שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר
25-Dec-2017, 18:33
הודעה: #41
RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר
(25-Dec-2017 18:18)אלדד כתב:  אז טל מבחינתך אם יש לערן הצעה בינואר שתכניס כסף למועדון, אתה משחרר אותו עוד השבוע בלי למצמץ ולחשוב פעמיים?

כי מהכתיבה שלך מצטייר שערן גורם רק לנזקים ולא מועיל מקצועית כלל, ועדיף להיפטר ממנו כמה שיותר מהר

ואם אתה כן מעוניין להשאיר אותו העונה אז איך העודף משקל והחוסר ניידות לא מפריעים לך?
ואם הם לא מפריעים לך אז הם לא יפריעו לך גם בעוד שנתיים
לא מדויק, כמה שחקנים בני 35 אתה מכיר שמשחקים בליגת העל בתנאים הפיזים של ערן? ובכול זאת הייתי מנסה למצוא מתווה להשאיר אותו באיזה שהיא דרך.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Dec-2017, 18:40
הודעה: #42
(25-Dec-2017 18:18)אלדד כתב:  אז טל מבחינתך אם יש לערן הצעה בינואר שתכניס כסף למועדון, אתה משחרר אותו עוד השבוע בלי למצמץ ולחשוב פעמיים?

כי מהכתיבה שלך מצטייר שערן גורם רק לנזקים ולא מועיל מקצועית כלל, ועדיף להיפטר ממנו כמה שיותר מהר

ואם אתה כן מעוניין להשאיר אותו העונה אז איך העודף משקל והחוסר ניידות לא מפריעים לך?
ואם הם לא מפריעים לך אז הם לא יפריעו לך גם בעוד שנתיים

אלדד - כתבתי משהו וגם התכוונתי אליו. אני לא מחליש את נתניה היום על מנת שערן לוי יקבל עוד קצת כסף. בינואר אין לו סעיף שחרור. בקיץ במידה ויבוא עם הצעה אחרת לחוזה ארוך וכל מה שנתניה תרצה להציע לו הוא שנה הייתי משחרר אותו כדי שירוויח עוד קצת לקראת פרישה.

לשאלתך חוסר הניידות והמשקל מפריעים לי מאוד, אממה למכבי נתניה מפאת מין הסתם תקציב רזה אין מחליף ראוי . אם זה קוגבנייה במקומו, אז אין מישהו במקום קוגבנייה . הסגל שלנו רזה ומערן לוי עדיין אפשר להוציא יותר. מה יהיה בעוד שנה שנה וחצי ? לא אתה ולא אני יודעים ולכן יש ענין של סבירות. מה אנחנו מקבלים היום ולאור הנתונים מה הצפי שכנראה נקבל בעוד שנה. אם בגיל 32.5 יש משחקים שהוא לא זז הצפי שככל שהגיל יעלה התופעה הזו תחמיר.
אני לא רואה בו סוג של רונאלדו, ערן לוי לא שומר על עצמו, לא מוריד במשקל לא מראה ניידות או כושר גופני יוצאי דופן. חובבני לגמרי. למה לקחת סיכון ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-Dec-2017, 18:46
הודעה: #43
ערן לעומת שחקנים אחרים יכול לשחק בהליכה ועדיין להיות משפיע ולעשות את ההבדל

האם בגיל 35 אתה תקבל את אותה התוצרת והמספרים מערן?
אותה כמות השקעה , ריצה , הגנה , מסירות, בעיטות, ושערים? התשובה היא כן
25-Dec-2017, 18:58
הודעה: #44
בקיצור ההפסד לרעננה בשבת רשום על ערן.
עד שיש תקופה טובה מוציאים את כל החרא הזה לתקשורת.
רק פוגע במעמדו במו"מ מול הקבוצה.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
25-Dec-2017, 18:59
הודעה: #45
(25-Dec-2017 18:46)אלדד כתב:  ערן לעומת שחקנים אחרים יכול לשחק בהליכה ועדיין להיות משפיע ולעשות את ההבדל

א. אני ממש לא מסכים לזה. שחקן כדורגל שמשחק בעמידה כדאי לו שיפרוש. בעכו הוא רץ וראית את ההבדל בתרומה שלו.
ב. מי אמר לך? זה שאתה חושב ככה לא אומר שזה מה שיקרה. ולמה רק 35 ? למה לא 36,37 ? וגם אם זה מה שיקרה - מה הבעיה בהארכת חוזה שנתית ? שיתאמץ ויוכיח על המגרש. לכמה שנים בחוזה זוכים שחקנים כמו בניון ברדה יצחקי טבח הבלם ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

25-Dec-2017, 19:01
הודעה: #46
(25-Dec-2017 18:46)אלדד כתב:  ערן לעומת שחקנים אחרים יכול לשחק בהליכה ועדיין להיות משפיע ולעשות את ההבדל

התשובה היא חד משמעית לא.
וכל מי שרושם ככה, לא מבין בכדורגל או מ"חסידי ערן לוי" (האפשרות הראשונה גם חלה עליהם).
25-Dec-2017, 19:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Dec-2017 על ידי 19:41 אלדד.)
הודעה: #47
(25-Dec-2017 19:01)black and yellow כתב:  

התשובה היא חד משמעית לא.
וכל מי שרושם ככה, לא מבין בכדורגל או מ"חסידי ערן לוי" (האפשרות הראשונה גם חלה עליהם).

ובגיל 34 אתה גם תקבל את אותה תוצרת מערן?
כי אם לא אז לא צריך לממש את האופציה לעונה הנוספת בחוזה של ערן ולהיפרד ממנו יפה

ואם בגיל 34 כן מתאים וגיל 35 לא מתאים אז רק אתה מבין בכדורגל
25-Dec-2017, 19:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Dec-2017 על ידי 19:44 טל.מ.)
הודעה: #48
אלדד מה שאני וכנראה אחרים מנסים לומר לך הוא שמה שאתה רואה היום (שהוא לא מספק לדעתי) לא בהכרח תראה בעוד שנה (כלומר פחות מהיום) ולכן בעוד שנתיים אין לזה מקום.

25-Dec-2017, 19:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Dec-2017 על ידי 19:59 אלדד.)
הודעה: #49
שלום תקווה יכול לשחק טוב מאוד עד גיל 35.5 וערן יכול עד גיל 33.5
הגיוני מאוד בסך הכל, יאללה למכור את ערן בינואר לכל המרבה במחיר

(25-Dec-2017 19:43)טל.מ כתב:  אלדד מה שאני וכנראה אחרים מנסים לומר לך הוא שמה שאתה רואה היום (שהוא לא מספק לדעתי) לא בהכרח תראה בעוד שנה (כלומר פחות מהיום) ולכן בעוד שנתיים אין לזה מקום.

גם עונה שעברה אמרת שערן לא מתאים לליגת העל , ותראה בסוף הוא שווה יותר מרוב השחקנים שחלמת שיגיעו אלינו לקבוצה

חוץ מסבע, בכל קבוצות הליגה אין שחקן אחד שמעורב בשערים יותר מערן, בלי לדבר על מסירות המפתח והאיומים לשער
25-Dec-2017, 20:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Dec-2017 על ידי 20:04 טל.מ.)
הודעה: #50
(25-Dec-2017 19:48)אלדד כתב:  שלום תקווה יכול לשחק טוב מאוד עד גיל 35.5 וערן יכול עד גיל 33.5
הגיוני מאוד בסך הכל, יאללה למכור את ערן בינואר לכל המרבה במחיר

(25-Dec-2017 19:43)טל.מ כתב:  אלדד מה שאני וכנראה אחרים מנסים לומר לך הוא שמה שאתה רואה היום (שהוא לא מספק לדעתי) לא בהכרח תראה בעוד שנה (כלומר פחות מהיום) ולכן בעוד שנתיים אין לזה מקום.

גם עונה שעברה אמרת שערן לא מתאים לליגת העל , ותראה בסוף הוא שווה יותר מרוב השחקנים שחלמת שיגיעו אלינו לקבוצה

אני לא מתיימר לזכור מה אמרתי בשנה שעברה אני רק יכול לומר לך שכרגע ערן מתאים לליגת העל כמו ריביירו. בכלל יש לי תחושה שאתה מבלבל ביני לבין אופיר. אני אעשה לך סדר - כשערן משחק מבחינתי שלא ירד מהדשא גם כשנשרקת שריקת הסיום.
הבעיה שהוא משחק פעם בחמישה משחקים ובשאר הזמן הנזק רב על התועלת. ומכיון שהוא ככ דומיננטי ומרכזי והכל עובר דרכו ודיר באלאק אם מישהו לא מוסר לו , וכשהוא ככ רע כל המשחק שלנו מושפע מזה. וזה לא שהוא רע כי לא הולך לו. הוא רע כי הוא כופה את עצמו על המשחק כי הוא חייב להיות זה שעושה את הפעולה המטורפת ולא יודע לשחק פשוט בנגיעה בדאבל פאסים כי הוא כבד וגמלוני והיציאה שלו מהמקום כבדה ואיטית. אז בעיטות חסרות תוחלת או מסירות מהמקום שלרוב מגיעות לשום מקום, זו לרוב צורת המשחק שלו היום. יש לזה מקום 90 דק ? יש לזה מקום עוד שנתיים ?

מה עם לרדת במשקל ? מה עם לשפר את כל היכולות הגופניות ? אם הוא בקושי עושה את זה בגיל 32.5 מה יהיה בגיל 34 ?

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים