מכבי נתניה

גירסה מלאה: החלטת בית הדין
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
יש חלוקת תפקידים וזו לא פעם ראשונה שאני כותב את זה.

השחקנים לשחק, הצוות המקצועי, להגיד לשחקנים איך לשחק, הצוות הניהולי לנהל והאוהדים לעודד.

אם מישהו לא עושה את עבודתו נאמנה, האחרים צריכים לבוא אליו בטענות, אבל לא להחליף אותם.

אם המאמן חרא, תפקידי לצעוק "המאמן חרא", אבל לא תפקידי לאמן ולא תפקידי להחליף מאמן, זה תפקיד ההנהלה.

אם שחקן משחק רע, תפקידי לצעוק "השחקן חרא" ותפקיד המאמן להחליט אם הקהל צודק או לא ולעשות מה שהוא חושב, כמאמן, שצריך לעשות.

אם יש אוהדים חרא (ויש הרבה כאלה), תפקיד ההנהלה לקרוע להם את הצורה, בתביעה כספית על נזקים, בהעברת צילומים למשטרה והגשת תלונות וכד'.
זה לא תפקידי
(12-Jan-2014 19:19)אריאל כתב: [ -> ]יש חלוקת תפקידים וזו לא פעם ראשונה שאני כותב את זה.

השחקנים לשחק, הצוות המקצועי, להגיד לשחקנים איך לשחק, הצוות הניהולי לנהל והאוהדים לעודד.

אם מישהו לא עושה את עבודתו נאמנה, האחרים צריכים לבוא אליו בטענות, אבל לא להחליף אותם.

אם המאמן חרא, תפקידי לצעוק "המאמן חרא", אבל לא תפקידי לאמן ולא תפקידי להחליף מאמן, זה תפקיד ההנהלה.

אם שחקן משחק רע, תפקידי לצעוק "השחקן חרא" ותפקיד המאמן להחליט אם הקהל צודק או לא ולעשות מה שהוא חושב, כמאמן, שצריך לעשות.

אם יש אוהדים חרא (ויש הרבה כאלה), תפקיד ההנהלה לקרוע להם את הצורה, בתביעה כספית על נזקים, בהעברת צילומים למשטרה והגשת תלונות וכד'.
זה לא תפקידי

בשביל זה יש סמוים ביציע
יש סמויים ביציע ? ומה הם עושים ?
איך אתה חושב רועי דניאל אומר שהוא יודע מי הבאלגניסטים?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(12-Jan-2014 21:00)amir כתב: [ -> ]איך אתה חושב רועי דניאל אומר שהוא יודע מי הבאלגניסטים?

הם לא מתאמצים להסתתר.
(12-Jan-2014 22:31)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(12-Jan-2014 21:00)amir כתב: [ -> ]איך אתה חושב רועי דניאל אומר שהוא יודע מי הבאלגניסטים?

הם לא מתאמצים להסתתר.

אז חבל שלא נתבעו ע״י המועדון. אני משוכנע שהיינו חוטפים פחות בבית הדין לו כך היה.
(12-Jan-2014 23:42)טל.מ כתב: [ -> ]

הם לא מתאמצים להסתתר.

אז חבל שלא נתבעו ע״י המועדון. אני משוכנע שהיינו חוטפים פחות בבית הדין לו כך היה.

בגלל זה אמרתי שקודם הם יטופלו בדרכים המקובלות ואם זה לא יעזור יעברו לשלב הבא
(13-Jan-2014 0:55)זיו פלם כתב: [ -> ]

הם לא מתאמצים להסתתר.

זה הימור. כי אם זה לא יעזור ״הפעם הבאה״ תעלה לנו בנקודות.
(13-Jan-2014 10:15)טל.מ כתב: [ -> ]
(13-Jan-2014 0:55)זיו פלם כתב: [ -> ]

הם לא מתאמצים להסתתר.

זה הימור. כי אם זה לא יעזור ״הפעם הבאה״ תעלה לנו בנקודות.

