מכבי נתניה
מה אומרים? - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: מה אומרים? (/showthread.php?tid=3345)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: מה אומרים? - חזום חזום - 31-Jan-2017 14:34

(31-Jan-2017 14:15)טל.מ כתב:  עפ היכולת העכשווית של ערן לוי יש לי תחושה שסלובו יחשב מסלול מחדש.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מה אמר סלובו?

Sent from my A0001 using Tapatalk

RE: מה אומרים? - אריאל - 31-Jan-2017 14:37

(31-Jan-2017 14:11)טל.מ כתב:  
(31-Jan-2017 13:21)אריאל כתב:  ידידי טל.מ
מותר ורצוי להעביר ביקורת, כדי שיתייחסו אליה ברצינות, היא צריכה לעמוד בכמה תנאים...
בין היתר, היא צריכה להיות "מדתית" לא כל משחק הוא או סטייל ברצלונה או "חרא משחק" כן יש גם "חרא משחק" אבל אתמול ב50 גוונים של אפור, זה היה יותר בהיר מכהה.
בדש העלה לי את הסעיף, את דין רציתי לחבק. היו נקודות שחורות, היו גם הרבה נקודות אור. הסהכ לא היה מה שרציתי שנראה, אבל מכאן ועד "חרא משחק" וחורבן הבית... המרחק רב.
יש נטיה שכשמשחקים מול "קבוצה גדולה וחזקה" אתה מתעלה ונותן משחק טוב ומול קבוצה חלשה, הפוך... אתמול, מול קבוצה סופר חלשה, הקבוצה לא היתה טובה, או לפחות, לא מספיק טובה כמו שהיינו רוצים לראות וכמו שכבר ראינו השנה.
אז קצת פרופורציה.

טוב . קבל תיקון מחרא משחק למשחק לא משהו. איפה נאמר חורבן הבית ? אמרתי משחק חרא שאין מה לקחת ממנו. דרך אגב אחרי המשחק הזה יצא לראות את חיפה נגד תא. משחק ברמה גבוהה ואני יודע שאין מה להשוות מבחינת תקציבים ליגות וכו, רק נראה לי שהסנדרטים של חלקכם פה לאיך צריך להראות משחק כדורגל הדרדרו.

90% ממשחקי הליגה הספרדית לא ברמה של משחקי ריאל ובארסה. גם 90% ממשחקי ליגת העל שלנו משעממים ומשמימים...
מי שחובב כדורגל וסטנדרט גבוה, אין לו מה לחפש במשחקי מכבי נתניה בפרט והכדורגל הישראלי בכלל.

אני תמיד משווה את הצפיה וההנאה ממשחקי מכבי נתניה לאבא לילד מפגר, לא עלינו, שהולך לחוג חליליות... וכשהחוג מזמן את ההורים ל"קונצרט חליליות" ההורים מרוכזים בכל תו שהילד מנגן, מתופפים עם הרגל בקצב "הקונצרט", מתמוגגים מכל צליל שיוצא ומתעלמים מכל הזיופים בדרך...

אז כשאותו הורה רוצה ליהנות ממוסיקה טובה, הוא באמת הולך לפילהרמונית, אבל זה לא אותו דבר...

אני נהנה ממשחקי מכבי נתניה העונה, בקונטקסט של השנה: קבוצה בליגה השניה, שנבנתה בדקה ה-92, בתקציב שפוי, עם פתיחה של מינוס 9, עם רבע שלד של קבוצה ששנה לפני צפה בכדורגל מהיציע.

לגבי שנה הבאה... עוד חזון למועד.
נניח שסלובו לא רוצה את דין גל כשוער ראשון לליגת העל, לא בונה על ערן לוי כציר מרכזי בקבוצה, מת להיפטר מבדש, קוגבניה, שינה וכחלון ומייעד את מוחמד עלי ושון וייסמן כשחקני ספסל לגיטימיים, שיקבלו "פה ושם" דקות משחק...

אם הוא יציג כזו "תפיסת עולם", יש צל צילו של סיכוי שנעלה ליגה? השחקנים האלה יתנו את הלב והנשמה כדי להמשיך להצליח?

יש לנו צוות מקצועי שמנוסה גם בליגת העל. בבית"ר, לפני הפליאוף המאזן היה 15 נצ' 6 תיקו ו-5 הפסדים (הפליאוף היה פחות מוצלח... 3 נצ' 7 הפסדים). אני סומך על הצוות הזה שידע לבנות קבוצה טובה וראויה ואני סומך על הבעלים שידע לתת את המקורות ואת השקט והעצמאות המקצועית לצוות.

RE: מה אומרים? - טל.מ - 31-Jan-2017 14:38

(31-Jan-2017 11:10)פיליפצוק כתב:  הכדורגל נראה נורמלי ביותר, יש משחקים שיותר ויש משחקים שפחות כזו היא עונה, עולים ויורדים וגם שיורדים עדיין לא מפסידים אבל קוטרים כמוך זה לא מעניין.
לגבי ערן לוי, המטרה (לפחות של הצוות המקצועי הקובע) שהכדורגל יראה נורמלי ביחד עם ערן ולא בלעדיו וזה תהליך (מי שלא חווה החלמה מפריצת דיסק לא יבין כנראה).
לכל האנטי ערן (כמוך) זה אולי לא משתלב עם האנג'דה, זבש"ך, אתה לא חייב לצפות אבל גם לא חייב לחפור.
להצביע אתמול על ערן כגורם לכך שהקבוצה כולה לא שיחקה היטב בחלק ההתקפי זה אפילו לא בגדר בדיחה, ולראיה כאשר הוא יצא המצב לא רק שלא השתפר אלא הורע.
עוד מעט תטען שערן מפריע גם מהספסל.
פתאום העובדה שערן לא רץ מפריעה לך??? מעניין, לפני שנתיים דיברת אחרת והוא עדיין לא היה רץ.

א. תנסה להיות מנומס זה לא יגרע מטענותיך.
ב. אני יודע מצוין מה זה להחלים מפריצת דיסק עד היום לא החלמתי.
ג. כל פעם כשלמישהו לא נראה משהו אז יש לו אג'נדה ... מה עם להתמודד עם הטענה ?
ד. מכבי נתניה עם ערן לוי שלאחר הפציעה משחקת עם 10 שחקנים. נקודה.
ה. לבעלי הזיכרון הקצר - אין לי כלום נגד ערן לוי נהפוך הוא. דפדפו בהיסטוריה של הפורום.
ו. שחקן שלא יכול לרוץ לא צריך להיות על הדשא. תפיסת הכדורגל שלך כל כך הדרדרה שאתה מדלג על אבני היסוד של המשחק.
ז. המשחק שלנו הורע אחרי שהוא יצא כי ההרכב לא היה נכון מלכתחילה. בדש היה צריך להתחיל במקום לוי וויסמן היה צריך להיות באגף.
ח. ערן לוי רץ ועוד איך רץ בשנים הקודמות . הזיכרון שלי מצוין, תודה.
ט. אני מקווה בשביל ערן לוי קודם כל וגם בשבילנו שמה שאנחנו רואים כרגע הוא לא מה שנראה בעתיד.

(31-Jan-2017 14:34)חזום חזום כתב:  
(31-Jan-2017 14:15)טל.מ כתב:  עפ היכולת העכשווית של ערן לוי יש לי תחושה שסלובו יחשב מסלול מחדש.

מה אמר סלובו?

Sent from my A0001 using Tapatalk

לא ראיתי אבל ממה שהבנתי שהוא בונה על ערן לוי כמרכיב מרכזי גם בשנה הבאה בליגת העל אם וכאשר.

RE: מה אומרים? - אופיר34 - 31-Jan-2017 15:22

(31-Jan-2017 14:12)פיליפצוק כתב:  עפ"י דבריו של סלובו "ביציע העיתונות" לאחר הניצחון על עכו, אני מציע לך לחשב מסלול מחדש.

תמשיך לעבוד על עצמך...
הוא אמר שלערן לוי יש מקום בליגת העל .
השאלה אם לשחק רבע שעה- 20 דקות במשחק זה גם נכנס לקטגוריה הזאת...

ובוא נראה מה יקרה שנה הבאה. אני רק מקווה שאתה עדיין תהיה פה גם מה שאתה חושב שיקרה לא כל כך יקרה בפועל....

RE: מה אומרים? - אלדד - 31-Jan-2017 15:40

אם רק ערן יוריד כמה קילוגרמים ויכנס לכושר ויתחיל לרוץ כל משחק 90 דקות אתם נותנים לו לפתוח בליגת העל כל העונה 90 דקות בכל משחק?

ומפסיקים לחפור בכל משחק שוב ושוב שערן שותף בו כמה הוא לא מתאים לליגת העל וכמה שהוא לא זז ושהוא צריך להיכנס רק ב10 דקות האחרונות?

RE: מה אומרים? - אסףג - 31-Jan-2017 15:56

אריאל, לגבי המשחק של חיפה- ת"א אתמול. אמנם, ברור שזה היה משחק טוב יותר, אבל גם הוא אופיין בשכונתיות רבה. לא ראיתי מחשבה יותר מידי בהנעת הכדור. היתה הרבה אגריסיביות במשחק (דבר שמעמיד לדעתי בספק את יכולתו של עלי לעשות מה שהוא עושה היום), אבל מבחינת כדורגל...היה די סתם. סתם הרמות, סתם בעיטות, סתם תמות נפשי עם פלישתים של כמה שחקנים.
בקיצור, על זה משלמים להם? והרבה כ"כ?

RE: מה אומרים? - yaron73 - 31-Jan-2017 16:03

כרגיל אותן קלישאות מצד אותם אוהדים.....
ערן נמצא בכושר גופני לא רע. היה מעורב בהנעת הכדור בכל חלקי המגרש. חלק מהמסירות שלו היו לא טובות , אבל לא בשונה משאר השחקנים שהתקשו מול הבונקר והצפיפות של י-ם. יחסית לשאר השחקנים הוא איבד פחות כדורים.
מעניין למה אותם אוהדים לא כותבים ביקורת על עלי מוחמד (שחקן מעולה) שאיבד לא מעט כדורים כולל הכדרור המוכר בדקות הסיום בסמוך לרחבה שהוביל לאיבוד כדור שיצר התקפה מסוכנת של ירושלים , דיא סבע שכדרר יותר מידי ומסר מסירות לא מדוייקות , קובי מור שהיו לו מס' חורים וכ'ו. הטובים ביותר אתמול היו דין גל וורגוץ'.

RE: מה אומרים? - פיליפצ'וק - 31-Jan-2017 16:20

(31-Jan-2017 15:22)אופיר34 כתב:  
(31-Jan-2017 14:12)פיליפצוק כתב:  עפ"י דבריו של סלובו "ביציע העיתונות" לאחר הניצחון על עכו, אני מציע לך לחשב מסלול מחדש.

תמשיך לעבוד על עצמך...
הוא אמר שלערן לוי יש מקום בליגת העל .
השאלה אם לשחק רבע שעה- 20 דקות במשחק זה גם נכנס לקטגוריה הזאת...

ובוא נראה מה יקרה שנה הבאה. אני רק מקווה שאתה עדיין תהיה פה גם מה שאתה חושב שיקרה לא כל כך יקרה בפועל....

בניגוד אלייך, אני לא אוהד של אף שחקן ולא אנטי לגבי אף אחד.
ירצו את ערן או לא ירצו, הכל ימדד בסוף במבחן התוצאה ולא בכדורגל "הרומנטי" שלך.

(31-Jan-2017 15:40)אלדד כתב:  אם רק ערן יוריד כמה קילוגרמים ויכנס לכושר ויתחיל לרוץ כל משחק 90 דקות אתם נותנים לו לפתוח בליגת העל כל העונה 90 דקות בכל משחק?

ומפסיקים לחפור בכל משחק שוב ושוב שערן שותף בו כמה הוא לא מתאים לליגת העל וכמה שהוא לא זז ושהוא צריך להיכנס רק ב10 דקות האחרונות?

זו בכלל אמירה מטומטמת של "מומחים".
"שיכנס ל- 10 דק', 20 דק', רבע שעה"
אם הוא לא טוב לשיטתם, את בשביל מה שיכנס ל- 10 דק'?

מה אומרים? - טל.מ - 31-Jan-2017 16:23

אני אענה לך באותו מטבע ... בדיוק אותו אוהד קלישאתי שאוהד שחקן ולא רואה את המשחק ..
כמה פעמים ערן לוי יכול היה לרוץ לשטח פתוח והעדיף למסור בעמידה ? כמה שטח הוא בכלל כיסה ? כמה מסירות שלו בעמידה הגיעו בכלל ? כמה נאלצו לרוץ כל האחרים כדי לכסות על העמידה שלו במקום ..? בוא תכניס גם את המילה פופוליזם ואז בכלל ..

RE: מה אומרים? - פיליפצ'וק - 31-Jan-2017 16:35

עד הפציעה לא שמענו ממך ציוץ על ערן ואתה יכול להכחיש עד מחרתיים הזיכרון שלי מצוין.
מאז שערן מנסה לחזור לעצמו אחרי הפציעה אתה מקרקר פה בלי הרף בגנותו ועשית ממנו ממש עול על המערכת.
אז נכון ערן הוא עדיין לא ערן האמיתי שיכולותיו ידועים לכל ועולים על הרבה אחרים שרצים ללא הפסק ולא מסוגלים להגיע לשליש ממה שהוא מסוגל, אבל מפה ועד להיסחפות השגרתית שלך המרחק עצום.