מכבי נתניה
עמוד החדשות - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: עמוד החדשות (/showthread.php?tid=2484)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

עמוד החדשות - טל.מ - 13-Jan-2016 10:21

אתה על המנה של הבוקר או על השאריות של הלילה ..?

Sent from my iPad using Tapatalk

עמוד החדשות - עידן444 - 13-Jan-2016 10:23

היא לא זהה טל. היא גרועה בהרבה.
בעונה שעברה היה מצב גרוע בהרבה אבל היה מי שניהל את המשבר בצורה נהדרת(רועי דניאל כמובן- אגב, אבא שלי ראה את אבא שלו והוא אמר לו- ״אתה לא מבין איזו אבן ירדה לבן שלי מהלב! לא משפחה, לא ילדים, לא יום ולא לילה... רק מכבי נתניה), ולא פחות חשוב- חבורה על הדשא שבלי משכורת מביאה נצחונות בשיניים ונותנת שקט עד כמה שאפשר.
בקבוצה הזו אני כל משחק משנה את דעתי. לפעמים זה נראה חוסר מזל, לפעמים נראה חוסר יכולת ואתמול יש שחקנים שראית שפשוט לא רוצים ולא מאמינים בעצמם.
מישהו אמר שעל הקבר יהיה כתוב ״מי שרוצה לא יכול ומי שיכול לא רוצה״. הוא אמר את זה בהקשר של בעלים אבל ללא ספק זה מתאים גם למגרש.
עומר ורד מאוד רוצה, אבידור מאוד רוצה(אפילו אובר), טגה מאוד רוצה(חלש להחריד), איציק כהן נראה משתדל, גם טיאגו היה מעורב בדקות הטובות שלנו ורואים שיש לו כדורגל(אבל גם הוא שחקן משלים וגם נראה לי מאוד רך), סייף משתדל אבל מאוד לא מדוייק- ואלה שלא הזכרתי לדעתי יכולים אבל לא רוצים כמו אבידור וורד. האמת שאני רואה את לוגסי ואיילה ואני מתחיל להצגעגע לרן רול, גבי וצלישר. עידן שריקי ואקסברד נראים כמו פנטזיה רחוקה- ערן לוי, דיא סבע וקאיודה לגמרי בגדר חוצנים. אפילו לפירס אני מתגעגע למרות שהוא כן על המגרש...
ואופיר צדק לגבי ברק לוי. אריאל הרוש לא שוער טוב. גם ברק לוי לא.
מה שאני לא מבין זה בשביל מה הם מתראיינים ומספרים כמה שהם מאמינים אם על המגרש הם לא דומים אפילו לחבורה מלאת אנרגיה ולהט שמאמינה בעצמה.
אפילו אסטון וילה- המקבילה שלנו באנגליה השיגה אתמול את ניצחונה השני... אולי גם אנחנו נעשה את הבלתי יאומן?

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: עמוד החדשות - אופיר34 - 13-Jan-2016 10:50

(13-Jan-2016 0:04)עידן444 כתב:  מחכה שאופיר יצוץ. רק הוא מצליח לעודד אותי לאחרונה.

בגלל שבקשת כל כך יפה הנה אני צץ....

חיכיתי לבוקר עד יעבור זעם (למרות שגם הבוקר הוא לא יעבור כנראה...) וזו דעתי -
קודם כל ברור שלהיות אוהד מכבי נתניה בימים אלו זו לא גאווה הכי גדולה שיש. ברור לי שגם אתמול נרשמה עוד השפלה ברשימת ההשפלות, ברור שיש פה כמה שחקנים שלא ראויים ללבוש את החולצה, ברור לי שאוסידון יכול להתנהל אחרת במקרים מסוימים, ברור שחלק מהקהל מוציא לנו שם רע...

הכל ברור ודי צפוי לצערי, אבל באותה מידה אני באמת חושב שצריך להכניס דברים לפרופורציות. אין לי באמת כבר את הכוחות לנסות ולהלחם בכל שטף המילים שיוצאות לאנשים מהפה בימים הקשים האלה, ואני יודע שזה נראה כאילו גרוע מזה לא היה ולא יהיה , ואני גם לא מבין למה זה כל כך חשוב לאנשים כל הזמן לעשות את השוואות ולציין שזאת הכי גרועה והכי עלובה והכי הכי הכי.... באמת לא מבין במה זה תורם לנו.

אני בעד להתמקד בהווה ולהסתכל על העתיד - ולי ברור דבר אחד. מועדון כמו מכבי נתניה לא יכחד ולא יעלם גם אם הוא הפסיד לקבוצה מליגה א' ,גם אם בהרכב שלו נכון להיום יש שני שחקני בית וגם אם הוא ירד ליגה. יש דבר חזק מכל אלה וזה רוח המועדון. זה המסורת, זה הקהל, זה מחלקת נוער וזה הרבה אנשים שאכפת להם שלא יתנו למועדון ליפול. ואני שוב מזכיר את מקרה ב"ש שרק לפני 3-4 שנים היתה במצב דומה ותראו איפה היא היום. אין שום סיבה שגם אנחנו לא נהיה שם וגם עלינו לא תיפול איזה ברקת אחת כזאת שתרים אותנו למקום שאנחנו ראויים להיות בו.

