מכבי נתניה
ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר (/showthread.php?tid=4061)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - black and yellow - 25-Dec-2017 21:00

(25-Dec-2017 19:40)אלדד כתב:  
(25-Dec-2017 19:01)black and yellow כתב:  
(25-Dec-2017 18:46)אלדד כתב:  ערן לעומת שחקנים אחרים יכול לשחק בהליכה ועדיין להיות משפיע ולעשות את ההבדל

האם בגיל 35 אתה תקבל את אותה התוצרת והמספרים מערן?
אותה כמות השקעה , ריצה , הגנה , מסירות, בעיטות, ושערים? התשובה היא כן

התשובה היא חד משמעית לא.
וכל מי שרושם ככה, לא מבין בכדורגל או מ"חסידי ערן לוי" (האפשרות הראשונה גם חלה עליהם).

ובגיל 34 אתה גם תקבל את אותה תוצרת מערן?
כי אם לא אז לא צריך לממש את האופציה לעונה הנוספת בחוזה של ערן ולהיפרד ממנו יפה

ואם בגיל 34 כן מתאים וגיל 35 לא מתאים אז רק אתה מבין בכדורגל
אנחנו לא יודעים מה יקרה מחר.. אז אתה יודע להגיד לי מה יהיה בעוד שנה וחצי?
להזכירך, תקווה היה ג'וקר מהספסל שנכנס באיזור 20 דק לסוף כדי להכריע משחק. קונה את ערן ככה אצלנו גם עוד 3 שנים, אבל לא ל90 דקות!!!!!!! שאחרי 60 הוא נופל מהרגליים.
אגב, לפי התיאוריה שלך, אפשר להחתים את ערן עד לגיל 40 והמספרים ישארו אותם מספרים.

ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - עידן444 - 25-Dec-2017 21:22

לקבוצה שרוצה להישאר בליגה מספיק שחקן בן 35 שהולך 90 דקות במידה וקוראים לו ערן לוי אחרת היא תרד ליגה.
לקבוצה שהשאיפות שלה קצת יותר גדולות זה לא יספיק.
כבר העונה המצב שערן נמצא 90 דקות על המגרש הוא בעייתי וזה ילך ויחמיר.
תחליפו תקליט, אנחנו לא קבוצה בליגה שניה וקבוצה ששואפת למקצוענות ומצויינות. לדעתי העונה הבאה היא העונה האחרונה(גג) שערן לוי יכול להיות חלק משמעותי בקבוצה שרוצה לקפוץ מדרגה ואני מאמין שאין שום הצדקה לתת לו חוזה מעבר לעונה הבאה.
סיבה נוספת זו העובדה שערן לוי בראש הרבה יותר בכיוון בניון מאשר בכיוון שלום תקווה. הוא מבחינתו להיות הכוכב הראשי ולסיים 90 דקות כל משחק כל עוד הוא יכול ללכת על הרגליים ולבעוט בכדור. גם אם זה בגיל 45.
גם אם המחיר יהיה שהוא ילך בקיץ- צריך לשלם אותו.
עם כל הכאב והצער.
כפי שאופיר כתב- ההתנהלות לא הוסיפה לו נקודות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - black and yellow - 25-Dec-2017 21:38

עידן, מסכים עם כל מילה .צריך לפרסם את מה שרשמת כדי שכל המקובעים יתחילו לעכל שערן לא ישאר כאן עד גיל 40 ויספק מספרים דו ספרתיים.
יש לי הרגשה שהוא קפץ יותר מדי מעל הפופיק.. מכבי נתניה יותר גדולה מערן לוי , לא ערן לוי ממכבי נתניה , מכבי נתניה עשתה טובה גדולה לערן לוי והפכה את הקריירה שלו לסיפור עם סוף טוב ולא ערן לוי הפך את מכבי נתניה למה שהיא היום.
תתחילו להפנים את זה.

RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - אופיר34 - 25-Dec-2017 22:30

בלי קשר לאינסידנט המיותר של השבוע דעתי על ערן מלפני שנה, שנתיים ושלש לא השתנתה. ערן בהתנהלות שלו על הדשא (ואני מדגיש על הדשא) הוא אותו ערן שראינו היום לפני שנה ולדעתי גם אותו ערן שראינו לפני 10 שנים אצל אלי גוטמן...

לי אישית ההתנהלות הזאת הפריעה אז והיא מפריעה לי היום באותה מידה.
לצד זה ברור לי גם החשיבות שלו לקבוצה גם בקטע המיקצועי ולא פחות בקטע החברתי ולכן ,למרות שהוא מביא לי את הסעיף כמעט בכל משחק, חשוב שערן ישאר במכבי נתניה.
מה שכן, אני מצפה מהצוות המיקצועי לפתח קצת פחות תלות בשחקן כי לעיתים זה באמת זועק לשמיים. ברגע שזה מתחיל להפריע יותר מלהועיל פשוט אין טעם להשאיר אותו במגרש כי זה נראה לא טוב.

ולסיכום, ערן הוא דמות חשובה אבל הוא עדיין אחד מתוך 20-22 שחקני סגל. גם בלעדיו נמשיך להתקיים. לא אלמן ישראל !

ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - טל.מ - 25-Dec-2017 22:32

בוא נסכם ששני הצדדים תרמו למאמץ. ערן לוי ראוי לכבוד וראוי למימוש האופציה שלו לשנה הבאה ואולי להוספת אופציה לעונה נוספת. גם הוא צריך להבין שכדי להשאר על הדשא משהו צריך להשתנות אצלו כי מה לעשות כולנו מתבגרים. כל הצעדים שהוא נוקט בהם כרגע ממש מיותרים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - זאב רווח - 26-Dec-2017 5:28

תשמרו על הכבוד של השחקנים חברים יקרים
ערן לוי היום הוא הלב של הקבוצה בלעדיו אנחנו עדר ללא רועה על המגרש
ובכל זאת כמה שאני אוהב אותו אני מקווה שהוא אכן יבין שבגיל שלו אי אפשר להחתים על 2-3 שנים מראש
תשחק טוב תוחתם לעוד עונה לא תשחק טוב משמע שאין מה לעשות עוד , מסכים אולי להוריד דקות משחק על מנת לשנות את התוצאה משמע לפתוח על הספסל או להיות מוחלף ככל שיש פחות כוח לרוץ ככה תצטרך לוותר על דקות משחק
מצידי שתשחק כמו ניסים כהן עד גיל 40 במכבי נתניה , אבל גם לניסים כהן לא חתמו מראש כמה שנים קדימה , עונה + אופציה לפי היכולת הכי טוב .

RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - Shaul - 26-Dec-2017 8:19

הגיע הזמן לסיים את פסטיבל ערן לוי(אם הוא נכון)להערכתי הבחור מנסה לנצל מצב שהוא בתקופה חיובית ושיש לו כנראה הצעה מקבוצה אחרת , חיכיתי כמה ימים לראות אם הוא יבין שטעה ויחזור בו.
אנחנו לא יודעים מה קורה מאחורי הקלעים ,אבל במידה וערן עדיין מפעיל את הלחץ שלו ולא מסכים לחוזה לעונה נוספת ,ובאמת ביקש לעזוב אז לא הייתי מחזיק בכח למרות שניפגע מקצועית.
ומילה לערן, מכבי נתניה מועדון מסודר עם בעלים מדהים וזה שווה הרבה !!!

RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - לואיס ראזאק - 26-Dec-2017 9:35

אם ההיגיון הבריא עובד אצל ערן (מטיל ספק), בליגת העל הוא צריך לפרוש במכבי נתניה וזה צריך להיות בסוף העונה הבאה.

RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - דוד חטב - 26-Dec-2017 12:23

לא מבין נכתב פה מספר פעמים שעל כל השחקנים בסגל יש לנו אופציה לעונה הבאה וככה גם על ערן...
אם זה אכן ככה האופציה תמומש ובמהלך העונה בהתאם ליכולת יוצע חוזה לעונה נוספת....
זה ששמעו ראו שאייל עשה כמה צעדים בונה קהל ומועדון והכניס את היד לכיס בעניין עלי זה עדיין לא אומר שהטעות עם בדש תחזור על עצמה עם ערן לוי...
איך אמר יואב כץ זה לא שבמקומות אחרים יציעו להם יותר...

רק אני שמתי לב שפיראס לא פתח בסכנין ...אולי רמז לינואר???

RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר - 5stars - 26-Dec-2017 13:39

(25-Dec-2017 12:41)זאב רווח כתב:  ערן לוי אוהבים אותך ונהנים מהכדורגל שלך , בלעדיך גם דיע סבע זה לא אותו דיע סבע , ועם כל האהבה וההערכה אליך כאוהד אני מצפה ממך להסכים לעונה + אופציה כל הזמן שאתה נותן תפוקה , לרצות לקבל כסף בלי לתת תפוקה זה סתם גזל .
ואם כבר באותו הקשר מי שאחראי ישירות לזה שקאיודה יצא לחו"ל ופרח זה ערן.