בגוגל אני אכתוב בעברית ושהוא יתרגם מצידי בסינית
Reference URL's