שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דבר ההנהלה
04-Dec-2014, 8:29
הודעה: #11
RE: דבר ההנהלה
המשפט הציל אותנו,היה נכון עד ללפני שבועיים,המשפט הזה הפך ללא רלוונטי.
.זה נכון שהוא הזרים בין 5 ל6 מיליון ש"ח מאז אוגוסט 12(ורדו כבר מסיפורי ה14/15/16 מיליון) ואיך אומר אפי "זה הרבה יותר מי מה שאתה נתת,אז תשתוק".
אך החופש המקצועי שנן למאמן,כולל שדרוג שכרו של הצוות המקצועי וההחתמה שלהם ל3 שנים גרמה לעלויות מיותרות לטווח קצר ובינוני,שכיסו את הזרמתו.
ההפיכה של מכבי נתניה הצנועה,לכאילו קבוצה שבבעלות מולטי מיליונר,עולה לקבוצה בסדרי גודל יותר מה5 6 מיליון שקל.
והחובות שעמדנו בהם ביולי 13 לפני הגעתו הם קטנים ביותר מחצי מהחובות הנוכחיים.
.כך שאני לא רואה היום לא הצלה ולא בטיח והמרחק שלנו מפרוק גדול מהיי פעם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Dec-2014, 8:36
הודעה: #12
(04-Dec-2014 1:53)עידן444 כתב:  עשה לנו נזק עצום. הרס מועדון. פירק אותנו לגורמים. אם לא יקרה נס גדול למכבי נתניה בחנוכה הזה, המועדון הולך להיכנס לתקופתו השחורה ביותר בהיסטוריה באחריותו הישירה של אלי שגב.
מנגד חברים יקרים, אני חייב להגיד שאני עדיין מאחל בריאות לאיש. הוא מתנהג בצורה מחפירה, אך אני יוצא מנקודת הנחה שרוב האנשים הם בבסיסם אנשים טובים, וכך גם אלי שגב. יש לי תחושה שהאיש מסובך עד הצוואר. לא הייתי רוצה מקרה רובי שפירא מספר 2. יש לי תחושה שזה לא תסריט מופרך...
מקווה שיש עוד אנשים שאכפת להם מהקבוצה הזו. אם הגיע לכאן איש מגרמניה, שאין לא שום קשר לנתניה, ואחד כמו אלי שגב שגם הוא לא אוהד של הקבוצה, אני רוצה להאמין שברגע משבר כזה, ללא ספק המשבר הגדול ביותר בתולדות המועדון, יקרה הנס, וכן יבוא מישהו שירים את הקבוצה הזו לעתיד טוב יותר, והפעם כן מישהו עם זיקה למועדון היקר הזה.

אל תשווה בין שני האנשים אתה עושה עוול ליאמר ובענק...שגב ידע מראש שזה גדול עליו אבל הפרסום היה כ"כ חשוב לו...אני מאחל לו רק בריאות למרות שאותי ואת בני הוא עשה חולה...
04-Dec-2014, 12:26
הודעה: #13
(04-Dec-2014 2:59)eliahu כתב:  אני בניגוד לחלק מהכותבים כאן לא סבור ששגב עושה צרות בכוונה.
האיש הזה הציל אותנו בדיוק ממצב בו אנו שרויים היום.

אני חושב שאם יש באפשרותו להזרים כסף היה עושה זאת.

לא היינו מקללים הורה שנתן לנו כל מה שיכול היה לתת ברגע שנפל למשכב.

תנו לאיש כבוד על מה שעשה ותפללו שיהיה לו עוד לתת בעתיד הקרוב.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

וכל הכבוד לרועי ולקובי מקווה שיצליחו טוב ומהר לגייס את הכספים הנדרשים בכדי להרים אותנו מהקרשים.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

באמת תודה מקרב לב שלקח מועדון עם בור של 6 מיליון והפך אותו למועדון עם בור של 12 מיליון.
שוב, אני בטוח שזה לא מרוע. האיש נפל, ואשם בחוסר האחריות שלו. את ההתנהגות שלו לאחרונה קשה לי לבקר. אין לי ספק שהוא במצב קשה.
מישהו אמר רובי שפירא?
04-Dec-2014, 12:33
הודעה: #14
(04-Dec-2014 8:29)אייל ס כתב:  המשפט הציל אותנו,היה נכון עד ללפני שבועיים,המשפט הזה הפך ללא רלוונטי.
.זה נכון שהוא הזרים בין 5 ל6 מיליון ש"ח מאז אוגוסט 12(ורדו כבר מסיפורי ה14/15/16 מיליון) ואיך אומר אפי "זה הרבה יותר מי מה שאתה נתת,אז תשתוק".
אך החופש המקצועי שנן למאמן,כולל שדרוג שכרו של הצוות המקצועי וההחתמה שלהם ל3 שנים גרמה לעלויות מיותרות לטווח קצר ובינוני,שכיסו את הזרמתו.
ההפיכה של מכבי נתניה הצנועה,לכאילו קבוצה שבבעלות מולטי מיליונר,עולה לקבוצה בסדרי גודל יותר מה5 6 מיליון שקל.

