שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משחק האימון היום נגד רעננה פתוח לקהל ?
15-Jul-2014, 12:49
הודעה: #21
RE: משחק האימון היום נגד רעננה פתוח לקהל ?
(15-Jul-2014 12:45)davidb7 כתב:  לשמוע אייל אופטימי אחרי תקופה ארוכה..זה שינוי מרענן..
כדי למנוע אי הבנות,לרגע לא חושב אחרת בכל אותם נקודות שנגעתי לאחרונה,חושב שיש פוטנציאל לקבוצה צנועה ב18/19 מיליון ש"ח,לא אהבתי את הכותרות של סוף עונה שעברה ולא אוהב את השומנים וחוסר הסקאוט בעונה הנוכחית.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Jul-2014, 13:01
הודעה: #22
Re: RE: משחק האימון היום נגד רעננה פתוח לקהל ?
(15-Jul-2014 12:43)אייל ס כתב:  
(15-Jul-2014 11:52)amir כתב:  
(15-Jul-2014 11:22)אייל ס כתב:  
(15-Jul-2014 11:18)amir כתב:  ידוע שמנצור ושריקי לא בתכנוית ומחפשים להם קבוצה בלאומיות ולגבי אביב אין מה למהר שישתפשף עוד בנוער מה הלחץ הוא 96 יכול לשחק עוד שנתיים שם.

לא צריך למהר לשום מקום,כן צריך לזהות פוטנציאל ולתת במה,זה היה נכון למכבי נתניה לאורך שנים רבות,זה נכון לקבוצות אחרת בליגת העל,זה נכון לקבוצות בכל העולם,ילידה96 זה לא ילדים ב',שון וויסמן שיחק במכבי חיפה בעונה שעברה,ילידי 95 שיחקו בעונה שעברה בלא מעט קבוצות בליגת העל.
אף 96 לא ישחק שנה הבאה בליגת העל לפחות בסיבוב הראשון אני בספק אם תמצא 11 שחקנים מ95.
וויסמן שיחק בשנה שעברה...משוכנע שרבים וטובים מ95/6 ישולבו השנה...וכבר שולבו שנה שעברה,להכין לך רשימה?
לש שמעת אותי מתבטע כך על מנצור ושריקי ואחרים מ93/4/5...ודווקא אביב שהתחיל כשחקן לא בוח בהרכב בנערים ב' וכנ"ל בנערים א' והתחיל לקבל בנוער פה ושם הזדמנות,לקח אותם בשתי ידיים...אגב,הכל תלוי בשילוב בין התנהלות השחקן,דקות רבות בנוער וצוהר בבוגרים מפעם לפעם(לא ייבוש על הספסל).
בשביל זה מכבי חיפה נראתה שנה שעברה כמו שנראתה.
כן אני ממתין לרשימה. אני יכול לחסוך לך זמן לא תמצא.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
15-Jul-2014, 13:47
הודעה: #23
(15-Jul-2014 13:01)amir כתב:  
(15-Jul-2014 12:43)אייל ס כתב:  
(15-Jul-2014 11:52)amir כתב:  
(15-Jul-2014 11:22)אייל ס כתב:  
(15-Jul-2014 11:18)amir כתב:  ידוע שמנצור ושריקי לא בתכנוית ומחפשים להם קבוצה בלאומיות ולגבי אביב אין מה למהר שישתפשף עוד בנוער מה הלחץ הוא 96 יכול לשחק עוד שנתיים שם.

לא צריך למהר לשום מקום,כן צריך לזהות פוטנציאל ולתת במה,זה היה נכון למכבי נתניה לאורך שנים רבות,זה נכון לקבוצות אחרת בליגת העל,זה נכון לקבוצות בכל העולם,ילידה96 זה לא ילדים ב',שון וויסמן שיחק במכבי חיפה בעונה שעברה,ילידי 95 שיחקו בעונה שעברה בלא מעט קבוצות בליגת העל.
אף 96 לא ישחק שנה הבאה בליגת העל לפחות בסיבוב הראשון אני בספק אם תמצא 11 שחקנים מ95.
וויסמן שיחק בשנה שעברה...משוכנע שרבים וטובים מ95/6 ישולבו השנה...וכבר שולבו שנה שעברה,להכין לך רשימה?
לש שמעת אותי מתבטע כך על מנצור ושריקי ואחרים מ93/4/5...ודווקא אביב שהתחיל כשחקן לא בוח בהרכב בנערים ב' וכנ"ל בנערים א' והתחיל לקבל בנוער פה ושם הזדמנות,לקח אותם בשתי ידיים...אגב,הכל תלוי בשילוב בין התנהלות השחקן,דקות רבות בנוער וצוהר בבוגרים מפעם לפעם(לא ייבוש על הספסל).
בשביל זה מכבי חיפה נראתה שנה שעברה כמו שנראתה.
כן אני ממתין לרשימה. אני יכול לחסוך לך זמן לא תמצא.

מהזיכרון:
1.מכבי חיפה:דור חוגי/חבשי/שון וויסמן.
2.קרית שמונה:עידן שמיר/שפשה אלדר(96)
3.הפועל ת"א:יחזקאל שגיב/רמזי ספורי
4.אשדוד:מיכאל אוחנה

מאמין שבבדיקה יסודית נימצא רבים וטובים נוספים שלא נדבר על חריגי הגיל שתפסו בחלק מהקבוצות לא מעט דקות.
15-Jul-2014, 13:59
הודעה: #24
נו אז אתה פה מחזק אותי יש96 אחד וגם הוא לא משחק שאר ה95 יגרדו את הספסלים.

15-Jul-2014, 14:07
הודעה: #25
(15-Jul-2014 13:59)amir כתב:  נו אז אתה פה מחזק אותי יש96 אחד וגם הוא לא משחק שאר ה95 יגרדו את הספסלים.

אמיר,לא מתאים לך..96 של עונת 13/14,זה 97 של העונה והיו כאלו שניים לפחות ,ה95 זה ה96 והיו כאלו כ10,לא רואה סיבה שקבוצה כמו מכבי נתניה לא תתחיל לטפח צעירים מוכשרים בתנאי שהם מוכשרים מאוד.
מעדיף שיתנו לשחקן כמו אביב דקות משחק ולא לשחקנים בינוניים פלוס מינוס(בלי להזכיר שמות,על מנת לא לפגוע).
15-Jul-2014, 14:18
הודעה: #26
אנחנו כנראה מדברים על משהו אחר לא הבנת אותי, בכל מקרה מסכים עם החלק השני בדברים לגבי אביב ספציפית זמנו יגיע לפי דעתי עדיין מוקדם קודם שיצליח בנוער.

15-Jul-2014, 14:42
הודעה: #27
(15-Jul-2014 14:18)amir כתב:  אנחנו כנראה מדברים על משהו אחר לא הבנת אותי, בכל מקרה מסכים עם החלק השני בדברים לגבי אביב ספציפית זמנו יגיע לפי דעתי עדיין מוקדם קודם שיצליח בנוער.

דבריך הוצאו מהקשרם?
Big Grin

מפגר אבל אופטימי
15-Jul-2014, 14:44
הודעה: #28
משהו כזה.

16-Jul-2014, 0:02
הודעה: #29
צריך לעשות הפרדה בין מנצור ושריקי , מנצור אחל'ה פוטנציאל כרגע לא ממומש, שריקי לדעתי אין בו כלום לא שכל , לא הבנת משחק כלום רק מהירות...
מנצור לדעתי יעשה נכון אם ייצא להתאוורר קצת...הבעיה שמכבי לא משחררים(בצדק) רק מוכנים להשאיל (בגלל הפוטנציאל) וקבוצות לא לוקחות שחקנים בהשאלה גם לא בליגה שנייה...
16-Jul-2014, 9:37
הודעה: #30
(16-Jul-2014 0:02)דוד חטב כתב:  צריך לעשות הפרדה בין מנצור ושריקי , מנצור אחל'ה פוטנציאל כרגע לא ממומש, שריקי לדעתי אין בו כלום לא שכל , לא הבנת משחק כלום רק מהירות...
מנצור לדעתי יעשה נכון אם ייצא להתאוורר קצת...הבעיה שמכבי לא משחררים(בצדק) רק מוכנים להשאיל (בגלל הפוטנציאל) וקבוצות לא לוקחות שחקנים בהשאלה גם לא בליגה שנייה...

נצרת עילית רצו לקחת עכשיו את אביב אברהם בהשאלה לשנה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים