מכבי נתניה

גירסה מלאה: דבר ההנהלה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
בסיום המשחק קיימה ההנהלה שיחה עם השחקנים אשר בסופה החליטו השחקנים להמשיך כרגיל. ערן לוי באסיפה לשחקנים: ״יש לנו משחק של החיים בשבת״
לאחר ההפסד שספגה הקבוצה הערב ובשל הפרסומים השונים, קיים מנכל המועדון עוד רועי דניאל, וחבר ההנהלה קובי בלדב אסיפה עם השחקנים, עו״ד דניאל אמר לשחקנים: ״המסרים שקיבלתם לגבי טיב הערבויות כרגע לא חד משמעיים. הבקרה אומרת שיש עיכובים ושזה יכול לקחת זמן.
קובי ואני מנסים לארגן לכם חלק מהשכר בתקופה הקרובה. הבקרה שכרה עו״ד מאנגליה על מנת לבדוק איך לקבל את הכסף כמה שיותר מהר.
אני מבקש שתהיו ספורטאים ותהיו איתנו ותזכרו שכבר בשבת יש משחק נוסף. תשתדלו לעשות הכל ושתבינו שאתם ספורטאים והעתיד של הקבוצה זה מה שקורה על המגרש, אני יודע שזה קשה אבל תהיו ספורטאים״.
בלדב אמר: ״המועדון במצוקה אבל כולנו באותה סירה. אם אתם לא תפנימו ותבינו שיש בעיה נמשיך לקבל תבוסות והמאמן ימשיך לקבל קללות וגידופים.
יכולתם לתת הרבה יותר במשחק היום, יש לכם אליבי מוצדק אבל אתם לא יכולים להביא את זה למגרש. מי שלא רוצה להיות פה שיהיה מספיק גבר שיגיד אני לא רוצה ושלום.
מצד שני, תנו לנו זמן, אי אפשר כל שני ורביעי לעשות אסיפה. אנחנו עושים מאמץ גדול ויש אנשים טובים שעושים הגל כדי שתקבלו את שכרכם.
זה כואב לכולנו, תרימו את הראש ואת המועדון הזה. בסוף תקבלו כל שקל שמגיע לכם. אם הייתי יודע שאתם לא אמורים לקבל הייתי אומר לכם שזה מת. אבל, יש דיבורים עם כולם, עם הרבה אנשים. אנחנו מנסים לגייס את כל הכוחות תנו זמן יש בעיה.
אני מבקש מכם כשאתם יוצאים מכאן המשחק הזה הוא היסטוריה. הליגה שלנו זה ביום שבת מול עכו.
צאו מהדלת ותפנימו שאנחנו עובדים ועושים מאמץ להביא לכם בשורה. צאו מכאן מלוכדים ומאוחדים״.
הקפטן ערן לוי אמר: ״בואו נסיים עם זה לא צריך יותר את האסיפות נמתין ביחד כקבוצה לראות מה יהיה, נהייה ביחד. אם מישהו לא רוצה שמפריע לו שייצא ויגיד את זה להנהלה וזהו. יש לנו משחק של החיים בשבת. צריכים להתרומם״.

ומשהו אישי שלי ארור תהייה אלי שגב מועדון שלם הרסת פוגעת באלפי אוהדים נפשית פגעת בעשרות אנשים פיזית מאחל לך רק רק שתרגיש כל חייך כמו שאנחנו מרגישים עכשיו, סיימת לשחק עם הצעצוע וזרקת אותו לפח תתבייש לך ואני מקווה שאתה הולך לישון תרגיש מה שכולנו מרגישים עכשיו,יש לי עוד הרבה מה לומר עליך בינתיים אני אשמור את זה לעצמי.
אני רק אתייחס לדברי הקפטן. יפה שהוא מנסה לאחד את הקבוצה. מה זה עוזר כשעל המגרש הוא מתנהג כמו ילד בן 3 ?
הוא הרס את הקבוצה ואני בספק אם הוא באמת יכניס את הכסף עד שישי כי זה לא נראה ככה
(04-Dec-2014 1:31)KOBI כתב: [ -> ]הוא הרס את הקבוצה ואני בספק אם הוא באמת יכניס את הכסף עד שישי כי זה לא נראה ככה
שקל לא תראה ממנו בחיים .
(04-Dec-2014 1:35)amir כתב: [ -> ]
(04-Dec-2014 1:31)KOBI כתב: [ -> ]הוא הרס את הקבוצה ואני בספק אם הוא באמת יכניס את הכסף עד שישי כי זה לא נראה ככה
שקל לא תראה ממנו בחיים .

צודק הרס קבוצה שלמה עם אוהדים לפחות היה נשאר עד סוף עונה מנסה להשיג מישהו שיקנה ולא ישאיר ככה את הקבוצה בלי עתיד
עשה לנו נזק עצום. הרס מועדון. פירק אותנו לגורמים. אם לא יקרה נס גדול למכבי נתניה בחנוכה הזה, המועדון הולך להיכנס לתקופתו השחורה ביותר בהיסטוריה באחריותו הישירה של אלי שגב.
מנגד חברים יקרים, אני חייב להגיד שאני עדיין מאחל בריאות לאיש. הוא מתנהג בצורה מחפירה, אך אני יוצא מנקודת הנחה שרוב האנשים הם בבסיסם אנשים טובים, וכך גם אלי שגב. יש לי תחושה שהאיש מסובך עד הצוואר. לא הייתי רוצה מקרה רובי שפירא מספר 2. יש לי תחושה שזה לא תסריט מופרך...
מקווה שיש עוד אנשים שאכפת להם מהקבוצה הזו. אם הגיע לכאן איש מגרמניה, שאין לא שום קשר לנתניה, ואחד כמו אלי שגב שגם הוא לא אוהד של הקבוצה, אני רוצה להאמין שברגע משבר כזה, ללא ספק המשבר הגדול ביותר בתולדות המועדון, יקרה הנס, וכן יבוא מישהו שירים את הקבוצה הזו לעתיד טוב יותר, והפעם כן מישהו עם זיקה למועדון היקר הזה.
בוא תצא רגע מההנחה שכסף בסיומו של ענין השחקנים יקבלו

זאת צורת משחק ? זאת הופעה של קבוצה בליגת העל ?

מדברים כל השבוע על כסף אבל זה לא הבעיה של מכבי נתניה אין הצדקה לביזיון הזה לקבל כל שבוע 4 גולים
אף אחד לא אמר לו לבוא בכח גם שבא יכל היה להתנהג אחרת ויש הרבה דברים עליו שעדיין לא יצאו אני מאחל לו רק שירגיש מה שאנחנו מרגישים עכשיו ואת שאר חייו מצידי הוא יכול לבלות מאחורי הסורגים שם מקומו.
אני בניגוד לחלק מהכותבים כאן לא סבור ששגב עושה צרות בכוונה.
האיש הזה הציל אותנו בדיוק ממצב בו אנו שרויים היום.

אני חושב שאם יש באפשרותו להזרים כסף היה עושה זאת.

לא היינו מקללים הורה שנתן לנו כל מה שיכול היה לתת ברגע שנפל למשכב.

תנו לאיש כבוד על מה שעשה ותפללו שיהיה לו עוד לתת בעתיד הקרוב.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

וכל הכבוד לרועי ולקובי מקווה שיצליחו טוב ומהר לגייס את הכספים הנדרשים בכדי להרים אותנו מהקרשים.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
קשקוש., הציל אותך שלח לו מדליה לאפריקה.
מעניין איך היית מדבר לו אתה בין אלה שלא קיבלו משכורת חודשים.
עמודים: 1 2
Reference URL's