אתה מתכוון המרחק מפירוק הוא קטן מאי פעם....
04-Dec-2014, 12:41
הודעה: #15
(04-Dec-2014 12:33)אלון כתב:  
(04-Dec-2014 8:29)אייל ס כתב:  המשפט הציל אותנו,היה נכון עד ללפני שבועיים,המשפט הזה הפך ללא רלוונטי.

אתה מתכוון המרחק מפירוק הוא קטן מאי פעם....
זה הגודל במובן הקוטן Smile
04-Dec-2014, 15:15
הודעה: #16
איך אתה יכול להסתכל על עצמך במראה אייל סגל עם כל התככנות שלך ?

מאז שהזיזו אותך אתה עסוק רק באיך להרוס ולהרוס את מכבי נתניה
04-Dec-2014, 15:20
הודעה: #17
הוא מסתכל על עצמו כל בוקר ואומר ברוך שלא עשני זאב רווח / אפי ישראל , והולך לעבודה בחיוך. ואתה מה ? במה אתה עסוק ? חוץ מלזיין את המח לכולנו ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Dec-2014, 15:24
הודעה: #18
ומי אומר שלא אתה מזיין את המוח לכולנו ?
04-Dec-2014, 15:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Dec-2014 על ידי 15:34 amir.)
הודעה: #19
רווח זה בשבילך.
מישהו ראה את מוטל'ה שפיגלר? / טור
כשנתניה חזרה לליגת העל והיה כסף, שפיגלר השתולל משמחה על הדשא והשתחצן. היום, כשהעסק מתפרק, הוא שותק ונעלם בתא הכבוד. פלג בחמישי
עמיר פלג
פורסם: 04/12/2014 10:29

הנעדר - הפה הגדול בלע את לשונו
"תמיד ידעתי לנצל את הכישרון שלי, מה רע בזה? למה אני צריך להתבייש בזה? למה אני צריך להסתתר? למה אני צריך להיות צנוע? למה אני צריך להיות אילם?" כך, בראיון שחצני ואופייני, אמר מרדכי שפיגלר בחודש מאי האחרון.

זה היה כמה ימים אחרי שמכבי נתניה הבטיחה את חזרתה לליגת העל, והקשקשן שהוביל אותה שנה קודם ללאומית שוב יצא מהחורים ודיבר בעיקר על עצמו ("הייתי כמו פלה, רונאלדו ומסי"). היום, כשהבעלים נעלם, הקבוצה מפורקת והמועדון על הקרשים, הנשיא/היועץ המיוחד כבר לא שואל למה הוא צריך להתבייש, להסתתר ולהיות אילם. הוא פשוט לא שם. התאייד. בהצלחות הוא בפרונט, בנפילות לא שומעים ובקושי רואים.

ןעוט...
מוטל'ה שפיגלר (איור: אופיר בגון)

כך היה כמובן גם בחגיגות העלייה, לפני חודשים ספורים. על הדשא באצטדיון החדש, בין אנשי הצוות והשחקנים המאושרים, התרוצץ גם אחד שנראה כמו אחרון האוהדים. הוא עבר בין הבעלים, טפח על השכם והתחנף למי שצריך, ואף יצא לסיבוב ניצחון מול יציע האוהדים כשהוא מנופף באימונית של המועדון.

חודש אחר כך, החגיגות הגיעו לשיאן. שפיגלר תועד בתקשורת כשהוא מקבל ג'יפ נוצץ, באדיבות הבעלים אלי שגב. השחקנים, אגב, חיכו כבר אז למענקי העלייה (שטרם שולמו עד היום). האיש שהיה השושבין הראשי בשידוך עם שגב, תמיד ידע להתחבר לכסף ולהצלחות. כמו אצל דניאל יאמר, הוא גם תוגמל בשכר נכבד. כ־20 אלף שקל בחודש.

אבל נחזור לנתניה ולימינו אנו. הבעלים ברח, הקבוצה מתפרקת, שחקנים שוב לא מקבלים משכורות ומחליפים האשמות בינם לבין עצמם וגם עם המאמן. דווקא עכשיו, כשהמועדון, השחקנים והקהל זקוקים לדמות שתתייצב בחזית ותרגיע את המערכת, הפה הגדול עם הלשון הארוכה מוריד פרופיל. שפיגלר אינו מסתחבק עם שחקנים על הדשא ולא מקפץ לפני האוהדים. הוא מסתפק ביציע המכובדים, והם שרים לו: "מוטלך, מוטלך, מוטלך!"

ןעוט...
אז הוא קפץ לפני האוהדים. ועכשיו? (צילום: ישראל יוסף)

באותו ראיון יהיר ומביך אחרי חגיגות העלייה, מוטל'ה גם העיד על עצמו: "תמיד לקחתי אחריות. גם אחרי הפסדים. כשכולם רצו להרוג אותנו ולהספיד, עמדתי מול התקשורת זקוף כמו תרנגול הודו". אז למה תרנגול ההודו מתחבא עכשיו כמו שפן? אולי בגלל חג ההודיה.

החלמאים - שערוריית כרטיסים בנתניה
אז הבעלים ברח, היועץ מתחבא, הקופה ריקה, אבל שימו לב לשערורייה: אוהדים שניסו אתמול, במהלך היום, לרכוש כרטיסים באינטרנט למשחק בין נתניה למכבי חיפה, נתקלו בהודעה: "אירוע זה נסגר למכירה".

גם באתר של הקבוצה האורחת, רכישת הכרטיסים הייתה בלתי אפשרית, מה שגרם לאוהדים רבים להישאר בבית. במשחק עצמו האצטדיון יצא קירח מכאן ומכאן, ומספר יציעים כלל לא נפתחו. ככה מתמודדים החלמאים מנתניה עם הצורך הדחוף בגיוס הכספים. העיקר שבאתר שלהם נכתב: "העונה – אף אוהד לא נשאר בבית!" עם סימן קריאה. שלא לדבר על הפקקים הבלתי נסבלים בכניסה וביציאה.

ןעוט...
אוהדי מכבי נתניה שכן הצליחו להשיג כרטיסים (צילום: עוז מועלם)

ניסיתי להשיג אתמול את תגובתו למחדל של המנכ"ל רועי דניאל, אך לשווא. זה אותו דניאל שבערב רץ להתראיין בטלוויזיה וסיפר שהוא וקובי בלדב עושים הכל כדי לגייס כספים. מועדון מפואר יש, אצטדיון חדיש יש, אוהדים מצוינים יש, ורק ההנהלה נשארה ברמה של הקופסה.

נשמח אם הקורא עמית יתן את גירסתו לשערורית הכרטיסים.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
04-Dec-2014, 16:15
הודעה: #20
(04-Dec-2014 15:15)זאב רווח כתב:  איך אתה יכול להסתכל על עצמך במראה אייל סגל עם כל התככנות שלך ?

מאז שהזיזו אותך אתה עסוק רק באיך להרוס ולהרוס את מכבי נתניה

אפי ישראל היקר(למעט מאוד,מאוד,מאוד אנשים),שאפילו במשפחתו המורחבת הוא Persona non grata(ראה ערך הספונסר הראשי של מכבי נתניה),אתה מנסה חודשים לגרות אותי ולא מצליח,לא אתן לעיתונאי קטנצ'יק לשנות מדרכי/שיטתי,לא זקוק למליצי יושר(בטח לא לעצמי מעצמי).
מכיוון שאני מביט על עצמי במראה(לפחות פעם ביום) ולא יורק(כמוך),אמשיך בדרכי שבטח ובטח לא תושפע מחובבי מעטפות(הנותנים והמקבלים) ממכבסי הכספים מהעיתונאים ומכל אלו שנהנים מאור הפרסומים.
לו היה הדבר תלוי בי מעולם איש לא היה יודע דבר וחצי דבר על מעשי(כך היה עד שקובי בלדב עשה לי "האוטינג),נושא שכובד ע"י כל אמצעי התקשורת.
מכיוון שהנושא יצא משליטה,בחרתי לחזור להיות אוהד כשאר האוהדים+"הניסיון" שצברתי והאינטואציה שלי לאנשי עסקים ולמעשיהם.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים