מכבי נתניה

גירסה מלאה: הם רק מתחזקים כל שנה .
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
לפרגן למכבי ת"א בכלל ולדויד בלאט שהוא תושב אזורנו- אבן יהודה

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
לכל המקטרגים ומאחלי הפסדים : קודם כל , נכון שעברו כמה ימים .. מאז מיקי, טל וארואסטי א ב ל בכל זאת : חלק מהתגובות כאן מזכירות לי קצת יותר מגמה וצד של אוהדי הגועל - ת"א ועל כך אני מתבייש ומתקומם . הלוווווווווווווווווווו. : קבוצה ישראלית ( אומנם הרוב זרים אבל זה מה יש ) לוקחת גביע אירופה על הראש של אירופאים - אנטי... עם דגלי ישראל !!! לא דגל הפועל ולאן אתם נסחפים ????????? חוץ מזה , מעבר לפרגון כולל לדיוויד בלאט - בחור זהב ואיש יקר , זוהי גם דוגמא מייצגת עבורנו - נתניה, כדורגל, איך בכל זאת קבוצה , אומנם עם מסורת ארוכה , מתמודדת ומנצחת יריבים עם תקציבים כפולים ויותר . צא ולמד... וכן אפשר קצת להתעלות ולפרגן. הדבר היחידי שמפריע לי ובעיקר היום ( אתמול ) הוא חלק משירי האוהדים של מכבי ואין להם זכויות יוצרים... ובעיקר ב: הנה זה מגיע ... חסר הגרוש ללירה כדי שערן יניף ... לפחות היו נותנים לו להחזיק קצת ... לילה טוב ו ילה , נתניה .!
(19-May-2014 1:17)טל.מ כתב: [ -> ]כן אני יודע. הליגה האירופית היא סוג של ליגה פרטית. יש לה תנאים כמו אולם כמו תקציב וכו. כמו שריאל ברצלונה צסקא אפס פילזן (לא זוכר את שמה החדש ) ועוד עונים לקריטריונים האלה .
אלופת היולב ואלופת מדינה שאינה חברת בליגה הפרטית הזו מקבלים הזדמנות להיות במוקדמות. כל הקבוצות הישראליות ויתרו. זה גם בגלל שימעון ? הפועל ים של דני קליין היתה אלופת המפעל השני באירופה וויתרה מרצונה בגלל חוסר תנאים.
מה אכפת לשמעון שעוד קבוצה מישראל תהיה בליגה הזו ? זה יהיה על חשבון מכבי ? תפסיקו לקשקש . מכבי תא אחת הקבוצות הגדולות אני חוזר הגדולות של אירופה בכל הזמנים. מה אתה רוצה שמנהל היורוליג יוותר על מכבי תא שמביאה 10 אלפים אוהדים לגמר באיטליה?
תהיה רציני ?

הצמפיונס מוותרים על מנצסטר יונייטד(!) תהיה רציני.
אריאל זו ליגה אחרת. עם תנאים אחרים. מה אתה משווה תפוחים לענבים ? ועם זה מה הקשר לשמעון מזרחי ? זו הליגה הפרטית שלו ?
(19-May-2014 2:15)טל.מ כתב: [ -> ]אריאל זו ליגה אחרת. עם תנאים אחרים. מה אתה משווה תפוחים לענבים ? ועם זה מה הקשר לשמעון מזרחי ? זו הליגה הפרטית שלו ?

מממממ
כן
זו הליגה הפרטית שלו !
(19-May-2014 12:51)Hagiqq כתב: [ -> ]
(19-May-2014 2:15)טל.מ כתב: [ -> ]אריאל זו ליגה אחרת. עם תנאים אחרים. מה אתה משווה תפוחים לענבים ? ועם זה מה הקשר לשמעון מזרחי ? זו הליגה הפרטית שלו ?

מממממ
כן
זו הליגה הפרטית שלו !

אם הוא הצליח לארגן כזו ליגה אז לדעתי הוא צריך להבחר לנשיאות האיחוד האירופי.
אריאל - היורוליג מעולם לא התיימרה להיות ליגת האלופות או הליגה האירופית מהכדורגל. זהו מפעל סגור, שלא כל קבוצה יכולה להיכנס אליו בעקבות תנאים מחמירים (הייתה שנה אחת שהם דרשו שלכל קבוצה יהיה אולם של לפחות 10,000 מושבים). למה בכל זאת הקבוצה שזוכה בטורניר נקראת 'אלופת אירופה'? כי כל הקבוצות הגדולות ביבשת עברו לשחק ביורוליג. זה כמו שאם כל קבוצות העלית של הכדורגל תשחקנה במסגרת חדשה (נניח והיא תיקרא מגה-ליג), אז גם אם גנק תניף את גביע האלופות, זה יהיה פתאטי לקרוא לה אלופת אירופה בזמן שקיימת מסגרת אחרת שבה ברצלונה, יובנטוס וביירן מינכן נאבקות זו בזו.

ואגב, להפועל ירושלים הייתה הזדמנות להשתתף ביורוליג והיא ויתרה עליה. כמו שאני טוען תמיד... ברגע שהקבוצות בארץ תשאפנה להרים את הרמה שלהן, זה יקרה להן. בינתיים הן רק עסוקות בליילל.
לא הבנתי, זה הפורום של "השחקן ה-12" או של מכבי נתניה?
יאללה חפרתם, שייזדיינו מכבי עם הגביע שלהם, לא מעניין.

ועוד משהו מדף הפייסבוק של הפועל ת"א (לשם שינוי מסכים איתם במיליון %)

"זה לא יום פשוט להיות אוהד הפועל ת"א. בבית הספר, בעבודה, בצבא וברחוב יבואו אליכם אנשים שמעולם לא היו במשחק כדורסל ויגידו לכם 'אז תפרגנו קצת מה קרה?' ואתם מיד תפתחו בנאום על 'המונופול הדורסני, הקפטן המקלל, החוסר בישראלים, הריסת הענף, השתקת פרשת פנאן, העובדה שלא מדובר באליפות אירופה (כי אם זה היה מפעל של אלופות היבשת הייתה משתתפת שם קבוצה אחרת מישראל), כי ככה זה בכל מקום נורמלי עם תרבות ספורט'".
"ולפתע תעצרו ותבינו שכל זה מיותר - כי אף אחד לא באמת מעוניין להקשיב, ובסופו של יום מדובר בעדר שנוהר אחר עגל הזהב, ששבוע הבא כבר ירדוף אחר איזו דמות באח הגדול ושבבחירות הבאות ירוץ כעיוור אחרי עוד פוליטיקאי פופוליסט".
(19-May-2014 15:16)פיליפצוק כתב: [ -> ]לא הבנתי, זה הפורום של "השחקן ה-12" או של מכבי נתניה?
יאללה חפרתם, שייזדיינו מכבי עם הגביע שלהם, לא מעניין.

ועוד משהו מדף הפייסבוק של הפועל ת"א (לשם שינוי מסכים איתם במיליון %)

"זה לא יום פשוט להיות אוהד הפועל ת"א. בבית הספר, בעבודה, בצבא וברחוב יבואו אליכם אנשים שמעולם לא היו במשחק כדורסל ויגידו לכם 'אז תפרגנו קצת מה קרה?' ואתם מיד תפתחו בנאום על 'המונופול הדורסני, הקפטן המקלל, החוסר בישראלים, הריסת הענף, השתקת פרשת פנאן, העובדה שלא מדובר באליפות אירופה (כי אם זה היה מפעל של אלופות היבשת הייתה משתתפת שם קבוצה אחרת מישראל), כי ככה זה בכל מקום נורמלי עם תרבות ספורט'".
"ולפתע תעצרו ותבינו שכל זה מיותר - כי אף אחד לא באמת מעוניין להקשיב, ובסופו של יום מדובר בעדר שנוהר אחר עגל הזהב, ששבוע הבא כבר ירדוף אחר איזו דמות באח הגדול ושבבחירות הבאות ירוץ כעיוור אחרי עוד פוליטיקאי פופוליסט".

הודעה של מועדון מתוסכל שדואג לציין שהוא לא מייצג את ישראל ואחראי לשירי נאצה קשים,מציע להם לשבת בשקט להסתכל וללמוד איך בונים מועדון חזק שנמצא לאורך עשורים בצמרת הספוט אותו הוא מייצג,הקנאה אוכלת את האנשים.
נ.ב-מצטער אם אני נשמע כאוהד מכבי ת״א,אני ממש לא כזה ועד לפיינל פור לא ראיתי משחק אחד מלא שלהם לאורך כל העונה,אבל כשצריך לפרגן אז אפשר,זה עדיף מלקנא...
וואלה פיליפצ'וק תהיתי מי יהיה זה שיצטט את ההודעה הפאתטית הזו ..
לא שאכפת לי מהיריבות המטומטמת שלהם אבל אם חיפשתי פעם מהי הגדרת המילון לפאתטיות נדמה לי שמצאתי.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's