מכבי נתניה

גירסה מלאה: הם רק מתחזקים כל שנה .
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
יש לנו סגן אלוף עולם בשחמט. היתה לנו מקום 11 בעולם בטניס.

וכל זה, זה לא כדורגל ולא עושה לי מה שעושה שידור חוזר של משחק ליגה שניצחנו
לא סובל את מכבי. אבל לפחות יש שם במעמד הפינל פור דגל ישראל ענק ובלאט עונד דגלון ישראל ולא רואים שלטים מיצגים את הבועל ולא את ישראל.
(17-May-2014 11:03)אייל ס כתב: [ -> ]
(17-May-2014 8:07)Shaul כתב: [ -> ]שמדברים על קבוצה של מדינה , יש רק אחת כזאת בעולם וקוראים לה״ מכבי ת"א כדורסל" זה עובדה .
ולפרגן לקבוצה המדהימה ולארגון כמו שלהם, ולעומד בראש שמעון מזרחי.

צר לי לא להיות חלק מהקונצנזוס,
,אני מתעב את האיש כאיש ,לא סובל את סגנונו,לא מסוגל לראות את מקבץ הליקוקים שהתחיל במשה דיין דרך כל ראשי המדינה,ראשי העיתונות והספורט.
.ואם חס וחלילה מישהו העיז,מייד קמו עדת מלקקים לספר על האיש ופועלו ודרכו
והאיש על פועלו(ובשורה התחתונה הקבוצה הצליחה ובגדול),הוא האנטיטזה למחנך ואיש ציבור על פי גישתי ותפיסת עולמי.

אני חושב שקצת הגזמתה, אוהב או לא , עם עובדות קשה להתווכח.
(17-May-2014 16:41)Shaul כתב: [ -> ]
(17-May-2014 11:03)אייל ס כתב: [ -> ]
(17-May-2014 8:07)Shaul כתב: [ -> ]שמדברים על קבוצה של מדינה , יש רק אחת כזאת בעולם וקוראים לה״ מכבי ת"א כדורסל" זה עובדה .
ולפרגן לקבוצה המדהימה ולארגון כמו שלהם, ולעומד בראש שמעון מזרחי.

צר לי לא להיות חלק מהקונצנזוס,
,אני מתעב את האיש כאיש ,לא סובל את סגנונו,לא מסוגל לראות את מקבץ הליקוקים שהתחיל במשה דיין דרך כל ראשי המדינה,ראשי העיתונות והספורט.
.ואם חס וחלילה מישהו העיז,מייד קמו עדת מלקקים לספר על האיש ופועלו ודרכו
והאיש על פועלו(ובשורה התחתונה הקבוצה הצליחה ובגדול),הוא האנטיטזה למחנך ואיש ציבור על פי גישתי ותפיסת עולמי.

אני חושב שקצת הגזמתה, אוהב או לא , עם עובדות קשה להתווכח.

זה נכון,הגזמתי ועידנתי את דעתי על האיש הכוחני שמשנה את כל העולם לטובת מטרתו.
האיש היחיד שמתחרה איתו(בעולמי המצומצם),זה אהוד ברק,שעקף את ביבי בסיבוב ב92(ומאז שניהם מתעצמים).
אייל נראה שאתה חם רצח על מזרחי .. אני רק תוהה אם אתה גם נחשפת אליו אישית או בעיקר מורעל מהמסביב ?

אתה באמת חושב שמזרחי יכול לשנות את כל העולם ..? במכבי תא כוחו הרבה יותר קטן מחלקו של כל שותף אחר. במנהלת לא סופרים את מכבי תא. כל ההחלטות שם נלקחות כנגדה . אז איפה הוא מסובב את כל העולם ? שורה תחתונה אם היה לנו שמעון מזרחי כזה היינו כנראה במקום אחר. מאוד אחר.

דרך אגב איפה כתוב ששמעון מזרחי הוא מחנך ? שמעון מזרחי לא מנהיג הדור לא מחנך את ילדינו ולמיטב ידיעתי מעולם לא התיימר. שמעון מזרחי רוצה בהצלחת קבוצתו וברור שחלק מזה נעשה בצורה שדורכת על אחרים. שחר לא דורך עלינו ? ריאל מדריד וברצלונה לא דורכות על כל הליגה הספרדית ?
חם רצת על מזרחי ועל אהוד ברק ועל אדון וגברת נתניהו ועל כל אלו שמשוכנעים שהשמש זורחת להם מהתחת והמטרה מקדשת את כל האמצעים.

במקרה של מזרחי יש את מכבי ת"א ושם מתחיל ונגמר כל העולם,זה מצאים לאוהד,זה מתאים ליו"ר מועדון שהוא אלוף ישראל ולעיתים אלוף אירופה,זה לא מתאים לאיש החזק בכדורס הישראלי וזה לא מתאים לחתן פרס ישראל(אגב,כל השלשה זה אותו איש).
כל אירופה המומה מהקהל הישראלי ומהמשחק בית שיש למכבי ביום ראשון .כבוד .
פה מתעסקים בשמעון מיזרחי הרע אז צריך גם לתת לו קרדיט על מה שהקבוצה הזאת הגיע כזכור לי אין חוק בכנסת שמחייב לאהוד את מכבי ת"א.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
ודרך אגב מכבי תא כדורסל לא הזמינה את משה דיין להתחכך ולהיות ידיד המחלקה.. יותר סביר להניח שהוא דחף את עצמו . ישראל של אז העריצה את דיין וזו האמת. מכבי תא לא ביקשה שראשי ממשלות יתקשרו כשהיא זוכה בגביע אירופה .. כולם אוהבים להתחכך בהצלחה הזו, ותהיה בטוח שאף אחד לא יהיה שם בעת כישלון.
כל אירופה לא מודעת בכלל שיש פיינלפור , ולא יודעים מי משחק בכלל.
ורק כדי שתבין
בגרמניה מדברים על הגמר גביע הגרמני, על אליפות ספרד , כדוריד ופורמולה 1.
http://www.bild.de/sport/startseite/spor....bild.html

בצרפת
רוגבי גמר אנגלי
אליפות ספרד
גביע גרמני
כדוריד
טניס
הוקי
http://www.lequipe.fr/

בגאזטה האיטלקי
כן כתוב כתבה קטנה מאוד לקראת הסוף
http://www.gazzetta.it/

באנגליה אין לי כח לחפש אבל תיהיה בטוח שאין מילה על זה
וטיסה של ארקיע יוצאת מחר ב12 וחוזרת ב2 בלילה כולם טסים בלי כרטיס למשחק בתקווה להשיג שם ...לא היית מתחלף איתם?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's