אני אומר לך ככה אנשי הארמי יודעים בדיוק מי אותם מתפרעים ואותם אנשים שזרקו משענת של כסא לאחר המשחק נגד פ״ת שכמעט פגעה ביושבי היציע התחתון אבל הם לא יעשו כלום כי הם לא רוצים להיות משתפים ולא רוצים לריב אם אותם אנשים אז זה בעיה גדולה

Sent from my iPhone using Tapatalk
(12-Jan-2014 16:22)אייל ס כתב: [ -> ]
(12-Jan-2014 15:27)amir כתב: [ -> ]אייל אני מבין שעוד לא חזרת לארץ ולא היית במשחק לכן אולי לא ראית או שמעת שבסוף המשחק הקהל קרא ללויטה בחזרה מחדר ההלבשה וקיבל אותו בתשואות כאילו שלא הוא שהפסיד לנו את המשחק אלא זכה בכדור הזהב כמעט 40 שנה אני במגרשים בארץ ראיתי מעט מאוד מחוות כאלה אם בכלל שלא נדבר על העידוד לשחקנים כאילו שאנחנו ניצחנו במשחק העונה ולא הפסדנו לקבוצה החלשה ששיחקה נגדינו.
הקהל של נתניה הוא התבגר תופעות כאלה לא היו קורות לפני כמה שנים הקהל מעודד מעורב ומבין כדורגל ואני בהחלט מסכים אם ניסים שמה שקרה בעילוט רק גיבש ואיחד יותר .
לא חושב שהתפקיד של הקהל לטפל במיעוט הקטן שיש שם וגורם לכל הבעיות אבל כולם יודעים איפה הם יושבים ומי אלה אין בעיה לטפל בהם ולעשות מעשה צריך רק לעשות ולא לדבר בכריזה לפני המשחק כמו שעשה שגב בגביע זה ממש לא מזיז להם.

תקרא טוב את שכתבתי,הקהל לא צריך לטפל פיזית במיעוט(או לא מיעוט,השאלה מה זה מיעוט),כן אני מצפה מהקהל שיבודד את אותו חלק מהקהל ולא יצטרף לשיריו למרות שלעיתים זה מאוד מפתה,זה מתחיל בפ"ת זונה או בבית"ר מוצצת לכל השכונה וממשיך במוות פה ומוות שם וישרף לכם הכפר ומוחמד חיי או מת וכו' וכו'
ואז מגיע איזה ילד מגודל או לא ששרת או לא שרת בצבא ומרשה לעצמו לומר (במקרה של הפורום),לאריאל ששירת בחוד החנית,שהוא שמאלני ועוכר ישראל(והוא הכי רחוק משמאל שאני מכיר) ושאסור לבני מיעוטים לשחק בקבוצה ואיך להתנהג לכאלו ואיך להתנהג לאחרים(כשביציע זה פי אלף יותר חמור).
ואם לא נגדע זה כאן ועכשיו,זה ישרוף אותנו,לפני שזה ישרוף ת'כפר....
בעבר,כשפיקדתי במילואים על יחידה בשטחים שנאלצה להפריד בין יהודים לערבים,הודעתי לאלוף הפיקוד שאצלי לא תיהיה העדפה כזו או אחרת,כי ביום מהימים זה יתפוצץ לנו בפנים,היום אנחנו רואים שאותם פורעי חוק חובשי כיפה(שמגדירים עצמם כיהודים),פגעו בהתחלה במפגינות היהודיות שתמכו בתושבי האזור,לאחר מכן בפרקליטים והיום בקציני הצבא בלי כחל וסרק.
וזה השלב הבא במגרש,בהתחלה שירים,לאחר מכן חפצים,בהתחלה בקבוצה היריבה,אחרי זה בסדרנים/שוטרים,בשחקנים ובנו.
מי שגנב,נשאר גנב,מי שאלים,אלים.

איל סגל ? לא נסחפת קצת ? כן כיפה לא יהודים ? הלו ? אותי מטריד , מכעיס ומקומם הרבה יותר שקבוצת כדורגל שמזדהה ופועלת כמו ארגון מחבלים ( לפחות המשטרה סגרה להם את המגרש לחודש) - קבוצה ביתית מקבלת עונש קל ! יותר מקבוצה אורחת . רק תמוה או שהגוף המהולל -בית דין התאחדות כדורגל, צריך לעבור רענון רציני במקרה הטוב?
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's