שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה אומרים?
31-Jan-2017, 13:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jan-2017 על ידי 13:16 עידן444.)
הודעה: #51
מה אומרים?
דידייה שחקן שחקן והוא צעיר ולא, אני לא אשאל מה כבר הרמה בליגת העל אלא שאלה יותר רלוונטית-
מה הסיכוי של מכבי נתניה להביא בעונה הבאה 5-6 זרים חדשים(שכמובן יעברו את ביקורת הפורום ש״כולם מתאימים לרמה של ליגת העל״) שכולם יתאקלמו ויראו יכולת שהיא מעל הממוצע כמצופה? (וזה עוד לפני שאני נכנס לעניין ההמשכיות והגיבוש- נטו יכולת)
עם יש על הלב- יש לך שלושה זרים שלהגיד בודאות שאתה יכולה להביא שישה אחרים שכולם יהיו טובים מהם- זה קלוש.
תסתכל על ליגה העל ותגיד לי כמה קבוצות הצליחו עם יותר משני זרים. אחר כך תעבור לשלושה ותראה בכמה הרשימה מצטמצמת. ואז תעבור לארבעה ותישאר אולי עם 2-3 קבוצות- שרובן משקיעות בזרים 8 ספרות וגם אז מביאות איזה לוסיו שעם בוזגלו מליקסון אוחנה ווואקמה מאחוריהם שמו כמה גולים ובוא נראה מתי וכמה פעמים הוא ימצא את הרשת בקבוצה כמו אשדוד(ושוב, זה שחקן שאם הוא היה בנתניה הוא היה מרוויח לפחות פי 2 מהשחקן הכי יקר שיש היום בקבוצה).

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Jan-2017, 13:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jan-2017 על ידי 13:22 אריאל.)
הודעה: #52
RE: מה אומרים?
ידידי טל.מ
מותר ורצוי להעביר ביקורת, כדי שיתייחסו אליה ברצינות, היא צריכה לעמוד בכמה תנאים...
בין היתר, היא צריכה להיות "מדתית" לא כל משחק הוא או סטייל ברצלונה או "חרא משחק" כן יש גם "חרא משחק" אבל אתמול ב50 גוונים של אפור, זה היה יותר בהיר מכהה.
בדש העלה לי את הסעיף, את דין רציתי לחבק. היו נקודות שחורות, היו גם הרבה נקודות אור. הסהכ לא היה מה שרציתי שנראה, אבל מכאן ועד "חרא משחק" וחורבן הבית... המרחק רב.
יש נטיה שכשמשחקים מול "קבוצה גדולה וחזקה" אתה מתעלה ונותן משחק טוב ומול קבוצה חלשה, הפוך... אתמול, מול קבוצה סופר חלשה, הקבוצה לא היתה טובה, או לפחות, לא מספיק טובה כמו שהיינו רוצים לראות וכמו שכבר ראינו השנה.
אז קצת פרופורציה.

מפגר אבל אופטימי
The following 2 users Like אריאל's post:
יגאל יהב (0101-0202-2017201720172017), עידן444 (3131-0101-2017201720172017)
31-Jan-2017, 13:27
הודעה: #53
[/quote]

אם קוגבניה היה מבקיע את הכדור שהכניס לו דיא בדקה ה 45, לא היית משתמש במשפט ״ואז הגיע ערן״....

[/quote]

עכשיו עברנו לשלב ההיפוטתי?
יש לי הרבה "אם" בהקשר של המועדון הזה.
31-Jan-2017, 13:38
הודעה: #54
מה אומרים?
(31-Jan-2017 11:01)טל.מ כתב:  תגידו ידידי פיליפצ׳וק אריאל ועידן ... כל פעם שלמישהו לא נראה משהו בסגנון המשחק בהרכב בצורה שבה ערן לוי משחק זה הופך אותו לממורמר כי אנחנו במקום הראשון ? יש לכם יכולת להסתכל מעבר לשורה התחתונה ? כן הבנו שהליגה גרועה שאנחנו כנראה עולים בלי מאמץ מיוחד וכו וכו .. מעצבן אותכם שגם מנסים לבקש שהכדורגל יראה נורמלי ..? כבר לא אמרתי איכותי רחמנא ליצלן .. נורמלי יענו 11 רצים והחלוץ המרכזי שלי יותר טוב ממני ..?

