מכבי נתניה
מה עושים? - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: מה עושים? (/showthread.php?tid=1509)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: מה עושים? - amir - 19-Oct-2014 16:14

של נתניה רוב האנשים פה לא מהעיר.

RE: מה עושים? - עידן444 - 19-Oct-2014 16:21

זה הכוח של הקהל שלנו בעיני. המון אוהדים מחוץ לנתניה. לדעתי נתון שהופך אותנו לקבוצה עם קהל האוהדים הרביעי בגודלו אלא אם הפועל ת"א עקפה אותנו בשנות ה 2000.

אגב, לגבי עניין האהדה למכבי נתניה בקרית השרון. אני יכול לספר לך שבמשחק בית האחרון מול ק"ש הגעתי רגלית מהגשר החדש כשאיתי זרימה יפה מאוד של אנשים מקרית השרון לכיוון האיצטדיון.

RE: מה עושים? - עידן444 - 19-Oct-2014 16:40

(19-Oct-2014 16:38)אלדד כתב:  תחשוב כמה בני נוער יבואו? כל בתי הספר
כמה בני נוער מיעוטי יכולת , כמה מבוגרים בגיל 50-60
שכונות כמו נורדאו אזורים דורה עין התכלת וכו'
הלואי! אני איתך.

RE: מה עושים? - עידן444 - 19-Oct-2014 16:57

אי אפשר לדעת. ברור שמכבי נתניה והפועל פ"ת זה בכלל לא באותה ליגה... הפועל פ"ת לא מסוגלת להביא חצי ממה שאתה הבאת לגמר גביע. אבל באופן מוזר יש בהפועל פ"ת אנרגיה טובה. משחקים בלי יותר מידי לחץ, אין מה להפסיד, תקציב מינימום, סוג של אמון והרגשת אחדות בין הקבוצה לאוהדים, מחויבות.
אצלנו לחוץ, אנרגיות רעות, המון כסף שהלך לפח(בהפועל פ"ת לא שמו שקל אחד מיותר), חוסר אמון מוחלט בין ההנהלה לקהל, בין הקהל למאמן, בין המאמן לשחקנים שלא נראים מחוייבים למועדון.
לי נראה שכדי למלא את האיצטדיון במצב הזה, גם עם כניסה חופשית צריכים לעשות עבודת שיווק מסיבית, שהאמת? לא נראה לי שיש את הכסף והאנרגיות בשביל זה.

RE: מה עושים? - אלדד - 19-Oct-2014 17:05

תחשוב כמה בני נוער יבואו? כל בתי הספר
כמה בני נוער מיעוטי יכולת , כמה מבוגרים בגיל 50-60
שכונות כמו נורדאו אזורים דורה עין התכלת וכו'

בהפועל פ"ת הופתעו לטובה מכמות הקהל שהגיע למשחק (8,000) בעקבות החלטתו של הבעלים דורון בן דקון לאפשר כניסה חופשית. זה לא דבר של מה בכך, כשהיריבה מעכו אינה אטרקטיבית, אבל מוכיח את הפוטנציאל הגדול שיש להפועל פ"ת. תחילה בנו בהפועל פ"ת על 5,000 צופים, אבל משפחות שלמות כולל נשים וילדים יצרו אווירה טובה ביציעים, והמנכ"ל יורם עינב אמר: "במהלך העונה נאפשר כניסה חופשית בעוד שלושה-ארבעה משחקים. אני מקווה שהאוהדים של הפועל פ"ת, שנהנו מהיכולת של הקבוצה ומהניצחון, ירכשו כרטיסים למשחקים הבאים".

אם להפועל פ"ת הגיעו 8 אלף? כמה נתניה תביא?...

לא צריך יותר מידי שיווק .. ללכת לכמה בתי ספר וזה רץ כבר בוואטסאפ בכל נתניה

[תמונה: tlzbjkzzdmrz.jpg]

[תמונה: imznytydx2db.jpg]

לא צריך יותר מידי שיווק .. ללכת לכמה בתי ספר וזה רץ כבר בוואטסאפ בכל נתניה

RE: מה עושים? - itzhak - 19-Oct-2014 17:17

המשחק נגד סכנין בשבת הקרובה חייב להיות כניסה חינם !

RE: מה עושים? - moshe. - 19-Oct-2014 17:55

(19-Oct-2014 17:17)itzhak כתב:  המשחק נגד סכנין בשבת הקרובה חייב להיות כניסה חינם !

חס וחלילה ! אתה רוצה שאוהדי עאזמי בשארה יציפו את המגרש בנתניה ויקבלו פרס כניסה חינם? צריך לחכות למשחר אחר.

Re: RE: מה עושים? - itzhak - 19-Oct-2014 17:56

(19-Oct-2014 17:55)moshe. כתב:  
(19-Oct-2014 17:17)itzhak כתב:  המשחק נגד סכנין בשבת הקרובה חייב להיות כניסה חינם !

חס וחלילה ! אתה רוצה שאוהדי עאזמי בשארה יציפו את המגרש בנתניה ויקבלו פרס כניסה חינם? צריך לחכות למשחר אחר.
לאוהדי נתניה בלבד. ולא כזה קשה לזהות ערבים

RE: מה עושים? - חזום חזום - 19-Oct-2014 18:00

מבחינת ההתאחדות אסור להפלות במחירי הכרטיסיפ בין הקבוצה האורחת למארחת.

RE: מה עושים? - עידן444 - 19-Oct-2014 18:15

אז כניסה חינם לכל מי שבא בחולצה צהובה... זה דווקא עובר...
אבל לא נראה לי שכניסה חופשית היא אופציה בשלב זה.