שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עמוד החדשות
12-Jan-2016, 23:28
הודעה: #101
עמוד החדשות
(12-Jan-2016 23:23)דוד חטב כתב:  מאמן הוא לא הבעיה היסודות של המועדון רקובים ....
הבור הזה זה הבור הכי עמוק שהיינו בו מעולם.
ודווקא ביום כל כך עצוב אני בוחר לומר שהכל קורה לטובה....
אין אף אדם/שחקן במועדון שכואב לי עליו (אולי פרט לבובליל וטגה)
כל השאר זה אנשים רעים שרוצים ברעת מכבי נתניה , מהמנהלים דרך חברי הדירקטוריון ועד אחרון השחקנים...
כואב לי הלב על האוהדים והילדים שלי שלוקחים קשה מידי וסופגים עלבונות על אהדתם למועדון העלוב הזה....

ואתה עוד חשבת שיש סיכוי ... הקבוצה הכי עלובה שראיתי בחיי עם קהל אלים ודוחה. מצידי המועדון יכול להתפרק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Jan-2016, 23:37
הודעה: #102
RE: עמוד החדשות
הזהרתי אתכם מתחילת העונה אמרתם שאני הזוי מסטול איזה כינויים ועלבונות וחרמות ונידויים אכלתי מכם

על הביזיון של בחירת המאמן בתחילת העונה אנחנו אוכלים אותה עד עכשיו

רק כשבני לם יתמנה למאמן הקבוצה הקללה תוסר
12-Jan-2016, 23:55
הודעה: #103
עמוד החדשות
רווח תעלה לגג תראה אם אני שם?

Sent from my iPad using Tapatalk

12-Jan-2016, 23:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jan-2016 על ידי 0:00 עידן444.)
הודעה: #104
עמוד החדשות
אם הקבוצה היא לא מכבי נתניה(שני שחקני בית היום בהרכב- אחד ילד ואחד בסיבוב פרישה), אם הניהול הוא לא מכבי נתניה והיום אני הרגשתי לראשונה בחיי שגם הקהל הוא כבר לא מכבי נתניה- אז יש לי חדשות בשבילך טל- מכבי נתניה כבר התפרקה. חלק מחברי הפורום שם לב יותר, חלק שם לב פחות-זו לא מכבי נתניה שגדלנו עליה בשום פרמטר!

13-Jan-2016, 0:01
הודעה: #105
עמוד החדשות
צר לי עידן אתה לא מחדש לי כלום

Sent from my iPad using Tapatalk

13-Jan-2016, 0:04
הודעה: #106
עמוד החדשות
מחכה שאופיר יצוץ. רק הוא מצליח לעודד אותי לאחרונה.

13-Jan-2016, 0:05
הודעה: #107
עידן אלו שהתפרעו לא שונים מאלו שבזמנו קיללו את פרלמן ז"ל כשאנחנו במקום הראשון רק לא מצא חן בעיניהם ששחקן זה אור אחר לא שיחק או ששחקן זה או אחר כן שיחק זה זה לא קשור לשכונה זה פשוט חארות של אנשים ואין קשר לאהדתם לנתניה הם אוהבים להתפרע
13-Jan-2016, 2:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jan-2016 על ידי 2:30 דוד חטב.)
הודעה: #108
(12-Jan-2016 23:28)טל.מ כתב:  
(12-Jan-2016 23:23)דוד חטב כתב:  מאמן הוא לא הבעיה היסודות של המועדון רקובים ....
הבור הזה זה הבור הכי עמוק שהיינו בו מעולם.
ודווקא ביום כל כך עצוב אני בוחר לומר שהכל קורה לטובה....
אין אף אדם/שחקן במועדון שכואב לי עליו (אולי פרט לבובליל וטגה)
כל השאר זה אנשים רעים שרוצים ברעת מכבי נתניה , מהמנהלים דרך חברי הדירקטוריון ועד אחרון השחקנים...
כואב לי הלב על האוהדים והילדים שלי שלוקחים קשה מידי וסופגים עלבונות על אהדתם למועדון העלוב הזה....

ואתה עוד חשבת שיש סיכוי ... הקבוצה הכי עלובה שראיתי בחיי עם קהל אלים ודוחה. מצידי המועדון יכול להתפרק.

כי אני הסתכלתי על המגרש על חומר השחקנים אבל השלושה ימים האחרונים הבהירו שהשכונה אותה שכונה אוסידון הפך להיות בובה של הדירקטוריון...הוא מעיף שחקנים על כלום...אז למה שיילחמו...כשהיה צריך לטפל בעבירת משמעת חמורה במחנה אימון והוא טייח....אז עכשיו הוא מעיף את לוגסי דקה אחרי משחק אתה מאמן או מנהל ? אם אתה מנהל זכותך להעיף שחקנים אבל לא בקטע מקצועי....איפה קנס קולקטיבי לכולם מינימום 10 אלפים שקל ממי הוא מפחד מנימני? עזוב ה-3 ימים האחרונים הבהירו לי שהוא לא האיש....מנהל טוב נבחן בשעת משבר ואיך הוא מנהל אותו הוא קובר אותנו עמוק יותר....מישהו הבין למה בנבנישתי לא פתח היום ? ציפיתי שהמשחק הזה ייתן קצת בטחו ןלשחקנים הוא רק קבר אותנו עמוק יותר...
אגב אם אני אוסידון מחר בבוקר אני אצל מרים מבקש לפרק את הדירקטוריון אח"כ נוסע לקרית שלום עם טפסים חתומים כשכל המושאלים חוזרים למכבי ת"א ...וכמובן קנס קולקטיבי
דבר שני משתדל למנות מאמן בכיר כמה שניתן לא איזה קקמייקה...
ניסיון ופיגורה בשביל שמי שלא יתחיל לרוץ יקבל עונשים ויש עוד אבל בו נתחיל מזה....
13-Jan-2016, 9:29
הודעה: #109
עמוד החדשות
איך ישחרר את המושאלים שרק אתמול שחרר את השוער השני ... לוגסי מיותר וגם מרגוליס אני מסכים, שדרך אגב בחיים לא יהיה שחקן בליגת העל. אבל את מי תביא במקומם ? אין לך שקל מיותר וגם ככה אף אחד לא רוצה לבוא. הקבוצה הזו על הקרשים וצריכה מאמן מנוסה על הקוים , ולא איזה מאמן נוער שמעמיד תנאים כדי שלא יבחרו בו וגם בחיים לא היה בסיטואציות האלה. ממתי ספונסרים קובעים זהות מאמן ? מה זה הדירקטוריון הזה .. חארטה אחת גדולה . בימי בלדב דבר כזה היה יכול לקרות ?? החליפו שוק נתנייתי במועדון בילוי תל אביבי. התוצאה זהה

13-Jan-2016, 10:08
הודעה: #110
לא יקרה כלום אם ידיחו את ברק לוי מההרכב וגם את מרגוליס וגם את חמזה בארי
יש מספיק כשרונות שיכולים לשחק טוב יותר
שלח תגובה