שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ירין חסן חתם
04-Dec-2016, 21:00
הודעה: #11
RE: ירין חסן חתם
ומי שלט טוב לו יום טוב לו, ירין נפרד..
אני רוצה להודות למכבי נתניה הבית השני שלי ב14 שנים האחרונות היום באופן רשמי בית המשפט קבע שאני נפרד מהמועדון מכאן אני יוצא לדרך חדשה בעזרת השם יתברך מודה לכל בעלי הקבוצה הקודמים שנתנו לי במה למאמנים שעברו איתי בדרך שקידמו אותי לשחקנים שהיו כמו משפחה שלי ולכם הקהל המדהים שלא משנה מה ינסו לצייר בפניכם אני אסיר תודה לכם על התמיכה ולא שוכח שהייתם שם בשבילי בתחילת הדרך זכיתי להגשים חלום ילדות ולשחק בקבוצה שגדלתי עליה למכבי נתניה תמיד תהיה פינה חמה בלב שלי לא משנה היכן אהיה והדלת תמיד פתוחה מבחינתי בעתיד .

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Dec-2016, 21:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Dec-2016 על ידי 21:33 אלדד.)
הודעה: #12
רואים שהוא היה רוצה לחזור לנתניה, אחרי שהוא יירד ליגה העונה עם הפועל פ"ת הקריירה שלו תגיע לשיא השפל ויהיה לו מאוד קשה להתרומם
04-Dec-2016, 21:38
הודעה: #13
לדעתי אחרי שקיבל הצעה יפה מאייל סגל וסרב אין לו יותר מקום במכבי נתניה בדיוק כמו דודי תירם
04-Dec-2016, 21:56
הודעה: #14
(04-Dec-2016 21:00)amir כתב:  ומי שלט טוב לו יום טוב לו, ירין נפרד..
אני רוצה להודות למכבי נתניה הבית השני שלי ב14 שנים האחרונות היום באופן רשמי בית המשפט קבע שאני נפרד מהמועדון מכאן אני יוצא לדרך חדשה בעזרת השם יתברך מודה לכל בעלי הקבוצה הקודמים שנתנו לי במה למאמנים שעברו איתי בדרך שקידמו אותי לשחקנים שהיו כמו משפחה שלי ולכם הקהל המדהים שלא משנה מה ינסו לצייר בפניכם אני אסיר תודה לכם על התמיכה ולא שוכח שהייתם שם בשבילי בתחילת הדרך זכיתי להגשים חלום ילדות ולשחק בקבוצה שגדלתי עליה למכבי נתניה תמיד תהיה פינה חמה בלב שלי לא משנה היכן אהיה והדלת תמיד פתוחה מבחינתי בעתיד .

תגובה מכובדת למרות שלא מת עליו. שיהיה לו בהצלחה (רק לא מול נתניה…)

Sent from my A0001 using Tapatalk
04-Dec-2016, 23:30
הודעה: #15
היום בכלל מועדון האקסים, עידו לוי כובש לרעננה ואפילו חן עזרא מוצא רשת להפועל.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
04-Dec-2016, 23:33
הודעה: #16
(04-Dec-2016 23:30)amir כתב:  היום בכלל מועדון האקסים, עידו לוי כובש לרעננה ואפילו חן עזרא מוצא רשת להפועל.

עידו לוי גם נוגע ביד בדקה 90 וגורם לפנדל.
לגבי מר חסן, עוד החלטה לא נכונה, כאילו לא הספיק לו עונה שעברה, הלך וחתם במועדון שלא יודע מה קורה איתו מחר.
04-Dec-2016, 23:58
הודעה: #17
וגם הוסיף עקיצה קטנה לאייל...
אני מאמין שהוא יעמוד בזה...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
05-Dec-2016, 0:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Dec-2016 על ידי 0:58 עידן444.)
הודעה: #18
ירין חסן חתם
ליבי עם ירין חסן שכנראה היה בטוח שימצא את מקומו בקבוצה בליגת העל ומגיע למועדון מכובד אבל עם המון בעיות- כולל המוכרות לו.
מעבר בעייתי כי לבלם בליגה השניה מאוד קשה להוכיח שהוא שווה ליגה ראשונה והדרך הכי קלה לחזור חזרה היא לעלות איתה ליגה כפי שעשו הוא ועידו לוי בעבר- מה שלא כל כך נראה באופק במקרה של הפועל פ״ת. הדרכים האחרות קשות עד בלתי אפשריות וראינו את זה על שני בלמים מקרוב, ליאור ז׳אן ויקיר שינה עם עבר מפואר(בעיקר הראשון) שבמשך שנים מתבלטים בליגה השניה(בעיקר השני) ולא נספרים בליגת העל.
שיהיו לו בהצלחה- כפי שנאמר- חוץ מנגדנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים