מכבי נתניה
למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון (/showthread.php?tid=2164)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון - amir - 01-Jun-2015 21:38

(01-Jun-2015 21:26)פיליפצוק כתב:  
(01-Jun-2015 18:36)amir כתב:  
(01-Jun-2015 17:30)אלון כתב:  
(01-Jun-2015 16:58)טל.מ כתב:  אתם והשטויות שלכם ... החטא הקדמון ...

מינוי מאמן למכבי נתניה הוא באמת כרגע שולי מול הבעיות היותר קשות - אין לי מושג מאיפה יבנו פה תקציב. קומבינה מה קומבינה - 13 מ שקל חוב איך שלא תסובבו את זה. תגידו תודה שמישהו בא ..
אלון אהבתי את ההיקש - ״ לא הבנתי איך אתה רוצה למנות את המנהל המקצועי של מחלקת הנוער הכושלת (לדעתך) למאמן הבוגרים?״

אז תעשה לייק Tongue
שניים הוא חופר פה כמה מחלקת הנוער גרועה וכל מה שיוצא ממנה זה לליגה א עכשיו הוא רוצה לקחת את ראש המערך המיקצועי שנכשל לדבריו בכל דבר ולקדם אותו לבוגרים וואלה זה באמת מתהפך כמו סטייק אנטרקוט משובח .

סטייק אנטריקוט תקרא לאחותך.
מי שצבוע פה בינתיים זה אתה, בעידן מזרחי, שפיגלר, שגב ושות' זעקת גוועלד על כל הקומבינות, אבל שהחבר שלך עושה לי פה מועדון חברים אקסלוסיבי לא שומעים ציוץ של ביקורת ממך, חתיכת צבוע.
מה שאני טענתי ואם אתה רוצה אני יכול גם להביא לך את הציטוטים, אתה כנראה לא משהו בהבנת הנקרא.
לא מחזיק מבני לם כמנהל מקצועי טענתי אז ואני טוען את זה גם היום.
כמאמן במיוחד של צעירים וכמוטיביטור אני חושב שהוא מצוין, הוא הוכיח את זה.
ממש לא הבחירה הראשונה שלי וגם לא השניה, אבל כשעולים שמות של סמרטוטים כמו פרדי דוד, ניסן יחזקאל ודראפיץ' אז כן עדיף בהחלט את בני לם.
אני אבליג על דברי החכמה שלך על חולי נפש כמוך אני רק מרחם לילה טוב ושקט שיהיה לך .

RE: למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון - Shaul - 01-Jun-2015 21:39

(01-Jun-2015 19:40)אייל ס כתב:  ומאלו שפנויים.....את מי היית רוצה לראות?

רק שלא יעשו טעות ויחתימו את קורצקי.

RE: למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון - פיליפצ'וק - 01-Jun-2015 21:44

(01-Jun-2015 21:38)amir כתב:  
(01-Jun-2015 17:30)אלון כתב:  
(01-Jun-2015 16:58)טל.מ כתב:  אתם והשטויות שלכם ... החטא הקדמון ...

מינוי מאמן למכבי נתניה הוא באמת כרגע שולי מול הבעיות היותר קשות - אין לי מושג מאיפה יבנו פה תקציב. קומבינה מה קומבינה - 13 מ שקל חוב איך שלא תסובבו את זה. תגידו תודה שמישהו בא ..
אלון אהבתי את ההיקש - ״ לא הבנתי איך אתה רוצה למנות את המנהל המקצועי של מחלקת הנוער הכושלת (לדעתך) למאמן הבוגרים?״

אז תעשה לייק Tongue
שניים הוא חופר פה כמה מחלקת הנוער גרועה וכל מה שיוצא ממנה זה לליגה א עכשיו הוא רוצה לקחת את ראש המערך המיקצועי שנכשל לדבריו בכל דבר ולקדם אותו לבוגרים וואלה זה באמת מתהפך כמו סטייק אנטרקוט משובח .

מי שצבוע פה בינתיים זה אתה, בעידן מזרחי, שפיגלר, שגב ושות' זעקת גוועלד על כל הקומבינות, אבל שהחבר שלך עושה לי פה מועדון חברים אקסלוסיבי לא שומעים ציוץ של ביקורת ממך, חתיכת צבוע.
מה שאני טענתי ואם אתה רוצה אני יכול גם להביא לך את הציטוטים, אתה כנראה לא משהו בהבנת הנקרא.
ממש לא הבחירה הראשונה שלי וגם לא השניה, אבל כשעולים שמות של סמרטוטים כמו פרדי דוד, ניסן יחזקאל ודראפיץ' אז כן עדיף בהחלט את בני לם.
אני אבליג על דברי החכמה שלך על חולי נפש כמוך אני רק מרחם לילה טוב ושקט שיהיה לך .

אם אין לך משהו חכם להגיד, עדיף באמת שתסתום את הפה.

RE: למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון - amir - 01-Jun-2015 21:48

(01-Jun-2015 21:44)פיליפצוק כתב:  
(01-Jun-2015 21:38)amir כתב:  
(01-Jun-2015 17:30)אלון כתב:  אז תעשה לייק Tongue

אם אין לך משהו חכם להגיד, עדיף באמת שתסתום את הפה.
הוראות ופקודות תתן לחברים שלך מהקהילה לא לי.

RE: למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון - פיליפצ'וק - 01-Jun-2015 21:58

יאללה גזגז.....

RE: למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון - אופיר34 - 01-Jun-2015 22:07

לא מבין על מה הוויכוח. כאילו שמצד אחד עומד מוריניו ובצד השני דראפיץ ובני לם...
יאללה.... מדובר באותה ליגה של מאמנים פחות או יותר. בסופו של דבר כמו בכל מקום עבודה אחר, ההמלצות, הרושם שהאיש משאיר, השכר כמובן וכן גם היכרות אישית הם אלו שיקבעו. בוא נפסיק עם כל השערוריות והפרשות. לא זוכר שמישהו התלונן על החברות של רועי דניאל ורוני לוי.
דראפיץ הוא לא בחירה הזויה. בהחלט מתאים למידותינו. לי אישית, ללא היכרות אישית, נראה לי יותר מתאים ויותר רציני מבני לם למשל...
שניהם יכולים להצליח ולהכשל באותה מידה

Sent from my LG-D855

RE: למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון - משה.ד - 01-Jun-2015 22:18

איזה קהילה? צבעי הקשת?

RE: למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון - פיליפצ'וק - 01-Jun-2015 22:20

אין לי בעיה עם סלובו כמו שיש לי בעיה עם ההתנהלות שממשיכה להיות שכונתית במועדון העקום הזה.
הפישר הזה, רועי דניאל, שבלי קובי מאחוריו היה בורח מזמן בחזרה למשרד שלו, תפס לי בעלות על המועדון ופותח לי מועדון חברים אקסלוסיבי.
שירגיע קצת בטח ובטח כאשר וחמו לא מראה כוונות להשקיע במועדון.

RE: למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון - דוד חטב - 01-Jun-2015 22:34

רועי דניאל היום האיש החזק במכבי נתניה גם אם אייל לא אוהב את זה...
כנראה שגם אם סלובו חבר של איזיקוביץ (לראשונה שמעתי את זה כאן...) רועי דניאל מאמין בו למרות שאייל חושב שסלובו יעדיף את החברות שלו עם אריק על קריירת האימון שלו...
דבר אחרון שני המאמנים נועדו להיכשל במצבנו הפיננסי העגום ושניהם לא ראויים לרמה בליגת העל!!!

אולי בלבול מה אתם אומרים ??

RE: למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון - אייל ס - 01-Jun-2015 22:53

(01-Jun-2015 22:34)דוד חטב כתב:  רועי דניאל היום האיש החזק במכבי נתניה גם אם אייל לא אוהב את זה...
כנראה שגם אם סלובו חבר של איזיקוביץ (לראשונה שמעתי את זה כאן...) רועי דניאל מאמין בו למרות שאייל חושב שסלובו יעדיף את החברות שלו עם אריק על קריירת האימון שלו...
דבר אחרון שני המאמנים נועדו להיכשל במצבנו הפיננסי העגום ושניהם לא ראויים לרמה בליגת העל!!!

אולי בלבול מה אתם אומרים ??

חטב התעוררת ?
מה אני אוהב או לא אוהב רק בני משפחתי הקרובים יודעים,אז בבקשה שמור על צניעות(זה לא הזיק לאיש).
ואתה יכול להרגע,לא זה ולא זה יהיו מאמני מכבי נתניה במידה ולא יהיה מפרק למועדון.
ואכן נכון להיום רועי הוא האיש החזק במכבי נתניה כי הוא היחיד ששומר על פאסון וגורם למועדון לנשום נשימות קצרות וקצובות מעל המיים ועל זה כולנו צרכים להודות לו וכניראה כמו כל אחד שעושה,הוא לעיתים טועה וגם כאן כולנו צרכים לתת לו ת'קרדיט ולשמור על אורח רוח כלפיו.