מה זה נורמלי?
אם יש בכיתה ילד גאון שלא צריך להכין שיעורי בית ובכל זאת מצליח במבחנים יותר מכולם תגרש אותו כי זה מעצבן אותך?
אופיר לא אוהב שאומרים את זה אבל אני באמת לא מצליח להבין את חוסר ההפנמה שהגורם לנפילה בעונה שעברה(בתקופות של שלומי דורה ועטר שעוד היה אפשר לקרוא לנו קבוצת כדורגל) הוא זה שהיינו קבוצה של חמורים שכולם רצים יותר מערן, מהירים יותר מערן, עושים יותר גליצ׳ים- אבל פאקינג חבורה של אמפוטנטים שלו מסוגלים לשים את הכדור בין שלושת העמודים בלי שזה יפגע בשוער.
ערן יודע לעשות את זה וגם יודע לעזור לחברים שלו לעשות את זה.
קחו את קוגבנייה שאני באמת מאוד אוהב- שימו אותו בקבוצה של העונה שעברה יחד עם עלי מוחמד והם היו אומללים!
ולא כי זו ליגת העל- כי זו היתה קבוצה עקומה בלי מוציאים לפועל(כמובן שגם בגלל פציעות).

31-Jan-2017, 13:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jan-2017 על ידי 13:48 אופיר34.)
הודעה: #55
אני לא מתלונן על הכדורגל. אני חושב שגם אתמול ,למרות שלא היינו בשיאנו, נראינו כמו קבוצת כדורגל מאומנת שיודעת מה היא עושה על המגרש. שליטה מוחלטת במגרש, הנעת כדור ועליונות מוחלטת. ונכון, שמבחינת מצבים הגענו "רק" לשלשה ולא לשמונה כמו בהרבה מאד משחקים, אבל להגיד שהיה כדורגל רע אתמול לדעתי זה מוגזם.

ולגבי ערן - שוב, באמת נמאס כבר לשמוע את התגובות של מעריציו על כל מי שמעז להעביר ביקורת. קוטרים ,אנטי ושמנטי....
יש מי שמוכן לקבל את החבילה שנקראת ערן לוי ויש מי שלא. מי שלא בעד החבילה הזאת לא הופך למבין פחות או קוטר או "שונא ערן" סדרתי. כל אחד והראייה שלו.

אני חוזר על דעתי - מכבי נתניה צריכה לבנות סגל שחקנים לעונה הבאה (בליגת העל אני מקווה) כאשר ערן לוי לא חלק ממנו או לכל הפחות לא כשחקן הרכב שעליו הקבוצה מתבססת. כן, הוא חייב להשאר במערכת, לקבל את ה 20 דקות חצי שעה במשחק בשעת הצורך אבל לא יותר מזה. אנחנו חייבים לשנות מסלול ואני גם מאמין שזה מה שיקרה.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
צהוב לעולמים (0101-0202-2017201720172017)
31-Jan-2017, 13:57
הודעה: #56
מה אומרים?
(31-Jan-2017 12:59)אייל ס כתב:  
(31-Jan-2017 9:25)לואיס ראזאק כתב:  
(31-Jan-2017 9:03)אליהו כתב:  דיי כבר עם שטויות...
לא כל משחק יכול שחקן לספק את הסחורה.

גם עודד מכנס הגדול קיבל בימיו הטובים וצעירות ציון 4 אחרי משחקים. אבל הסך הכל שלו היה אדיר.

אסור לשפוט שחקן על משחקים בודדים.

אני שמח שהצוות המקצועי מבין זאת ומחזק אותו כדי שיצבור ביטחון

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

לא חושב שמישהו באמת עושה זאת.
ימים יגידו אם אנשים שמזהירים בהקשר לזר המדובר כלא מתאים לליגת העל או לא, אבל מה לעשות שאני לא הייתי בונה על שחקן בינוני+\יחסית טוב בלאומית במשבצת של זר.

ובלי לחפור על "אפשר לחשוב שליגת העל זה הליגה הספרדית" או משפט בנאלי אחר. אף אחד לא אומר שליגת העל היא איזו ליגה על רמה, אבל זה לא אומר שזה חכם במיוחד להסתמך על זר שספק רב אם ישגשג במיוחד ברגע שהוא יתייצב מול קבוצות קצת יותר נורמליות מהדרעק הקיים בלאומית.
זוכרים את גאגה הגרוזיני שהיה מעולה עונה אחת בלאומית ועשה אצלנו חצי עונה מחרידה? ובכן, הדבר הזה תמיד יכול לחזור על עצמו.

צריכים להגיד במפורש - אנחנו לא עולים בשביל לחזור למאבקי הישרדות או להפוך לקבוצת הנדנדה המודרנית של הכדורגל הישראלי.

יכול להיות שאתה צודק....וגם יש סיכוי שלא(כרגע מאמין שלא).אליל הנוער בקרב האוהדים(לארי קאיודה),עשה עונה בינונית עם מספרים(כרגע)פחות טובים מדידייה.
ועונה לאחר מכן פרח בליגת העל....
זה ההבדל בין הצוותים המקצועיים שלוקחים אחריות על החלטותיהם,לסקאוטיים מבוזבזים באתרי האינטרנט,שקוברים שחקנים/קבוצה כי הם לא באים להם טוב(לעיתים בצדק).