אז אני יודע שזה נשמע תלוש מהמציאות ולא הגיוני והרבה אנשים איבדו פה את התקווה אבל זה בסה"כ עוד שלב בחייו של מועדון.
בוא כרגע ננסה לשים בצד את כל האנרגיות השליליות והעליהום שיש פה על כל מי שקשור למועדון כי ככה באמת שאין סיכוי לקבוצה להבקיע שער בעשור הקרוב. זה כבר נהפך לקשה מנטלית הרבה יותר ממיקצועית...

RE: עמוד החדשות - דוד חטב - 13-Jan-2016 10:53

(13-Jan-2016 9:29)טל.מ כתב:  איך ישחרר את המושאלים שרק אתמול שחרר את השוער השני ... לוגסי מיותר וגם מרגוליס אני מסכים, שדרך אגב בחיים לא יהיה שחקן בליגת העל. אבל את מי תביא במקומם ? אין לך שקל מיותר וגם ככה אף אחד לא רוצה לבוא. הקבוצה הזו על הקרשים וצריכה מאמן מנוסה על הקוים , ולא איזה מאמן נוער שמעמיד תנאים כדי שלא יבחרו בו וגם בחיים לא היה בסיטואציות האלה. ממתי ספונסרים קובעים זהות מאמן ? מה זה הדירקטוריון הזה .. חארטה אחת גדולה . בימי בלדב דבר כזה היה יכול לקרות ?? החליפו שוק נתנייתי במועדון בילוי תל אביבי. התוצאה זהה

הקבוצה סופר אנמית אין מה להפסיד אפשר לשחק עם דין גל אביב אברהם נור ביסאן ....מילא היה מביא תותחים הביאו שחקנים חסרי אופי

ועזבו את האוהדים הם הבעיה האחרונה ....
הדבר היחידי שנשאר מהמועדון הזה זה מתקנים ואוהדים...
ומחלקת נוער בינונית...
כל השאר זה אשפה עם אנשים כפויי טובה שכל אחד חותר תחת השני טוב הבנו לא יתנו לאוסידון להצליח יאללה הביתה שימי בובה אחרת שבוא לדירקטוריון יותר טוב בעין....

אגב שימו לב שהכתבות בספורט 5 הם של חברי הדירקטוריון וב-one של אוסידון ...

RE: עמוד החדשות - זאב רווח - 13-Jan-2016 13:03

כן שמתי לב דוד אני מעדיף בזמן האחרון את פשכה

RE: עמוד החדשות - טל.מ - 13-Jan-2016 14:14

עכשיו הכל ברור ...

וואינט:

בהנהלת נתניה התקבל מסר מאחד הרבנים לפיו "במידה והשחקנים ימשיכו לפרסם את רשת המסעדות שאינן כשרות הקבוצה לא תצליח במשימותיה". בהנהלה לקחו את הדברים לתשומת ליבם, אך בשלב זה אין כוונה לוותר על הספונסר שמסייע כלכלית למועדון.

RE: עמוד החדשות - זאב רווח - 13-Jan-2016 15:30

טל.מ אני על האדים של אתמול בלילה עכשיו הכנו ג'ויינט חדש ואני מוכן לעוד 24 שעות עם אדי מרפי הלא הוא השחור רואה השחורות טל .מ איך אדי הפכת לטל אבל לפחות נשארת על מ של מרפי חחחחח

למה שדין גל לא יקבל הזדמנות בשער ? אולי זה יעיר את ברק לוי ? ולמה שמרגוליס יקבל הרכב בטוח ? אולי אם תשלח אותו ליציע משחק 2 הוא יתעורר ובנתיים שג'אבר ישחק יקבל עוד ניסיון

מאמן אמיתי לא מפחד לעשות דברים כמו שניסה עטר לעשות ונכשל אמנם הכישלון שלו נבע מחוסר הבנה טאקטית בכלל אם היה קצת עובר השתלמויות יכל לצאת ממנו משהו מה שלמשל בני לם לא צריך כי הוא וכל שחקן עבר של נתניה הגדולה יכול להעביר

RE: עמוד החדשות - טל.מ - 13-Jan-2016 15:40

נכון ... אבל מסתבר שהבני לם של נתניה הגדולה הוא קצת איך נאמר ... פחדן ?

RE: עמוד החדשות - זאב רווח - 13-Jan-2016 15:50

בנתיים ביקש עוזר מאמן ולא נתנו לו אם יתברר לי שזה בגלל כסף אכנס בו כמו שאף אחד לא נכנס בו בחיים
אמרתי לך אצלי המועדון הקבוצה תמיד מקום ראשון אחרי זה שחקני העבר

בנתיים ביקש עוזר מאמן ולא נתנו לו אם יתברר לי שזה בגלל כסף אכנס בו כמו שאף אחד לא נכנס בו בחיים
אמרתי לך אצלי המועדון הקבוצה תמיד מקום ראשון אחרי זה שחקני העבר

RE: עמוד החדשות - עידן444 - 18-Jan-2016 15:37

גוברות הידיעות על בור תקציבי(שוב אייל לא דיבר שטויות...) וחוסר של כמה מיליונים בגלל הבטחות של אנשי עסקים שלא קוימו.
עכשיו בואו נעזוב הכל רגע בצד, מי אשם, למה אשם, הוא מניאק וההוא חרא...
על סמך הבטחות של אנשי עסקים כאלה ואחרים הבקרה אישרה תקציב???
יש למישהו הסבר מה קורה בכדורגל שלנו?