קשה מאוד להסיק ולהשליך מהליגה הזו לגבי ליגת העל. ראינו לא מעט ״תותחים״ בליגה השנייה וכשהגיעו לליגת העל היו חלשים (ליגאנה ואולי בעתיד נג׳וקו) ולהיפך (דג׳אני). זה המון תלוי בצוות המקצועי ובדינמיקה הקבוצתית. אני בהחלט לא סגור אם הזרים שכרגע אצלנו באמצת יהיו פקטור רציני בליגת העל. אבל יחד עם זאת נותן את כל הקרדיט לצוות המקצועי שיחליט לגביהם. הם מבינים הרבה יותר ממני ודי בטוח שלא מונעים משיקולים לא מקצועיים ולכן מאמין ומקווה שיעשו את ההחלטות הנכונות.

31-Jan-2017, 14:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jan-2017 על ידי 14:14 טל.מ.)
הודעה: #57
מה אומרים?
(31-Jan-2017 13:21)אריאל כתב:  ידידי טל.מ
מותר ורצוי להעביר ביקורת, כדי שיתייחסו אליה ברצינות, היא צריכה לעמוד בכמה תנאים...
בין היתר, היא צריכה להיות "מדתית" לא כל משחק הוא או סטייל ברצלונה או "חרא משחק" כן יש גם "חרא משחק" אבל אתמול ב50 גוונים של אפור, זה היה יותר בהיר מכהה.
בדש העלה לי את הסעיף, את דין רציתי לחבק. היו נקודות שחורות, היו גם הרבה נקודות אור. הסהכ לא היה מה שרציתי שנראה, אבל מכאן ועד "חרא משחק" וחורבן הבית... המרחק רב.
יש נטיה שכשמשחקים מול "קבוצה גדולה וחזקה" אתה מתעלה ונותן משחק טוב ומול קבוצה חלשה, הפוך... אתמול, מול קבוצה סופר חלשה, הקבוצה לא היתה טובה, או לפחות, לא מספיק טובה כמו שהיינו רוצים לראות וכמו שכבר ראינו השנה.
אז קצת פרופורציה.

טוב . קבל תיקון מחרא משחק למשחק לא משהו. איפה נאמר חורבן הבית ? אמרתי משחק חרא שאין מה לקחת ממנו. דרך אגב אחרי המשחק הזה יצא לראות את חיפה נגד תא. משחק ברמה גבוהה ואני יודע שאין מה להשוות מבחינת תקציבים ליגות וכו, רק נראה לי שהסנדרטים של חלקכם פה לאיך צריך להראות משחק כדורגל הדרדרו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-Jan-2017, 14:12
הודעה: #58
אני חוזר על דעתי - מכבי נתניה צריכה לבנות סגל שחקנים לעונה הבאה (בליגת העל אני מקווה) כאשר ערן לוי לא חלק ממנו או לכל הפחות לא כשחקן הרכב שעליו הקבוצה מתבססת. כן, הוא חייב להשאר במערכת, לקבל את ה 20 דקות חצי שעה במשחק בשעת הצורך אבל לא יותר מזה. אנחנו חייבים לשנות מסלול ואני גם מאמין שזה מה שיקרה.
[/quote]

עפ"י דבריו של סלובו "ביציע העיתונות" לאחר הניצחון על עכו, אני מציע לך לחשב מסלול מחדש.
31-Jan-2017, 14:15
הודעה: #59
מה אומרים?
עפ היכולת העכשווית של ערן לוי יש לי תחושה שסלובו יחשב מסלול מחדש.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
צהוב לעולמים (0101-0202-2017201720172017)
31-Jan-2017, 14:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jan-2017 על ידי 14:22 עידן444.)
הודעה: #60
מה אומרים?
(31-Jan-2017 14:11)טל.מ כתב:  
(31-Jan-2017 13:21)אריאל כתב:  ידידי טל.מ
אז קצת פרופורציה.

טוב . קבל תיקון מחרא משחק למשחק לא משהו. איפה נאמר חורבן הבית ? אמרתי משחק חרא שאין מה לקחת ממנו. דרך אגב אחרי המשחק הזה יצא לראות את חיפה נגד תא. משחק ברמה גבוהה ואני יודע שאין מה להשוות מבחינת תקציבים ליגות וכו, רק נראה לי שהסנדרטים של חלקכם פה לאיך צריך להראות משחק כדורגל הדרדרו.

ומה דעתך על משחקים שלמים של מכבי חיפה נגד בני יהודה, רעננה, כ״ס והפועל חיפה שהיא לא מגיעה למצב אחד?
ובדיוק כפי שאמרו לך- הרבה פעמים אתה נגרר לרמת היריבה- לטוב ולרע.

הפועל ת״א הפועל חיפה לפני יומיים זה נראה כמו משחק כדורגל בכלל?
משחק כמו אתמול הוא היוצא מהכלל- מעטים המשחקים בארץ שכאןהד נייטרלי אתה מאוד נהנה מהם. ובליגה הלאומית זה קשה פי כמה מהמון סיבות.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים